Vévoda a já

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rok 1813 Simon Basset, vévoda z Hastingsu, vymyslel plán jak se zbavit všech dohazovačů a vdavekchtivých dívek ze společnosti. Předstírá náklonnost k půvabné Daphne Bridgertonové, mladší sestře svého přítele, s níž uzavře dohodu, že se jí bude naoko dvořit. Přestože nemá v úmyslu se oženit, na té dívce je něco, co mu zrychluje srdeční tep. Daphne brzy zapomene, že jejich námluvy jsou pouhá přetvářka. Snad za to může okouzlující pohled jeho pronikavých očí nebo to, co cítí v jeho objetí, ale postupem času se do temperamentního vévody doopravdy zamiluje. Musí však chtě nechtě zabránit tomu, aby jí pohledný vévoda, který se zapřisáhl, že zůstane navždy svobodný, nezlomil srdce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1365/bridgerton-vevoda-a-ja-3YB-1365.jpg 4.4366
Série

Bridgerton 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

The Duke and I, 2000

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (57)

Kniha Vévoda a já

Přidat komentář
lusitta05
21. srpna

Pekná romantika na letné dni. Bolo to fajn.

Majjina
31. července

Knihu si musím nechat asi uležet v hlavě, třeba pak hvězdu přidám...četla se dobře, dej byl zábavný a plynul..na nedělní odpoledne ideální..


tetepoko
25. května

"Rčení, že muži jsou tvrdohlaví jako býci, je urážkou býků."
Hlavní hrdinka Daphne je obdivuhodně empatická a něžná vůči "Jeho Ohromitelstvu" Simonovi, a to dělá z příběhu hezké čtení. A samozřejmě nechybí velmi typický autorčin humor a láskyplné rodinné vztahy.

Mnaui
16. dubna

Velmi vtipné a čtivé

warca
23. března

Jedna ze slabších knížek autorky. Simon mi byl dost nesympatický. Vztah mezi hlavními hrdiny mi připadal nedostatečně propracovaný.

DUNIKO
02. února

Paráda,moc se mi líbilo to sourozenecké hašteření.Moc pěkné čtení, citlivé, romantické a humorné zároveň.

Katt15
29. ledna

Moje nejoblíbenější

MonaLisa42
30.12.2019

Tato romantická kniha je velice čtivá a má krásný příběh.
Líbila se mi od prologu až k epilogu. Daphne je prostě skvělá a její sourozenci mi přijdou ještě lepší :-D Jedná se o odpočinkovou knihu, která umí vtáhnout do děje i pobavit. Při nehodě u vody jsem se skutečně nasmála. :-D
Jediné, co bych změnila, je trochu více rozvinout dobu jejich manželství, neumím si ho úplně představit... Kniha měla velice rychlý spád a rychle skončila.
Myslím, že se ke knize opět v budoucnu ráda vrátím a přečtu si ji znovu. Děkuji!!!

1

Doporučujeme

Hudba meče
Hudba meče
Věštkyně
Věštkyně
Navždy s tebou
Navždy s tebou
Pekárna v Brooklynu
Pekárna v Brooklynu