Vražda podle seznamu

Vražda podle seznamu https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3112/bmid_vrazda-podle-seznamu-iXT-3112.jpg 4 316 316

Buchanan-Renard (FBI) série

Když dostane chicagský detektiv Alec Buchanan nabídku na výhodné místo v FBI, následuje svého bratra do vyšších sfér policejní kariéry. Předtím však musí dokončit poslední úkol, k němuž se zavázal - službu osobního strážce bohaté dědičky Regan Hamilton Madisonové. Tato krásná žena se totiž zapletla do velmi podivné a krajně nebezpečné záležitosti. Stalo se to v okamžiku, kdy se uvolila pomoct své přítelkyni novinářce odhalit podivné praktiky jistého psychologa, který se trestuhodně snažil manipulovat osamělými bezbrannými ženami. V naději, že získá nějaké usvědčující důkazy, se Regan přihlásí do jeho semináře. Doktor Shields žádá posluchačky, aby sestavily seznam lidí, kteří jim v minulosti nějak ublížili nebo je zklamali, a pak jim položil otázku: Bude váš svět lepší, jestliže tito lidé přestanou existovat? Po čase se Regan náhle dozví, že první osoba z jejího seznamu je mrtvá, a šok se změní v hrůzu, když se začnou objevovat další mrtvoly lidí uvedených na jejím seznamu. Navíc vše nasvědčuje tomu, že brutální vrah sleduje i Regan a ví o každém jejím pohybu. Přes vzrůstající nebezpečí, jež jí hrozí od sériového vraha, musí Regan objevit, kdo změnil její lehkomyslnou fantazii o pomstě v hrůznou skutečnost a také vyřešit svůj vášnivý citový vztah k Alekovi Buchananovi. Jen málokterý autor dokáže skloubit v jednom příběhu napínavý, vzrušující děj a romantickou zápletku s takovým mistrovstvím jako Julie Garwood...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Murder List , 2004

haWranka
09.06.2018 3 z 5

Zatím nejslabší díl. Po perfektním úvodu a skvěle vymyšlené krimizápletce se dostavila nuda v podobě oťukávání hrdinů a opakovaných popisů hrdinčiných nohou. Konec useklý...

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Eeli
21.01.2018 2 z 5

Podle mého názoru měla tato kniha dobrý potenciál být solidní detektivkou, kdyby byla vynechána ta romantická dějová linka a více propracovaná ta kriminální, protože holka v nesnázích, sexy bodyguard a nakonec láska jsou dost otřepané motivy, které dost snížily úroveň. Ale chápu, že se jedná o literaturu pro ženy, tudíž se to dalo předvídat. Za sebe tedy hodnotím také poněkud otřepaně: neurazí, nenadchne.

bekule
28.12.2017 5 z 5

Opět super dvojice a napínavé až do úplného konce. Ovšem předchozí super díl s Johnem Paulem a Avery nepřekonali. Jediné co se mi moc nezdálo bylo rychlé uzdravení Regan po operaci menisku. Z vlastní zkušenosti si vzpomínám na víc jak dvouměsíční život o berlích.

katkaq
02.08.2017 4 z 5

Zajímavá zápletka. Tahle série mě opravdu mile překvapila. Čekala jsem, že z dalšími knihami se začnu nudit, ale nestalo se. I když je v každé knize už od začátku jasné s kým kdo bude, hlavní dějová linie je zajímavá a plná zvratů. Zajímalo by mě jestli jsem jediná, která se těší až vyjde knížka (jestli vyjde) o tom nejmladším Buchananovi. Jinak přesně to, co jsem od knížky očekávala jsem dostala, takže jsem spokojená.

EvikU.
06.04.2017 3 z 5

Moc pěkné čtení. Opět jsem nevěděla, že je to série. Jsem ráda, za tenhle web, protože tu najdu vše o knihách. Ale nijak mi to poctit krásně napsaný knihy nezkazilo. Asi to navazuje jen volně.

TaLu
08.02.2017 5 z 5

Další kniha ze série. Tentokráte se "rodina" hlavních postav rozrostla o tři další kamarádky, které spolu již v dětství prožily mnohá dobrodružství a jak je vidět, ani v dospělosti to nebude jiné. A uprostřed všech těch událostí každá potká životní lásku - potřebují milovníci tohoto žánru další doporučení ?

Kešu1981
04.02.2017 5 z 5

Alec a Regan...krásný příběh. Bavilo mě sledovat, jak se oba snaží nezamilovat a pak zjistit, upsik už se stalo :o)

xindl007
28.05.2016 4 z 5

Koukám, jak ti bratři Buchananové padají jeden za druhým do víru lásky a vášně :) Opět moc pěkné čtení a jak je mým zvykem na jeden zátah ..

havrmoni
27.03.2016 5 z 5

Nemůžu jinak než se opakovat. Pěkná kniha,hezky se mi četla a tentokrát jsem neuhodla motiv pachatele,další plus :)

niknikita
03.11.2015 4 z 5

Další čtivá kniha Julie Garwoodové. Nevadí, že příběh bohaté dědičky a jejího osobního strážce Aleca je trochu málo reálný, ale to autorce ráda odpustím protože tady nechybělo ani napětí, ani troška erotiky napsané s vkusem, jak to paní spisovatelka umí.

cukrovka
25.09.2015 5 z 5

Opět zajímavá detektivka s romantikou dohromady. Tato autorka mě opravdu zaujala a rozhodně si přečtu ještě další její knihy.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Zajímavá detektivka s doteky lásky hrdinů, moc hezké.

avad
31.03.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Zajímavý a docela napínavý děj.

Veeris
13.03.2015 4 z 5

Ano, taky bych to tak vyjádřila - pěkně napsaná kniha pro volné chvíle:)

Laf
18.02.2015 4 z 5

Pěkně napsaná kniha pro odpočinkové večery :) Můžu doporučit

muchomurka
04.07.2014 4 z 5

Knížka se mi líbila, jen mě překvapil poměrně dlouhý rozjezd děje. To jsem u Garwoodové nečekala. Ale celkově můžu říct, že knížka byla super, rozhodně mě nezklamala. Správná letní oddychovka :-)

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Velmi čtivé. Od této autorky jsou hezké, jak historické, tak ze současnosti.

Evaevelína
01.06.2013 3 z 5

ze začátku jsem se nemohla začíst a dost mě to mrzelo neb Garwood je má nej.Knihu jsem nakonec dočetla a nic ve mě nezanechala,prostě nechápu, dějově je dobrá. Nakoukla jsem kdo překládal a ejhle asi jsem to pro sebe vyřešila.Překládal to muž a muži romány pro ženy neuměj vypilovat.

Tiama
29.05.2013 4 z 5

Děj celkem odsýpal a líbilo se mi, že to nebyla jenom limonáda, ale i akce.

FBI

Julie Garwood