Hořká chuť lásky

Hořká chuť lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2142/bratri-koubkovi-hork.jpg 4 518 45

Bratři Koubkovi série

Sympatická sedmnáctiletá Nela Fišerová prožívá každodenní radosti i starosti dnešních středoškoláků. Studium na střední škole sociálních věcí se jí docela líbí, se spolubydlícími na privátě vychází v pohodě a shání si brigádu, aby nemusela trávit celé letní prázdniny doma s tátou a jeho novou rodinou. Osud se prozatím k Nele zachoval dost macešsky - maminka ji zemřela, když byla Nela ještě malá, tatínek se znovu oženil, a doma pro ni najednou jakoby nebylo místo. O to naléhavěji pociťuje potřebu lásky. Celkem poklidný běh událostí změní seznámení s vysokoškolákem Tomášem. Tomáš je hezký, milý, oblíbený... Mohl by to být ON, kdyby Nela postupem času nezjistila, že není všechno zlato, co se třpytí, a milý Tomáš není až tak dokonalý vysněný princ. Tím spíš, když jede jako pomocnince o kuchyně letního tábora, kde vedoucím party skautů je mimo jiné i Ondra, Tomášův bratr. Ondřej má všechno, co Nele u Tomáše chybělo. Má však i něco navíc...... celý text

martas006
29.05.2017 5 z 5

Moc hezké, společně s Postel plná růží to nejlepší, co jsem zatím od Lanczové četla.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Krásná, čtivá kniha. Prostě ze života. A o tom to je. Ten chce toho a ten zas toho, ...

pavlinkaa
01.03.2017 5 z 5

Další kniha která mě moc bavila, Nela je opravdu sympatická holka. Bohužel to nemůžu říct o Ondrovi. Nějak si mé sympatie nezískal. Druhý díl jsem nečetla a s chutí se do něj hned začtu, jsem zvědavá, jak to dopadne. :)

tomcruisee
25.01.2017

Krasna knizka!! Proste jako ze zivota, takove mam nejradsi! Nevim co jineho dodat!

KSarlota
08.12.2016 5 z 5

To je moje srdcovka

marta14
30.10.2016 5 z 5

Prostě super!

MíšaK.
13.09.2016 5 z 5

Jedním slovem? Pecka! Přestože jsem knížku četla podruhé, věděla jsem, jak to skončí, přesto mi očko nezůstalo suché. Když jsem ji četla poprvé, vím, že jsem bulela bez zastavení, protože jsem nevěděla, že je pokračování. To mě trochu uklidnilo. Ale teďka, i když jsem to věděla, opět mě to dostalo. Nela mi byla strašně sympatická a celou dobu u mě Ondra vedl. Teďka mě tak napadá, že chudáci čtenáři, kteří to četli ještě před tím, než Postel plná růží vyšla. Já bych se z toho zbláznila. Jinak už asi něco konkrétního. Knížka absolutně čtivá, propracovaná, nebyla chvíle, kdy bych se u ní nudila. Nela mi byla neskutečně sympatická. Stejně jako Ondra. Trochu bych tam možná přidala o Lence, vlastně od doby, co začaly prázdniny, jsem o ní neslyšela. To už by asi mohlo stačit, jdu se vrhnout na PPR :D

amanek
12.08.2016 5 z 5

Krásně jsem si zavzpomínala na pubertální léta, kdy jsem knížky od Lanczové četla. Romantika pro dívky, pro mě už to bylo trošku úsměvné, ale čte se to hezky.

Mišule_11
10.07.2016 5 z 5

Knížka byla dobrá jako mnoho dalších knih od této autorky! :-) Nedivím se Nele, že nevěděla, kterého z bratrů! :D Ale Tomáš se kvůli ní změnil a to je, co říct..! :-)

Ann98
09.07.2016 5 z 5

Kniha se dá popsat jedním jediným slovem - SKVĚLÁ. Člověk se s hlavní hrdinkou sžije, vžije se do její situace a přemýšlí,co by dělal na jejím místě ... pak je velmi těžké se od ní odloučit. Nela mi připadala dospělejší než hrdinky z dalších knih. Moc jsem jí s Ondrou držela palce. Když jsem došla k části, kdy stojí Nela za dveřmi nemocničního pokoje, poslouchá rozhovor Ondry s Denisou a uvědomuje si, že jeho žena ho opravdu miluje (možná stejně jako ona), začaly mi po tvářích stékat slzy.

Julinka88
19.02.2016 5 z 5

Tuhle knizku mam hrozne rada! Hlavni hrdinka Nela me okamzite prirostla k srdci. Rada se k ni vracim. J.

Sabka123
20.07.2015 5 z 5

Myslím si, že tato kniha byla velmi dobrá. Trochu už jsem věděla, jak to skončí, protože jsem předtím četla Třináctou komnatu, kde se Nela jednou objevila. Ale i tak pěkný příběh, jako vždycky :-)

TessaJean
31.01.2015 5 z 5

Mám jí přečtenou už podruhé a jsem strašně ráda, že autorka napsala i pokračování s názvem Postel plná růží. Oba tyto díly byly asi tím nejlepším, co jsem zatím od autorky četla.:)))))

Mruskulka
29.01.2015 5 z 5

Takhle knížka se autorce opravdu povedla. Určitě si jí časem přečtu znova.

1v8na
27.08.2014 4 z 5

Skvělý, báječný, vynikající. Ze začátku mi Nela nebyla moc sympatická, ale příběh se vystupňoval. už se těším na druhý díl.

Bet
25.10.2013 4 z 5

Tato kniha se mi opravdu líbila, přečetla jsem jí za večer. Je fakt super hlavně konec nemohla jsem dospat a pustit se do druhého dílu :)

Petra17
26.08.2013 5 z 5

Jedna z nejlepších knih od Lanczové. Čte se jedním dechem a příběh zaujme. Kdybych nechtěla stihnout plno jiných knih, přečtu si jí s chutí znovu.

evasamankova
28.06.2013 4 z 5

Tato kniha i Postel plná růží je pro mě jednou z nej knih L. Lanczové. Hezký i hodně smutný příběh.

_sjuu_
27.05.2013

asi je to mým věkem (v 15ti bych na to měla asi jiný pohled), ale kniha mě nebavila, nedostala jsem se ani do čtvrtky a musela jsem ji dát pryč

erga
20.04.2013 4 z 5

Tenhle román se zařadil mezi nejlepší, které jsem kdy četla. Rozhodování hlavní hrdinky mi přišlo kolikrát logické a jakoby z mé vlastní mysli. Doporučuji...

pro dívky romantika

Kniha Hořká chuť lásky je v

Přečtených1 192x