S láskou, Eloise

S láskou, Eloise https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47052/bmid_s-laskou-eloise-GfV-47052.jpg 4 956 956

Série Bridgertonovi - 5. díl: Rok 1824. Ovdovělý sir Phillip ví, že Eloise Bridgertonová je stará panna, a tak ji požádá o ruku. Domnívá se totiž, že je to prostá, nenáročná dívka, která zoufale čeká na nabídku k sňatku. Avšak krásná žena na jeho prahu rozhodně není nesmělá, a pokud přestane mluvit na dostatečně dlouhou dobu, aby zavřela ústa, on ji tolik touží políbit… To si myslí, že jí přeskočilo? Eloise Bridgertonová by se rozhodně neprovdala za muže, jehož nikdy neviděla! Ale potom začne přemýšlet… a pochybovat… a než pochopí, jak se to stalo, sedí uprostřed noci v pronajatém kočáru a jede za mužem, jenž, jak doufá, se k ní skvěle hodí. Jenže tomu tak není. Dokonalý manžel by se nechoval tak náladově a nevycválaně, a přestože je sir Phillip bezesporu pohledný, je to tupec, hrubián a neotesanec zcela se lišící od londýnských džentlmenů, kteří se předhánějí v žádostech o její ruku. Jakmile se však usměje… a políbí ji…, okolní svět zmizí a ona jen žasne…, může pro ni být tento nedokonalý muž dokonalým? Série Bridgertonovi 1. VÉVODA A JÁ 2. VIKOMT, KTERÝ MĚ MILOVAL 3. NEVHODNÝ NÁVRH 4. ČEKANKA 5. S LÁSKOU, ELOISE 6. NEČEKANÁ LÁSKA 7. POZNÁŠ TO Z POLIBKŮ 8. PŘED SVATBOU... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

To Sir Phillip, With Love , 2003

Gilnien
19.01.2021 4 z 5

Nikdy bych netipla, že Eloise skončí takto. Nepředvídatelné.

Lee7
10.01.2021 4 z 5

Byla skvělá, s dětmi navíc a trochu dramatu.. rodina Bridgetonovych je skvělá.. nemůžete se nebavit.. jde se na dalšího sourozence

Kačka227
10.01.2021 4 z 5

Na příběh Eloise jsem se moc těšila. Čekala jsem něco! A musím říct, že NĚCO se nedostavilo... Příběh je krásný, ale asi mi to přišlo uspěchané. Čekala jsem více střetů, hádek a nedorozumění u hlavních postav v počátcích. Ale jinak moc pěkné doporučuji. Eloise byla a je pro mne velice zábavnou postavou. Možná proto ta velká očekávání....

Miška02
02.01.2021 5 z 5

Skvelá... Hrdinovia boli sympatickí a dej svižný. Rozhodne odporúčam.

lusitta05
28.09.2020 3 z 5

Mám rada takéto série, kde sa objavujú súrodenci, tak ani tento príbeh ma nesklamal, aj keď sa mi nepáčil toľko, ako predchádzajúce časti. Ale bolo to fajn.

rampapa
27.07.2020 5 z 5

Na tenhle příběh jsem se hodně těšila a sem šťastná jak to dopadlo s Eloise. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

tetepoko
08.06.2020 4 z 5

"Směj se. Nahlas a často. A pokud okolnosti vyžadují ticho, proměň smích v úsměv."
Příběh Eloise a Phillipa začíná dopisem. Nejprve korespondence, a pak vzájemná přitažlivost sváže tyto dva hlavní hrdiny dohromady.
Příběh byl zajímavý, vyskytovalo se v něm mnoho lidských emocí, jak pozitivních, tak negativních. A ty sušené květiny! Řekněte, není to škoda, že jsme si přestali psát dopisy?

Mnaui
25.04.2020 3 z 5

Sice relativně nové pozadí, ale zápletka stále stejná. Naštěstí autorka zůstává místy velmi vtipná

Katt15
29.01.2020 5 z 5

Moc krásné

DUNIKO
16.01.2020 5 z 5

První knížka od této autorky a určitě ne poslední:):):).Bylo to naprosto úžasné, citlivé, romantické, četlo se to samo.Ja jsem mile překvapená.

MonaLisa42
03.01.2020 5 z 5

Knihu musím opět pochválit.
Jedná se o první díl, který přímo navazuje na ten minulý. Námět této knihy byl přímo úžasný - opuštěný a smutný muž se 2 malými dětmi s kterými si neumí poradit a veselá žena, která projasní celý dům a se sblížením s dětmi mu pomůže :-) Dvojčata byli doopravdy skvělí a příběh krásně zpestřili, škoda jen, že se v něm neobjevovali častěji. Nadchlo mě, že v příběhu měli důležitou roli i bratři a především Benedict a jeho rodina.
Jediné, co knize musím doopravdy vytknout je, že mi zde chybělo více společných rodinných zážitků a epilog mohl být také delší.
Každopádně se jedná o další skvělý díl, který můžu jedině doporučit. Moc děkuji!!!

petraj30
07.08.2019 4 z 5

Předešlé díly se mi líbily trošku víc, ale i tak stál příběh Phillipa a Eloise za to. Eloise jsem fandila asi nejvíc ze sourozenců

keiko33
25.01.2018 5 z 5

Mne sa pribeh Eloise pacil. Mozno nebol taky burlivy a napinavy ako predchadzajuce, skor melancholicky, ale ani zivot nieje vzdy taky. Phillip mozno nebol ukazkovy romanticky hrdina, ale po tom co si prezil so svojou zenou sa niet comu cudovat. Vlastne sa cudujem, ze bol taky aky bol. Druhy muz, by sa uz davno na vsetko vykaslal. A to aky bol k detom? Len nevedel ako sa k nim spravat, lebo ho to nikto nenaucil. A asi z celej knihy sa mi pacilo najviac, ked sa ukazali Eloisiny bratia a ich surodenecky vztah.

ketvin
11.01.2018 4 z 5

Oproti předchozím dílům je tento pro mě nejhorší, nevím proč, ale nejspíše kvůli hlavnímu hrdinovi. Na tom u mě vždy nejvíce záleží a Phillip prostě nebyl tak dobře napsaný, aby se do něj člověk zamiloval. Příběh je poutavý a stále se vyvíjí, ale bez takového toho pocitu "co bude dál?". Škoda, že tam třeba nebylo více "scén" s dětmi, jak se všichni spolu stávají rodinou, také třeba více společných zájmů (např. kdyby Phillip Eloise bral do skleníku aby jí něco ukazoval, procházky za zelení...) - prostě mi tam toho mnoho chybělo. Zajímalo by mě třeba, jak by vypadalo, kdyby se Eloise s novou rodinou vydala na návštěvu do Londýna, to by muselo být na popis skvělé :) ...

Co ale musím tentokrát vyzdvihnout je, že jsem se konečně dočkala více sourozenců. Moc se mi líbilo, že se objevili všichni bratři - nejlepší část knihy (proč ale proboha nevzali i Simona... já ho prostě považuji za rodinu :)) a také pokračování, kde se objevuje Benedict a Sophie je super. To mi v předchozích dílech chybělo a klidně bych ještě "rodinné scény" přidala :)

Adelin239
27.12.2017 5 z 5

Opět krásný a upřímný příběh plný romantiky! A díky dvojčatům se mi líbil o to víc. Chudák Eloise to s nimi neměla ze začátku vůbec jednoduché. A ani s Fillipem :-D
I tak byl tento díl stejně skvělý jako ty díly předešlé.

nani_nka
11.09.2017 3 z 5

Síce ide o dobrú historickú romancu, avšak v porovnaní s ostatnými knihami v sérii Bridgertonovci, sa mi táto časť páčila najmenej. To som však nečakala, keďže Eloise mi bola sympatická už v predchádzajúcich častiach a veľmi som sa tešila, aký pre ňu Quinn vymyslí príbeh a hlavne partnera. No a tu nastal problém s menom Phillip. Ten chlap bol taký nemastný-neslaný a ten jeho príšerný vzťah s dvojičkami...

Michalka98
21.08.2017 5 z 5

Opět moc hezký romantický příběh. A bráškové jak jinak než úžasní :)

Turiel11
15.08.2017 4 z 5

Vzhledem k tomu, jaká všetečka byla Eloise v předchozích knihách, byla jsem zvědavá na její příběh. A ten byl, možná i překvapivě, něžný a romantický. A "velcí bráchové" byli vyloženě k sežrání. :-D

katkaq
02.08.2017 2 z 5

Musím říct, že popis knihy mě nadchnul víc než knížka samotná. Bylo dobře, že se malinko změnilo prostředí a situace, ve které se hlavní hrdinka a hrdina vyskytli, ale zdála se mi velmi podobná jako ty předešlé. Možná bych si měla na chvíli dát pokoj od Bridgertonových a vrátit se k téhle sérii později.

PerlaZP
25.06.2017 4 z 5

Autorka mě opět nezklamala, protože tento příběh byl velice povedený. Ikar pro celou sérii vybral i velmi pěkné obálky...
Nejzajímavější části příběhu: Určitě dvojčata a bratři...
Knížce dávám čtyři hvězdičky…