Čarodějův synovec

Čarodějův synovec https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/2269/bmid_carodejuv-synovec-P90-2269.png 4 2152 235

Letopisy Narnie série

V předposledním díle Letopisů se vracíme proti proudu času, abychom se spolu s dětmi Divišem a Gábinou podívali na smotný počátek země Narnie, která vznikla zpěvem Lva Aslana. Seznámíme se s tím, jak do čisté, zlem neposkvrněné Narnie pronikla první zášť a jakou nápravu předpověděl Aslan.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Magician's Nephew , 1955

Eilem
12.04.2012 2 z 5

Kniha mi prisla strasne slaba , koniec koncov preto som sa neodhodlal kupit si dalsie.

Selekcaje
07.04.2012 5 z 5

Lepčí začátek, než u filmového zpracování....ale to je vždycky...filmy jen slabě pokulhávají za knížkama:)

HonzaF
13.03.2012 4 z 5

Přestože zde vše teprve začíná, pro mě jednoznačně nejlepší díl série.

JaneTrestry
04.12.2011 4 z 5

Tak nakonec se mi ta knížka líbila, ale trvalo mi, než jsem se do toho začetla, jak mě to ze začátku nelíbilo, ale nakonec je to taky super napsané a mohu to jen doporučit :)

RouZuše =P
28.11.2011 5 z 5

nádherná!! =) ... je to strašná škoda že knížka není zfilmovaná!

KateCullen
08.10.2011 4 z 5

S kamarádkou jsme se pořád hádaly, jaká je první kniha Letopisů Narnie - Čarodějův synovec nebo Lev, čarodějnice a skříň? Vedly jsme o tom dlouhé debaty a nakonec našly box knih, kde se na prvním místě vyskytovala právě tato kniha - takže jsem měla pravdu! :)
Ale teď ke knížce, je opravdu poutavá, krásně se čte... prostě jsem se od ní nemohla odtrhnout :)

Scarletty
28.09.2011

Je to první díl (Podle Narnijského času). Lev Čarodějnice a skříň byl první film, který byl natočen v novém zpracování.
Tato kniha je velice zajímavá, je napsána tak, aby si každý člověk s dobrou fantazií mohl udělat v hlavě vlastní obraz Narnie a postav. Pro každého je Narnie krásná tak, jak si ji člověk dokáže představit.

Tripedalia
30.08.2011 4 z 5

Často pomíjený první díl Letopisů Narnie, ale je to krásná pohádka pro děti, v níž celý příběh začíná... Letopisy mám ráda a vyjímkou naní ani tento první díl..=)

studentik
21.07.2011 1 z 5

Obsahově se mi kniha naprosto nelíbila! Měl jsem štěstí, že jsem přečetl druhý díl jako první. Strašné zklamání.

martinkaLLL
02.05.2011 5 z 5

Moc krásně zpracovaný příběh a dobrý úvod do série Letopisy Narnie.

Georgianna
11.04.2011

Tato knížka se mi líbila

Boidil
31.12.2010 1 z 5

Moc se mi to nelíbílo, chybělo tam napětí, kniha byla krátka, celá taková podivná, ale je to jen můj názor.

skeepy
21.12.2010 5 z 5

pro mě taky nejlepší díl celé série

Jill
30.11.-0001 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů...

motycek
30.11.-0001 5 z 5

mě se takový starobritský knihy s atmosférou mafie nelíbí ale tohle se povedlo.pro mě nejlepší díl série