Bylinková babička

Bylinková babička https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529327/bmid_bylinkova-babicka-659438a430c07.jpg 5 12 2

Byla jednou jedna babička a ta měla sedm vnoučat: čtyři holčičky a tři kluky. Kromě nich však měla také velké tajemství. Nikdo totiž netušil, že je kouzelná! V přírodě vždy dokázala najít neviditelné, tajuplné a čarovné věci, o kterých jiní lidé nemají ani tušení. O téhle babiččině schopnosti nevěděla ani její vnoučata, ale to se jednoho dne změnilo. Jakou moc ukrývá třezalka, hluchavka, chrpa, dobromysl nebo heřmánek? To všechno se dozvíte během pohádkových letních prázdnin u bylinkové babičky!... celý text

Booky84
24.04.2024 5 z 5

Krásné, milé a poučné vyprávění pro děti i dospělé a navíc je kniha doplněna roztomilými ilustracemi. Čteno jako e-kniha.

Knižní střípky
26.02.2024 5 z 5

Je to milé a laskavé vyprávění, jak to Lucie ve svých knihách pro děti umí, již roky je to má oblíbená spisovatelka dětských knih. Samozřejmě miluji i ty její dospělé, ale dnes je to právě o těch dětských.

Pokud máte doma malé čtenáře, vřele BYLINKOVOU BABIČKU doporučuji. Pohladí po duši, zahřeje u srdíčka a navíc je nádherně ilustrovaná.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižních střípků