Božský milenec

Božský milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274922/bmid_bozsky-milenec-r1P-274922.jpg 4 1183 155

Božský bastard série

Když Ruby Millerové šéf oznámí, že ji posílá na delší služební cestu do New Yorku, je ohromená. Jako jedna z nejlepších a nejchytřejších mladých inženýrů v Londýně ví, že z profesionálního hlediska je pro takový úkol tou pravou. Ale rozhodí ji vědomí, že stráví měsíc blízkou a osobní spoluprácí bok po boku — a také bydlením ve stejném hotelu! — s Nialem Stellou, nejlepším specialistou firmy na městskou architekturu a Nejžhavějším Mužem Na Světě. I přes své přetrvávající pobláznění si je Ruby jistá, že Niall sotva ví, že je naživu… až do chvíle, kdy ho Rubyino flirtování během jejich nočního letu do New Yorku doslova posadí na zadek a přiměje, aby si jí všiml. Niall není ten typ, který by nechával události volně plynout a porušoval pravidla. Pokud jde o ženy, popsal by sám sebe jako beznadějný případ a čerstvý rozvod ho v tom jen utvrzuje. Ale dokonce i on pozná, že společenská a přátelská Kaliforňanka Ruby je závanem čerstvého vzduchu. Ruby vezme jeho zdrženlivost jako výzvu a jakmile se rozhodne, že sexy Britovi pomůže, aby se uvolnil, není už cesty zpět. Tisíce kilometrů od Londýna je pro milence snadné předstírat. Ale co až jejich služební cesta skončí? Přetrvá vztah, který spolu vybudovali, nebo se rozpadne?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful secret , 2015

Luciee113
28.11.2023 4 z 5

Celá série je suprová. Ruby je úžasná a Niell je Niell. Je s ním spousta práce, ale nakonec se jako každej pořádnej chlap pochlapí.

Senza Jenka
17.10.2023 2 z 5

Opět velmi odlišný pár. Tentokrát vlastně uhání ona jeho. Je zamilovaná a hooodně otevřená. Má to logiku, uvěřitelný vývoj... Ale zkrátka mě to nebavilo. Prvních padesát stránek je dokolečka to samé. Je jí 23, ale to, co se jí odehrává v hlavě mi sedí spíš na 14. Ano, láska s námi dělá divy, jenže tohle bylo prostě moc.

Bergerac16
19.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Díky, díky, za tu originální odlišnost od předchozích dílů. Zatímco u Božského bastarda bych občas vážně ráda věděla, co se těm dvěma živočichům honilo hlavou :-) , tady je tomu věnována opravdu pozornost. Celý díl je hodně pocitový, raději s tím počítejte; a navíc osvětlování různých emocí a jejich příčin je z velké části na straně muže, který má problémy s komunikací, je zdrženlivý a nezkušený.

Tenhle hrdina spotřeboval spoustu mé čtenářské trpělivosti. I Ruby si s velkorysostí hodně sáhla do svých rezerv, byla báječná a chápající, na některé splněné touhy si prostě umí počkat. Věděla, že si jeho reakce nemůže brát osobně, takhle by se choval s jakoukoli partnerkou. Ruby není hrdinka, která se afektovaně urazí, zavříská a odejde středem, oceňuje, že je k ní Niall naprosto upřímný, že se učí být naprosto otevřený.

A Ruby je prostě "o pár světelných let napřed", už dlouho ho miluje, on ji vzal na vědomí teprve nedávno, navíc ve stavu, kdy vlastně není připravený na nový vztah. Takže to logicky směřuje k tomu, že jí míň nebo víc (ač neúmyslně) ublíží....

tinka1974
31.05.2023 4 z 5

Trochu zklamání. Byla jsem namlsaná z předchozích dílů. Začátek byl dobrý, prostředek propad a konec se opět rozjel. Niall mě docela zklamával, ale nikdo není dokonalý ani v romanťáku. Jako oddechovka ujde, ale jsou i povedenější.

rampapa
13.05.2023 5 z 5

Moc moc sei knížka líbila. Moc krásný příběh. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

kamka1103
07.05.2023 3 z 5

(SPOILER) Předchozí díly jsem nečetla a ani mě upřímně nelákají. Příběh Ruby a Nialla mi připomínal 50odstinů...
Ruby - mladá zamilovaná stážistka a Niall - viceprezident firmy se svým "stigmatem" z předchozího manželství.
Ale pro romantiky nádherný, přímo pohádkový závěr, kdy všechno dobře dopadne ... A "jestli neumřeli,
miluji se dodnes. Zazvonil zvonec a pohádky je konec".

Dagmus
17.02.2023 3 z 5

Předešlé díly byli o něco lepší

MAU256
14.02.2023 5 z 5

Další díl ze série "božský". Ruby, která byla už delší dobu zamilovaná do Nialla, se s ním po nečekané pracovní cestě sblíží. Niall byl svou bývalou manželkou zničený, ale Ruby se ho snažila vrátit zpět k životu. A jak to dopadne? No miluji krásné konce. Romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

1259
19.01.2023 5 z 5

Jo Christina prostě umí psát tak, že vás to vtáhne do děje. Je prostě boží.

Eva_Skala99
16.11.2022 5 z 5

Dokonalost! Christina Lauren ví jak napsat dobrý román okořeněný sexem. Úžasné čtení, každý díl je jedinečný! Přečteno víckrát a rozhodně nelituji!

Silvisek
29.09.2022 4 z 5

No musim rict, ze zacatek docela dobry. Pak me stval Niall tim svym chovanim. Vse bylo moc zdlouhave. Ale jinak to docela slo.

Ivanka83
28.09.2022 5 z 5

Další Pan Božský...
Bláznivě zamilovaná Ruby a ostýchavý, někdy až natvrdlý Niall spolu stráví neskutečné čtyři týdny v New Yorku. Návrat jim ještě víc zkomplikuje životy, ale ten konec.... Ach...
Rozhodně doporučuji.

Aveli
25.08.2022 4 z 5

Osobně musím přiznat, že tenhle díl mě nenadchl tolik, co předchozí. Na druhou stranu neříkám, že byl špatný. Líbí se mi, že Niall je úplně jiný než předchozí hlavni hrdinové v sérii a dominantní je zde Ruby. Nechybí ani romantika a erotické dusno. Ovšem děj nemá tak příjemný spád jako v předchozích dílech. A téma ex manželství Nialla se objevuje neustále dokola.

manasx
06.04.2022 2 z 5

Tento díl mě bavil nejméně.

Saimoon
08.02.2022 5 z 5

Za mě to byla po Bastardovi nejlepší knížka ze série. Hlavní hrdina byl úplně jiný než v předchozích knížkách. Byl plachý, málo si věřil a před ženami se styděl. Byla to vítaná změna oproti těm sebejistým chlapům, kteří jsou nejčastěji v knize popisováni. Byl to moc pěkně napsaný romantický příběh. Jediný co bych vytkla je opět překlad názvu knihy. Podle mě je zavádějící, protože milostných scén tam oproti zbylým knihám ze série bylo méně. Ale určitě to na kvalitě knihy neubralo. A co mi ještě chybělo, byl nějaký epilog. Knihu doporučuji všem, kteří hledají odpočinkové romantické čtení.

JitulHa
09.01.2022 4 z 5

S touto knihou nastal již počtvrté návrat do "Božského světa"! Tentokrát byl na řadě víceméně upjatý a možná nezkušený Niall, kterému do života vstoupila vyrovnaná, srdečná Ruby alias "Rubínek". Ta, zapůsobila jako hřejivý balzám, na jeho jinak chladnou a bolavou duši. Autorkám se v tomto pokračování podařilo vytvořit zcela jiný typ hrdiny, než je u nich zvykem. Kupodivu, to zpracování dopadlo na výbornou! Příběh, nejenže fungoval skvěle, ale rovněž byl důkazem toho, že každý sexy hrdina nemusí být zároveň i nehorázný playboy. Celé to bylo opravdu dobře napsané. Až tak dobře, že i jeden kradmý pohled nebo jen letmý dotek mezi ústřední dvojicí, působil neskutečně intimně. Přečteno během jediného dne!

Misshell1
13.12.2021 4 z 5

Tady bylo napětí...nevíte, co se bude dít. On je uzavřený, ona hotové tornádo slov, pocitu... Několikrát jsem se opravdu pobavila a bavilo mě to.

Michelleee
05.11.2021 5 z 5

Nejvíc romantický díl, ale příjemná změna.

princesse
25.09.2021 4 z 5

Opravdu často jsem se zasmála. Moc vtipné hlášky a dobré počtení. Četlo se to téměř samo. Hlavní hrdinové, každý po svém, me občas trochu vytáčeli, ale oddechovka skvělá.

EllSeifert
30.08.2021 2 z 5

(SPOILER) V sérii pokračuji už spíše z principu, tohle je za mě však poslední díl. U podobného typu knih mi nepřijde na místě očekávat kdovíjak kvalitní literární počin, tohle mě ale na další díl nenavnadilo. Nesympatičtí hlavní hrdinové, kde on, jakožto polobůh musel žít s manželkou, která div nebyla prezentována, jako kdyby na něm páchala domácí násilí a ona, dcera dvou psychologů, která si na jednoho sama hraje, ač je samozřejmě perfektní a nepostradatelná už jako studentka ve svém oboru. To vše by se dalo zkousnout, ale vysvětlí mi někdo, proč to jeho bývalé manželství muselo být neustále omíláno? Bylo to pro příběh tak důležité? Nebyly náhodou jejich těžkosti zaviněny spíše rozdílnými povahami, kde ona by na něj nejraději vlítla už v době, kdy netušil, že ona existuje a on byl prostě on – neschopný komunikovat, hledající a zároveň nehledající lásku. A proč se na konci chovala tak, jak se chovala? Nutno podotknout, že když už se na scénu dostala jeho bývalá manželka (která měla do telefonu říct, že se chce k Niallovi vrátit a odpoledne tvrdila, že má vážnější známost), byla vykreslena jako úplně normální osoba, která si na rozdíl od svého úžasného manžela sypala popel na hlavu, ač nefunkční manželství byla vina obou.