Milenec z věčnosti

Milenec z věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36060/bmid_milenec-z-vecnosti-Brj-36060.jpg 5 1050 111

Bratrstvo černé dýky série

Autorka se vrací do stínů Caldwellu aby vyprávěla čtenářům další dobrodružství členů bratrstva. Tentokrát se středem děje stává Rhage, nejlepší bojovník mezi upíry a nejnenasytnější milenec. Rhage byl proklet a v duši mu zuří démon, který jej činí nebezpečným pro všechny v jeho okolí. O to větší starost chová o smrtelnou dívku Mary, vrženou do světa upírů a svěřenou v jeho péči, o níž ví, že je k němu přitahována stejně intenzivně, jako on k ní. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Eternal , 2006

veronika9143
16.09.2016 5 z 5

Nádherné pokračováni ságy Bratrstva černé dýky, Už se těším na třetí díl. Jsem zvědavá na koho se autorka zaměří tentokrát, ikdyž tuším....

Kočičáci
04.09.2016 5 z 5

Vášnivý příběh Hollywooda a Mary je opět strhující. Krásný upíří svůdník se svou dračí příšerou a (ne)obyčejná nemocná lidská smrtelnice...prostě ideální kombinace :-)
Četla jsem to jedním dechem a užívala si to. Jsem v tom až po uši, asi budu muset přečíst celou sérii...

Etule
05.08.2016 5 z 5

Autorka dokázala něco, co se už dlouho žádnému autorovi či autorce nepovedlo. Dokázala, že jsem se okamžitě po přečtení prvního dílu vrhla na ten druhý. Čtu série, ale poslední dobou vždy přečtu jeden díl a konec. Pak nastane dlouhá přestávka. J. R. Ward dokázala tenhle blok prolomit.
Tenhle díl byl úžasný, a nejen proto, že se mě téma rakoviny poměrně úzce dotýká. Neuvěřitelně jsem jim fandila a konec mě totálně rozsekal. Měla jsem chuť Stvořitelce opravdu ublížit. Ačkoliv tu mám pořád, neboť pořád nevím, co se stalo s Dariem. Grrr.
Byla jsem ráda, že to u nich neproběhlo tak rychle jako u Wratha s Beth, protože jsem se bála, že by mě to mohlo odradit, ale naštěstí se nestalo. Krom toho se mi neuvěřitelně zamlouvá vztah bratrů. Prostě dokonalost. Ačkoliv mají všichni i své temnější stránky.
Budu se opakovat, ale Zsadit je prostě... Nemám slov. Už se nemůžu dočkat, až si přečtu jeho příběh. :)
P. S.: Ta Rhageova příšerka je ve finále docela mazel. :D

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Tuhle knihu jsem v podstatě pobrečela, je velmi emotivně napsaná, silný příběh. Rhageova potvůrka je vpravdě monstrózní, nejvíc mě dostalo, jak ho napájí Alka Salzerem, když to přežene se sváčou :-)

kik68
16.07.2016 5 z 5

Tenhle díl byl úžasný a myslela jsem, že lepší už nebude, ale ještě přišel jeden který jsem si zamilovala víc.

esussi
27.06.2016 3 z 5

Vlastně to docela i překvapilo. Oproti prvnímu dílu se to dali i v pohodě číst. Ikdyž by mě teda zajímalo, jestli vůbec někdo četl ty pasáže o bezduchých. Já to vždycky přeskočila, a vůbec mi to v ději nechybělo :)

nordish
26.04.2016 4 z 5

Mnohem lepší než první díl. Lépe napsané postavy i propracovanější příběh. Nakousnutí příběhu Belly a Zsadista bylo taky super, člověk se hned víc těší na další díl.

kacaaba
03.04.2016 5 z 5

Tak tenhle díl byl fakt síla. Zase jsem brečela jako malá. Ten závěr byl hrozně dojemný. A rozhodně se těším na další díly. Je velice chytré, hodit návnadu na pokračování do předchozího dílu. Už se nemůžu dočkat pokračování.

Anniinna
07.03.2016 5 z 5

s každým dílem roste závislost. jak jsem dočetla, hned jsem sáhla po dalším díle.
I LOVE IT

Malinali
14.12.2015 5 z 5

Druhý díl ještě lepší než první, nemohla jsem se odtrhnout (stačily mi dva dni) a jak tady psala MAGDICE - Rozhodně nedoporučuji nikomu, kdo chce prožívat knižní závislost :))

Karin_Kim55
10.12.2015 5 z 5

Od toho jsem se nemohla odtrhnout! Jen když jsem už víčka vůbec neudržela, jakoby byly z oceli. Měla jsem přečtenou za 4 dny. ( Což je pro mě rekord, jelikož jsem začínající knihomol xD )
Rhage má neskutečnou osobnost!! Tohle je prostě.. ÚŽASNÉ!!! Musím přiznat, že mnohem lepší než jednička! Tady je tolik věcí, co jsem nečekala! ( I když je pravda, že když čtu, tak nad tím nepřemýšlím a užívám si každou chvíli! At už je tam sex, romantika nebo akce! )
Opravdu doporučuji! ^^

mekkejla
05.11.2015 5 z 5

Wau! Tak tenhle díl byl pro mě nesrovnatelně lepší než ten první! Jsem moc ráda, že jsem dala "milencům" ještě další šanci. Teď už vím, že si bez pochyby přečtu celou sérii! Už se moc těším na díl o Z, který bude doufám hned další ;-) Jinak kapitoly o bezduchých mě teda taky moc nebaví, ale naštěstí většinou nejsou moc dlouhé. A myslím, že s Johnem se ještě určitě někde setkáme ;-)

magdice
28.08.2015 5 z 5

Pohádka, nemyslím tedy žánr, ale to jak se mi kniha četla. Abych přelouskala přes 400 stránek za den a půl? No, Bratrstvo mě pohltilo víc než jsem chtěla, s příběhy každého člena dýcháte, samozřejmě, že mám ještě dnes namířeno do knihovny pro další díl. Nemůžu se dočkat na Z a Bellu. Rozhodně nedoporučuji nikomu, kdo chce prožívat knižní závislost :)

marcela6183
18.08.2015 4 z 5

Jedno Jessice nelze upřít - má to dobře vymyšlené, na předchozích romancích si vytříbila styl a s postavami žije, dýchá, vstává, zapadá i mrká řasami.
Jestli jsem první knize série vytýkala ženský pohled psychologie, tak tady nemám slov. Hollywood je prostě alegorie všech slaďáků romantických hrdinů. Včetně tématu utrpení, oběti a vykoupení.
Pro mne emočně nejsilnější zážitek není Maryno prozření, ale Rhagova nevěra a následné Maryno vypořádání s ní. Oba hlavní charaktery jsou každopádně lepší a propracovanější, než v prvním díle.
Navíc i poměrně zdařilá předehra pro následující (a pro mne nejzdařilejší knihu celé původní série) příběh Zsadista.
To původní bylo za čtyři, tohle určitě taky. Jen prostě držet a nepustit. Čtivé to je a autorka má jedinečný styl (čteno v angličtině).

Ewiczka_areebah
15.08.2015 4 z 5

Po prvním dílu jsem se do druhého pustila hned a jelikož byl první díl moc hezky napsaný tak jsem se bála, že druhý díl už nebude ono...a o5 překvapení...jen doporučuji:)

RebecaConnor
12.08.2015 3 z 5

Knížka je velmi čtivá a pěkně napsaná. Přestože mám ráda upíří tématiku, první ani druhý díl mě vyloženě za srdce nechytly ... jsou knížky, které dočtu a hrozně dlouho mi zůstanou v paměti, u této knížky to tak není, ale je to velmi individuální - na každého knihomila se musí jinak :-)). Přesto se chystám na další díly a knihu určitě doporučuji.

barbora3286
22.06.2015

Romantické psaní pro romantické typy žen....

Betnka81
30.05.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila a moc se těším na další díl :D

Laf
24.04.2015 4 z 5

Super pokračování. Četlo se to stejně dobře jako první díl. A už se těším na pokračování :)

jitka7
10.04.2015 5 z 5

Nedá se přeskočit nic z knížky, všechno do sebe super zapadá a dává větší a větší smysl.. No a kdo by nemiloval Rhage :)

upíři erotika horory

J. R. Ward (p)
americká, 1969
2010  86%Milenec z temnot
2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenec z věčnosti je v

Přečtených1 708x