Hustej nářez

Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají. Říkají si Bratrstvo krve. Vyvolení, kteří se živí lidskou krví. Nikdy se však k sobě nechovali jako bratři. Desítky klanů spolu po tisíciletí bojovaly o moc a vládu nad lidmi, jejich územím a říšemi, jež vznikaly a zanikaly podle toho, jak ve své skryté válce vítězily jednotlivé klany. Dlouho se považovali za nejmocnější bytosti na světě. Jenže svět, který znali, byl jen malou součástí vesmíru. Z jeho nekonečných dálek se vynořili Kartani, jimž se jejich vlastní svět zdál malý, a kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi a její obyvatele zotročit. Invaze se cizincům podařila. Měli vyspělou techniku a zbraně, které ty lidské stonásobně předčily. Jenže svět, který ovládli, už své vládce měl. A ti se, narozdíl od lidí, tak lehce podrobit nenechali…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41373/hustej-narez-hx9-41373.jpg 4.2953

Bratrstvo krve 1.

Literatura česká, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Klub Julese Vernea

Kniha Hustej nářez

cca

Parádní přírůstek brakové literatury, od kterého opravdu dostanete to, co slibuje již v názvu: "hustej nářez" v podobě pořádného množství krve, sexu a humoru. Přirovnávání k Nočnímu klubu Kulhánka je opravdu na místě: pokud se vám líbí jedna série, druhá bude rozhodně taky.

Jandýs

Knížka prošpikovaná hláškami, kulkami a jasným úkolem - zničit ty žlutý nelidy. Hezky se to čte, vulgárnosti mi evidentně nevadí. Pěkně se to hodí k příběhu.

Phyl

Nechat se rozmrdat, z posledních sil rozjebat někoho jiného, najebat jeho krev do sebe, zregenerovat a zopakovat. Až do konce světa, jak jej známe. Nebo dokud svět neovládnou mravenci.

MartinJirků

Naprostá klasika od mého oblíbeného spisovatele Františka Kotlety, upřímně nikdy jsem moc nebyl a ani nejsem na sci-fi žánry, které se odehrávají ve vesmíru nebo prostě na Zemi, která je okupována mimozemšťany, ale vzhledem k tomu že se jedná o nejznámější dílo od tohoto Mistra, tak jsem se rozhodl že si to nakonec přečtu a můžu říct, že vůbec o koupě celé trilogie nelituji. Je to takový by se dalo říci mix Tarantino a Marvel, což mi nějak nevadí, byl to velmi zajímavý příběh se zajímavými postavy - upíři vs mimozemšťané to se jen tak nevidí. Ty dva prequely mne nějak extra nebavily, ale tahle trilogie je fajn a rád jsem si ten adrenalin užil. Jen podotýkám že je to sice klasika, ale já si tuhle Knihu řadím až na třetí místo, co se týče Kotletovy tvorby, před Bratrstvem je to SPAD a Perunova krev, protože to je víc tematika pro mne. Za mne krásných 8/10 a můžu doporučit každému, kdo má rád mimozemský styl a ještě k tomu v Čechách.

lucakuca

Oddechová prasárnička. Lechtivá romantika pro pány - čtivé, násilné, hláškovité a velmi nadržené :-). S nadhledem a ohledem je to švanda.

PanTomina

Slabota. Postavy nejsou sympatické, humor je stále se opakující. Neříkám ale, že to je špatné čtení. Říkám jen slabé.

VendulaB

Skvělá "pohádka" pro dospělé. Neuvěřitelně vtipná, inteligentní. Rychle vtáhne do děje, který pádí bez zastavení. Skvěle jsem se bavila, těším se na pokračování.

iiiccc

Na tuhle knihu jsem slyšela neskutečně pozitivní ohlasy, ale podle anotace jsem si říkala "A to proč jako?". Chtěla jsem to teda zjistit a pustila jsem se do čtení. Opravdu mě to bavilo, akorát jsem si při čtení říkala, že co mě to na tom tak baví. No prostě.... asi se z podobného druhu literatury stane moje guilty pleasure.

Zakuti v oceli
Zakuti v oceli