Vévoda a já

Rok 1813 Simon Basset, vévoda z Hastingsu, vymyslel plán jak se zbavit všech dohazovačů a vdavekchtivých dívek ze společnosti. Předstírá náklonnost k půvabné Daphne Bridgertonové, mladší sestře svého přítele, s níž uzavře dohodu, že se jí bude naoko dvořit. Přestože nemá v úmyslu se oženit, na té dívce je něco, co mu zrychluje srdeční tep. Daphne brzy zapomene, že jejich námluvy jsou pouhá přetvářka. Snad za to může okouzlující pohled jeho pronikavých očí nebo to, co cítí v jeho objetí, ale postupem času se do temperamentního vévody doopravdy zamiluje. Musí však chtě nechtě zabránit tomu, aby jí pohledný vévoda, který se zapřisáhl, že zůstane navždy svobodný, nezlomil srdce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1365/bridgerton-vevoda-a-ja-3YB-1365.jpg 4.5316

Bridgerton 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

The Duke and I, 2000

Kniha Vévoda a já

Petra-1
12. listopadu

Skvělá a vtipná kniha.

Lee7

Vtipná, svižná a rychlá..jejich vztah byl skvělý a u páru jsem se bavila a těším se na bratry :)

petraj30

Nádherný příběh plný romantiky, velice jsem se nasmála jak se Daphne a Simon postupně sbližovali, prostě skvělé

rampapa

Úžasný příběh o lásce. Asi jsem se Zamilovala do téhle série a musím si nutně přečíst další díl. Knizja byla napínavá až do konce. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi dubu Empírovou.

pip11

Zábavná a veselá kniha. Vtipné žertovámí Daphne a Simona mě pobavilo, je to milá odpočinková četba.

MinaHawke
23.07.2018

Hezký příběh, bratři Bridgertonovi jsou sympaťáci.

Minimi_1
01.03.2018

Krasny a pútavý príbeh.

zinon
10.02.2018

Úžasná knížka. Hodně jsem se nasmála.