Dobrý v posteli

Dobrý v posteli https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210929/bmid_dobry-v-posteli-210929.jpg 4 118 32

Cannie Shapiro série

Naši osobnost a osud neutvářejí ostatní. Utváříme je sami. Osmadvacet let ubíhal život Cannie Shapirové bez větších zádrhelů, tedy když pomineme fakt, že její otec dávno škrtl dceru ze svého života, což matka vyřešila navázáním ne úplně konvenčního vztahu. Cannie je odhodlána nenechat se tím převálcovat: má přece vcelku hezký život, přátele, psa a zajímavou práci. Dokázala se dokonce smířit i se svými křivkami, které by někteří mohli považovat za přebujelé. Usilovně udržovaná duševní rovnováha se zbortí ve chvíli, kdy si Cannie ve společenském časopise přečte lehce urážlivý článek svého bývalého přítele, nazvaný Miloval jsem korpulentní ženu. Všechny obranné mechanismy i podpůrné berličky přestanou najednou fungovat. Cannie se ocitá na šikmé ploše, na jejímž konci je už jen zoufalství a deprese. I z takových neutěšených míst se ale člověk může dostat, pokud o to opravdu stojí. Cannie prožije zlomový rok, v němž se vypořádá se všemi svými ztrátami i prohrami a pokusí se zjistit, kým vlastně je. Protože jedině tak bude moci přijít na to, kým vlastně chce v budoucnu být.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Good In Bed , 2001

evelýny
30.09.2015 4 z 5

Některé knihy vás upoutají od začátku do konce, u některých je výborný začátek, ale ztěží je dočítáte, no a pak zbývají ty, které vás zpočátku ničím neupoutají, ale od konce se nemůžete odtrhnout - a to je případ této knihy. A ještě jsem se plně ztotožňovala s Cannie. I já stále držela diety, i mně doporučovali pohyb, i já se vyhýbala zrcadlům. A vtipnost hlavní hrdinky je pouze jedním s dalších bonusů této knihy. A když si při dočtení příběhu uvědomíte, že váš otec vás měl doopravdy rád takovou, jaká jste, stál při vás do konce svého života - tak vlastně kniha přinesla i něco navíc. ,,Mám tě ráda, tati, a zdravím tam nahoru".
Druhý díl této knihy - Správné holky - mám již připravený, ale čuju čertovinu.

bobkovylist
22.09.2015 5 z 5

Velmi čtivá a zábavná knížka. C. je sympaťanda :)

ugisha
19.07.2015 4 z 5

Příjemná oddechovka, někdy vtipná, někdy vážná. Nebyla to žádná červená knihovna, ale čtivý uvěřitelný příběh ze současnosti (mít za kámošku Maxi bych taky chtěla), konec byl jasný, ale to k takovým románům patří :) Pěkná knížka, škoda, že zatím nevyšel znova i druhý díl (Správné holky), ráda bych se dozvěděla, co bylo dál :)

bookcase
08.07.2015 5 z 5

Přečetla jsem za jeden den. Vtáhlo mě to a nepustilo. Čtivé, vtipné a k zamyšlení.

petrzel
26.07.2014 5 z 5

A mě se to zase moc líbilo nic mi tam nepřipadalo navíc je to báječná kniha a jsem ráda,že jsem nedala na komentáře zde.

Ivy
10.12.2013 5 z 5

Ač tohle je sice román určený pro ženy, kterým holduju tak to ze začátku nebyl příběh od kterého bych čekala, že ho přečtu jedním dechem. V žádné části knihy jsme se nenudila. Cannie je výborná hlavní hrdinka. Nad jejími vtipy jsem se někdy smála nahlas až jsme pro okolí vypadala jako blbec. Spisovatelka si hezky pohrála s jejím osudem a že všechno dopadlo hezky? Nezbytná třešinka na dortu (od toho je to román určený jisté cílové skupině :)).

Kačík
16.10.2013 3 z 5

Do 190.stránky jsem u knížky trpěla. Děj téměř žádný, jenom nářky plnoštíhlé dívky. Po zjištění, že je těhotná, ale nabral příběh spád a nedala jsem knížku z ruky, dokud jsem ji nedočetla.

balat
13.03.2013 5 z 5

Tak tahle knížka mě bavila od začátku až do konce. Přítomnost prokládaná minulostí se dokonale doplňovala

kika 13
25.11.2012 2 z 5

Psáno humorně a z názvu je patrné kde se děj románu odehrává nečastěji.

nemeckovatereza
05.11.2012 4 z 5

Zde je pokračování ;)

Evik1
05.08.2011

Také se mi tato kniha líbila. Je čtivá.

Soptinka
30.11.-0001 5 z 5

Dostala jsem tuto knížku k Vánocům a musím říct že se povedla, je hezky a čtivě napsaná a rozhodně je tam i nějaká ta špetka humoru.