Búrka v srdci

Búrka v srdci https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95444/bmid_burka-v-srdci-4ZW-95444.jpg 4 84 8

Kapitán pirátskej lode, obávaný Cyprian Dare, sa už celé roky chystá pomstiť svojmu otcovi, bohatému šľachticovi Lloydovi Habertonovi, ktorý opustil jeho matku a odsúdil ho na život v biede. Napokon sa v jeho hlave zrodí plán: unesie Habertonovi syna a dediča Aubreyho a vychová ho v rovnakých podmienkach, v akých vyrastal on sám. Cyprianov plán sa vydarí, no spolu s Aubreym námorníci unesú aj jeho sesternicu, pôvabnú Elizu Thoroughgoodovú, ktorá sa odvážne postavila na chlapcovu obranu. Na pirátskej lodi sa však zajatci nemajú zle. Aubrey sa zotavuje zo zranenia nohy a Elizu trápi len jediné: príťažlivý kapitán...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Heart of the Storm , 1995

Arcis2
26.12.2019 4 z 5

Hezká oddechová kniha, která se dobře četla,

vcielka
18.11.2019 4 z 5

Putave a zaujimave. Citala som uz lepsie pribehy, ale za precitanie urcite stoji.

deuce
15.12.2018

Pútavý príbeh, ktorý sa dobre čítal. Postavy si človek vie dobre vybaviť a vniesť sa do príbehu. Odohráva sa to v oblasti námorníctva a oto to je viac zaujímavejšie.

Shaki
25.09.2018 4 z 5

Musím říct, že hlavní postavy mě neskutečně bavily. Dokonce i vedlejší byly dobře vymyšlené. Samotný příběh měl spád a nepříšlo mi, že by měl hluchá místa. Vadilo mi pouze pár nepřesností, ale vcelku se jedná povedený kousek.

SábaLišková
06.09.2017 5 z 5

Velmi zajímavá a dobrá kniha.

moudivlacek
17.07.2017 4 z 5

Hezký romantický příběh, kdy na jedné straně stojí dívka, která v životě zatím dostala vše - bohaté zázemí a milující rodinu, na druhé straně mladý muž, který ne svoji vinou nic z toho nepoznal, a přitom by mohl.
Kdo z nich vyhraje, v něčem má pravdu ona a v něčem zas on. A na konci příběhu se teprve dozvíme, co je silnější - pomsta a nenávist nebo láska?

eleryn
08.05.2013 4 z 5

Krásný příběh. Jako každou knihu od této autorky, jsem i Krásnou dědičku přečetla jedním dechem. :-)

luci2
04.05.2013 4 z 5

Kniha se hezky četla. Není to překvapující příběh, ale i přesto se mi líbila. Můžu jen vřele doporučit :-)