Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen

Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317275/bmid_leden-unor-brezen-Yp9-317275.jpg 3 549 123

Calendar Girl série

První díl nové erotické série, která vám zvýší tep každý měsíc v roce Mia potřebuje peníze. Hodně peněz. Protože když je nezíská, bude to stát jejího otce život. Zapletl se s nebezpečným člověkem, který je shodou okolností její expřítel. Když jste postaveni před podobné ultimátum, nemůžete si vybírat. A tak Mia udělá, co musí – přijme nabídku své bohaté tety, která vlastní eskortní službu, a na rok se stane luxusní společnicí. Každý měsíc bude mít jiného klienta v jiném městě. Sex není podmínkou. Snadno vydělané peníze, že? Aspoň to si Mia myslí, dokud v lednu nepotká Wese. Přitažlivost a vášeň mezi nimi je skutečná a Mia se uvědomuje, že tohle je muž, o kterém vždycky snila. Jenže na konci měsíce ji v Seattlu čeká smyslný malíř Alec a v březnu bude předstírat, že je snoubenkou bohatého Antonyho... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume One ( January, February, March) , 2015

Gweny
11.09.2018 5 z 5

První kniha svého druhu, kterou jsem měla kdy v ruce a nesmírně mě upoutala. Zatím jsem se ještě nedostala k tomu, abych přečetla zbývající 4 díly. Tak trochu mám strach, že po tomto úžasném prvním díle už jej další 3 nemohou ničím překonat, ale třeba se mýlím.

Shinju
03.09.2018 odpad!

Kniha byla velkým zklamáním. Očekávala jsem něco jiného.

sleepinforest
10.07.2018 5 z 5

Takové knihy mě prostě baví.

Ivetaaa
09.07.2018 5 z 5

Super čtení

Ouninka
29.06.2018 4 z 5

Knížka se četla moc hezky, nenáročné čtení....myslím, že 50 odstínů šedi se může jít tak trošku zahrabat ... toto bylo víc peprné, nebyla to taková červená knihovna...jsem zvědavá na další díly :-).

kvádr
06.06.2018 3 z 5

americká pohádka, kdy krásná žena zohavená svým osudem potká jen ty nekrásnější chlapi....:))))

Elčokča
03.06.2018 2 z 5

Tohle mi vážně nesedlo. Mia věčně nadržená, cítila mravenčení když se na ni podíval jakýkoli chlap, i padesátiletý. A nejvíc mě fascinovalo, jak se bránila a vztekala, že není šlapka, když přesně to byla. Jak už tu někdo psal, s touto hrdinkou nejde sympatizovat.
Škoda, že kniha neskončila Wesem. Sice by to byla kýčovitá napodobenina Pretty woman, ale aspoň by z toho Mia vyšla důstojně... A Wes? Který chlap sklopí uši a čeká rok na ženskou, co se zatím "peleší" s jinýma?
Číst celou serii by pro mě bylo utrpení, dám však asi šanci poslednímu dílu - jsem zvědavá, jak tohle dopadne (i když se to dá lehce předvídat).

Aríka
09.04.2018 1 z 5

Kniha mě zaujala svou anotací, tak jsem si ji půjčila v knihovně a přečetla. Je to klasická červená knihovna jednadvacátého století, ketrá nemá ani hlavu ani patu. Hlavní hrdinka je naprosto úchvatná plnoštíhlá dívčina, jenž má dělat společnici v podniku své tety. Kniha se mi nelíbila (a to jsem si na erotické romány docela zvykla). Byla velmi jednoduše napsaná, popisy chyběly, tedy popis tam byl, ale jenom popis samotného aktu, ten, je pravda, byl velmi barvitý. Knihu nedoporučuji.

Vanilka12
27.03.2018 3 z 5

Musím říct, že mě kniha bavila a příjemně překvapila. Nejedná se o náročné čtení, prostě oddechovka, při které se nemusí přemýšlet. První a třetí část se četla dobře, u druhé děj pokulhával, nudil. Kniha splnila účel - navnadila mě na druhý díl.

katchamccall
11.03.2018 2 z 5

Od této knihy jsem nic neočekávala, takže jsem po přečtení zklamaná nebyla. Prostě další pokus o Greye (jen chybí ta červená mučírna). Hlavní postava je prostě šlapka, protože ač to v popisu práce nemá, tak pokud může, klientům do tý postele vleze a ráda. I když sama tvrdí, že coura není. No, kazdý tomu říkáme jinak. Erotické scény jsou pořád na jedno brdo. A její "klienti" jsou samozřejmě prototypy dokonalosti. Kniha vyloženě pro absolutní vypnutí, bez nutnosti přemýšlení. Sérii jsem dala do konce, jelikož jsem se těšila na ten "kýčovitej happyend", kdy bude všechno růžový a sluníčkový. Btw. Hned v lednu víte, s kym nakonec skončí ;-).

keselylenka
20.02.2018 3 z 5

Upřímně moc kvalitní četba to není. Vlastně to celé dočtu jen proto, že mě zajímá ten příběh. Erotické pasáže byly podle mě hrozné a přeskakovala jsem je.

Zabka27
11.02.2018 4 z 5

Líbí se mi nápad a jak je kniha zpracována v měsících. Samozřejmě není to nijak náročná kniha, ale jako oddychové čtení doporučuji. Hlavní hrdinka je sympaťačka a jsem zvědavá co jí čeká v dalších měsících.

crazyslunicko
24.01.2018 3 z 5

Velice milé počtení na zimní večery. Hrdinka se dostala do složité životní situace a snaží se dostat rodinu z problémů. Vyřeší to pracováním jako společnice. Možná bych čekala víc dominantnosti mužských postav vůči hrdince, která je za to placená. Naopak mi připadá, že hlavní hrdinka ačkoliv je od toho placená, tak je drzá a taky si dokáže postavit hlavu a naopak ji muži rozmazlují apod. Ale jak říkám je to milé počtení. Navazující knihy si ráda přečtu.

Michelle9191
19.01.2018

Od knihy jsem moc neočekávala, protože podobné knihy jsou vlastně většina na jedno brdo :-) Hrdinka má vlastně jednu obrovskou kliku a celé je to až moc idealistické, ale jak píši, v těchto knihách to vlastně je o ideálu, kráse, erotice a věcech, které musíme brát asi trochu s nadhledem :-)

Chloe12
08.01.2018 5 z 5

Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, ale pak mě příběh chytnul. A o lechtivé scény tam není nouze:-)

elfinkaa97
28.12.2017 4 z 5

Zbožňuju tuhle knížku! Sice je to erotický román, ale jde tu o mnohem víc. Jde tu o lásku, o sebepoznání, o rodinu a vše se děje na různých místech Spojených států amerických. Máte rádi erotiku a lásku? Sáhněte po této knize a nedávejte z ruky.

Aaliyan
28.12.2017 4 z 5

Já jsem se knihám tohoto ražení vždy vyhýbala. Ale přiznám se, tady mě natolik učaroval obal, že jsem se do ní pustila. A, světe div se, ono to není zas tak špatné čtení :-) tak kdo chce zabrouzdat i do vod erotického žánru, tímhle klidně můžete začít, aspoň budete mít dobrý nájezd pro případ, že by vás nějaké další knihy zklamaly :-)

Julinka679
25.12.2017 4 z 5

Ale tak proč ne! :-)
Říkala jsem si, že to bude podobná "slátanina" jako 50 odstínů... ale mile mě kniha překvapila. Sice je to chvílemi nereálné a takové věci se dějí jen v knihách ale je to takové milé, oddechové čtení. :-) a kdo říká, že kniha musí být podle reality?! ;-) :D
Jinak hlavní hrdinka je sympatická a já jen doufám, že vážně! ale fakt VÁŽNĚ! bude s Wesem až s tímhle vším skončí! :-)

KaileyBlot
17.12.2017 4 z 5

Mě se to líbilo. Bylo to místy takové snové a vztahy mezi postavami dost nereálné, ale tak komu to vadí. Čtivé to bylo. Nejvíc mi sedl Wes - prostě dokonalost sama a konec března byl fakt krásnej a dojemnej. Určitě se těším na pokračování této série.

elisa194
03.12.2017 1 z 5

Proboha co to bylo? Něco tak trapného jsem dlouho nečetla a na pokračování dalších dílů opravdu nemám žaludek. Hlavní hrdinka naivní, hloupá holka, která dá každému kdo se o ní otře. Jediná hvězda za to, že ze začátku se me kniha líbila, asi do doby, než začal druhý děj s Alecem.

sex pro ženy erotika bohatství pornografie erotický byznys

Audrey Carlan
americká