Keď stúpa príliv

Keď stúpa príliv https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322654/bmid_ked-stupa-priliv-pK6-322654.jpg 4 263 263

Bratři Quinnové série

Z troch bratov to bol práve Ethan,čo zdedil otcovu vášeň pre pobrežie Marylandu.A teraz po jeho smrti sa rozhodol premeniť rodinný lodiarsky podnik na úspech.Ale uprostred úspechov ležia tie najdôležitejšie výzvy jeho života...Je tu malý Seth,ktorý ho potrebuje viac než kedykoľvek predtým.A tiež žena,ktorú vždy miloval,ale nikdy neveril,že by mu mohla patriť.No pod Ethanovými zdanlivo tichými vodami drieme temná a bolestivá minulosť.Musí sa naučiť rozpoznať tiene,aby prijal seba samého.Lebo v minulosti leží jeho budúcnosť-a jediná šanca,ako získať šťastie...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Liber Novus (Srbsko)

Rising Tides , 1998

Kanimůra2
30.12.2022 4 z 5

Druhý díl se mi už nelíbil tolik jako první, nedorozumění se zbytečně protahovalo. Ale určitě zkusím i další díl. Chytlo mě to a zajímají mě další osudy

bekule
27.07.2022 5 z 5

Na příběh Ethana který je mi ze tří dospělých bratrů povahově nejbližší jsem se těšila a nezklamal. Musím ovšem přiznat že nejvíc mě zajímá Seth a jeho původ i budoucnost a je velmi chtré že ještě stále není nic vyřešeno a tajemství zůstává do dalšího dílu.

katkaq
21.04.2021 4 z 5

Smekám před autorčinou schopností vykreslit různé charaktery postav. Ethan je úplně jiný než jeho ostatní bratři a stejně tak se liší i jeho vztah. Občas mě jeho váhavost rozčilovala, ale to prostě k jeho postavě patří. Moc hezky napsané oddechové čtení.

lusitta05
04.01.2021 5 z 5

Bolo to dobré, bavilo ma to od začiatku do konca. Ethan mi tou pomalosťou a tvrdohlavosťou išiel na nervy, ale tak to malo byť. :)

Dellphi
11.09.2020 5 z 5

Tak tenhle díl mně chytil za srdce. Rozhodně lepší než první díl (a i ten se mi líbil), ale tenhle byl tak nějak lepší a dojemnější.

jinbr
31.07.2020 5 z 5

Bože, Ethan... Je to možná trochu klišé, myslet si, že je s člověkem něco špatně podle toho, jak se zachovali rodiče. Ale velmi často si lidé myslí, resp. jsou přesvědčeni o takových bludech, že mě to nepřekvapuje. V této sérii se mi líbí a ta hlavní příběhová linka Setha, která se s každým dílem posouvá dál.

georginaa
02.06.2020 4 z 5

Druhý díl měl stejné silné emoce jako to bylo u prvního dílu. člověk se popasuje s různými situacemi a záleží jak z toho všeho vyvázne. Vše hlavně záleží na okolí a lidech co jsou nejblíže. Velká rodina ač má každodenní problémy, vždy je to nejlepší co člověk může mít.

Kudík
20.04.2020 5 z 5

Ethan byl sice hlavním hrdinou tohoto dílu, a to vč. jeho dlouho milované ženy (která byla po prvním díle jasná), ale kdo bodoval nejvíc, byla Anna. Bez ní by to asi tak rychle nedopadlo. A stále nechápu, jak je možné, že se některé "matky" mohou tak chovat ke svým dětem. :(

haWranka
31.03.2020 4 z 5

Pro mě o hodně hezčí než první díl. Oba hlavní hrdinové jsou neskutečně milí. U knihy jsem se zasmála, ale i si poplakala. Těším se na pokračování!

petraj30
14.02.2020 5 z 5

Krásný, silný a velmi emotivní příběh.
Velké drama se zatím odehrává pouze mezi hlavními aktéry, kteří si nevědí rady s vlastním životem - chci tě, ale nemůžu tě chtít.....miluji tě, ale nemůžu tě milovat. No ještě že tam mají svého strážného anděla. Bez něj by to opravdu nešlo:-)
Je to zatím taková oddechová pohádka, ale pořád čekám na to velké "něco", tak snad se dočkám teď v příštím díle a bude trošku víc rozvedené a nejen vysvětleno na několika málo řádcích. Vývoj děje podle mě opravdu slibuje něco velkého, tak doufám, že se dočkám. Ale zatím se to všechno moc pěkně vyvíjí:-)

munka
20.02.2019 5 z 5

Ďalší syn, ďalší príbeh. Dozvedáme sa o Ethanovej minulosti, ale Roberts nezabúda ani na ostatných bratov. Výchova Stelly a Reya prináša ovocie. Už sa teším na ďalší diel.

Skalara
15.11.2018 5 z 5

Přečtené během chvilky celá série. Zajímavé čtení.

jitka7
29.06.2018 4 z 5

Bože, tahle rodina se do mě zakousla. I když mi tento příběh přišel trošku slabší, to ale neznamená, že by nebyl čtivý a krásný. Přestože je jasné, jak to dopadne a je to předvídatelné, stejně i tak je nádherný. Všichni Quinnovi jsou úžasní. Každý je specifický a každý má svůj specifický příběh. K těmto knížkám se budu ráda vracet.

cukrovka
17.03.2018 5 z 5

I když je příběh předvídatelný je velmi příjemný a čtivý. Všichni Quinnovi drží při sobě a vzájemně se podporují.

Jája92
03.02.2018 3 z 5

Výborný příběh zpracovaný rukou mistra resp. mistrně :-)

moudivlacek
05.10.2017 5 z 5

Miluji všechny Quinny, mrtvé rodiče i jejich adoptované syny. Zkusili si v životě své a většinou skrývají svou velmi bolavou duši, ale když se všichni spojí, tak zloduši nemají šanci. A už druhý Quinn přitom našel svůj životní protějšek.
Ethana si zamilujete od první chvíle, i jsem ho chápala, proč se bál lásky a nechtěl rodinu, obdivovala jsem ho, že nakonec i díky šťouchancům od druhých pochopí, že člověk je takový, jak se chová a žije, a nutně nemusí být zlem, i když ze zla pochází.
Tuto sérii zbožňuji a těším se na další díl.

xindl007
29.09.2017 4 z 5

Nora mě nezlame. Její vícedílné ságy mám ráda. I když je ten scénář více či méně stejný, mění se prostředí, mění se lidé, jejich povolání a povahy , a pokaždé čtu na jeden zátah.

ewiku2
17.02.2017

prosim ako sa vola 1 diel ,, dakujem

Kalima206
17.09.2016 2 z 5

Přiznám se, že sem čekala trošku víc. Chvilkami mě kniha až nudila, a hodně se dalo čekat, jak to nakonec dopadne. Nora má i lepší knížky. Jako neurazí, ale ani nenadchne.

Makyt
03.05.2016 5 z 5

Krásné odreagování doplněné zajímavou minulostí hlavních hrdinů...