Keď stúpa príliv

Keď stúpa príliv
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322654/bmid_ked-stupa-priliv-pK6-322654.jpg 4 263 263

Bratři Quinnové série

Z troch bratov to bol práve Ethan,čo zdedil otcovu vášeň pre pobrežie Marylandu.A teraz po jeho smrti sa rozhodol premeniť rodinný lodiarsky podnik na úspech.Ale uprostred úspechov ležia tie najdôležitejšie výzvy jeho života...Je tu malý Seth,ktorý ho potrebuje viac než kedykoľvek predtým.A tiež žena,ktorú vždy miloval,ale nikdy neveril,že by mu mohla patriť.No pod Ethanovými zdanlivo tichými vodami drieme temná a bolestivá minulosť.Musí sa naučiť rozpoznať tiene,aby prijal seba samého.Lebo v minulosti leží jeho budúcnosť-a jediná šanca,ako získať šťastie...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Liber Novus (Srbsko)

Rising Tides , 1998

TaLu
08.07.2015 5 z 5

Tato série o bratrech Quinnech se autorce vyloženě povedla. Dozvíme se vždy i o těch, co už je známe z minulé knihy. A psáno je to s takovou lehkostí, že se to čte jedna radost.

lifeoptimist
23.04.2015 4 z 5

Líbí se mi, že pěkně navazuje na první a docela se dovídáme i co dělají hrdinové prvního dílu, oddechovka pro volný čas

klarka61
23.01.2014 4 z 5

Čtivá kniha, ale jako jedna z mnoha.

locin
16.11.2013 5 z 5

Zatím mě tenhle díl zaujal úplně nejvíc mě rychlý spád a líbilo se mi jednání hlavní hrdinky s chlapama to ani jinak nejde :D příjemné čtení :)

sarekaslukova
20.07.2013 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil o něco víc než ten předchozí. Krásný počteníčko na večer. Dokonce mě i více emočně postihl.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Pěkně psaný románek na oddychovou četbu.

Petulik13
11.06.2012 5 z 5

Moc hezky napsaný příběh, s jemnými prvky humory, erotiky i smutku. Doporučuji k přečtení.

WEIL
04.09.2011

Tíživá minulost týraného chlapce jde do popředí a je třeba, aby se s ní starostlivý Ethan dobře vyrovnal, jinak neuspokojí svou ženu.