Božský cizinec

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216275/mid_bozsky-cizinec-216275.jpg 4 2012 282

Božský bastard série

Okouzlující playboy s neodolatelným britským přízvukem. Dívka, která si chce konečně pořádně užít. A tajný poměr plný lehce perverzního sexu, odhalený se všemi detaily.

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful stranger , 2013

Jita160
08.06.2021 5 z 5

Která z nás nemá za sebou škaredý rozchod?Ale ,která po něm potkala Božského cizince????Myslím ,že nás moc nebude....ale přečíst si o Sáře a Maxovi,kteří si prostě vytáhli stejnou kartu bylo úžasný.
Rozhodně DOPORUČUJI.

Mondaika
29.05.2021 3 z 5

Čekala jsem víc. Kniha je čtivá jako každá od autorek, ale až moc hrr. Něco jí chybělo, rozhodně... Možná také příliš naivity? Nerealnosti?
Oddechovka, která nikdy neurazí a vypne mysl.
Nespadla jsem na zadek takže 3

moudivlacek
06.05.2021 3 z 5

Po Chloe s Bennettem jsem trochu zklamaná touto dvojicí. Maxe jsem si docela oblíbila, ale Sára byla pro mne dost nepochopitelná. Ano, bývalý snoubenec jí ublížil, ale odmítala jsem její chování vůči Maxovi. Navíc byla pro mne dost rozporuplná. Ale i tak to byla oddechovka, trochu pobavení pro dospělé. A o to v tomto žánru jde především.

Pasadenka
03.05.2021 3 z 5

Za mě rozhodně horší než první díl. :)

Jednička byla hrozně uhozená, zábavná a vtipná. Toto volné pokračování prakticky kopíruje první díl, jen je více střídmé.

Uvidíme, co přinese pokračování.

Zatím je to za 3 hvězdičky.

dominika8192
03.04.2021 4 z 5

Lepší než první díl. Obě postavy byly uvěřitelnější a děj tím pádem nebyl tak naivní. Také mnohem méně názvů přirození ve stylu "péro" a "pták", což oceňuju.

Lucynell
16.03.2021 5 z 5

Super oddechová knížka, oproti prvnímu dílu tu byl více rozvinut vztah mezi hlavími hrdiny a také jejich emoce.

Nika30
01.03.2021 3 z 5

Lehce prvoplánový příběh až možná lehce naivní na dnešní dobu. Zraněná a ponižovaná žena která léta snášela nevěry a raději je přehlížela. A hned první večer nového života potká úžasného cizince, samozřejmě dokonalého milence který se nestydí vytáhnout ptáka kdekoliv jen aby ji uspokojil. A samozřejmě se do ní zamiluje. Příběh nakonec samozřejmě dobře skončí. Pěkné čtení jen možná trochu naivní. Ale jako oddychovka skvělé

LiLinka
16.02.2021 2 z 5

Za mě trošku slabší než první díl, ale jako odpočinkové čtení dobré. :)

ErčaV.
14.02.2021 5 z 5

Super knížka. Parádní oddechovka. Super čtení.

MilackovaN
03.02.2021 5 z 5

V půlce knihy jsem si říkala, že kniha je o něco slabší, než Bastard, ale konec mě přesvědčil o opaku. Narozdíl od Bastarda zde byl rozmanitější vývoj vztahu a o hodně víc emocí.

Babu002
13.01.2021 5 z 5

Čtivá kniha s předvídatelným koncem, ale přesto je hezké vidět, jak se ty postavy dají dohromady. :)

e.hawe
11.01.2021 5 z 5

Červená knihovna o tom jak může skončit jeden úlet v baru. Příběh doplněný erotikou...

katst
09.01.2021 3 z 5

Člověk dostane, co očekává. Předvídatelná a nenáročná kniha, která se dobře čte. S ohledem na žánr, děj nepřekvapí, ale ani nezklame.

JanuldaN
07.12.2020

K celé Božské sérii: Všechny knihy jsou čtivé. Oceňuji, že je příběh odvyprávěn z ženského i mužského pohledu. Za mě je Božský bastard nejlepší - ústřední pár je sympatický, líbí se mi jejich dialogy, jak se "kočkují". Na druhé příčce se umístil Božský hráč - příběh se odehrává v New Yorku. Byla jsem rada za Willa a Ziggy, protože jejich postavy byly trochu něco jiného - nešly hned tzv. "na věc", oba se vztahu celkem dlouho bránili a nevěděli co chtějí. Bronzovou medaili získal Božský cizinec - přestože jsem měla Maxe i Saru ráda, neoslovila mě jejich největší záliba - veřejná místa. Na stejné - poslední - příčce mám Božského milence a Božského. Zde se přesouváme na jiný světadíl - Evropa - konkrétně město Londýn. Ženské postavy obou dílů byly sympatické, akční a vtipné. Zde trošičku pokulhávali mužští hrdinové - oba rozvedení s mnoha problémy. Ale i tak jsou tyto dva díly slušně napsané.

Ideální čtení, když se vám vůbec nechce přemýšlet a potřebujete se pobavit, odreagovat. Příběh odsýpá. Sice jsou některé situace přitažené za vlasy, ale to k žánru patří.

lihate
07.12.2020 5 z 5

Myslím, že Christina Lauren je žena na svém místě. Touto knihou mě opět naprosto odrovnala. Moc se mi líbí, že i v této knize se dále rozvíjejí postavy Chloe a Bennetta. Bála jsem se, zhruba do poloviny knihy, že je příběh podobný Božskýmu bastardovi. A přesto, že tam bylo dost míst podobných, byl to příběh jiný. Příběh, u kterého se mi ke konci chtělo brečet. Příběh, který ukazuje neobyčejný život, dvou lidí, kteří chtěli žít obyčejně. Příběh, ve kterém je vidět trápení v místech, kde bychom ho nečekali. Příběh o tom, jak šílený může být, být slavný a přitom, tak vzrušující. Příběh, který tak pohltí, že ztratíte pojem o čase a je vám to ukardené.
Musím trochu citovat Maxe ve vztahu ke knihám s touto tématikou: knihy u mě vyhráli právo na spravedlivý soud. Už žádná nedůvěra.

Lenka51
27.11.2020 4 z 5

Cizinec je nenáročná oddechovka, u které vám je předem jasné, jak to bude probíhat a jak to nakonec dopadne. Nečekané seznámení, vzplanutí.. vždyť to znáte. Přesto mě kniha bavila a do čtení jsem se nemusela nutit, ačkoliv ke konci jsem už cítila, že je to pořád to samé dokola, že tam není nic, co by už nebylo v Bastardovi. Ale dočetla jsem, dala jsem si pauzu a hodlám se pustit do dalšího dílu této žhavé série.

tanecnica
20.11.2020 4 z 5

Ideální čtení, když se vám nechce přemýšlet. Pobavíte se, odreagujete, příběh odsýpá. Někdy je to přitažené za vlasy, vnímáte to, ale při tomto žánru to tak nějak nevadí. Vlastně to možná i čekáte, takže je vše v pořádku.

janina66
30.09.2020 3 z 5

Oddechová a čtivá kniha. Celkem se mi líbila, ale mohla být kratší. Zbytečně natahované. Nechybělo napětí a erotika.

Maruš.D
24.09.2020 5 z 5

Na Saru jsem se těšila, jelikož byl její předešlý vztah popsán docela tragicky. Max byl pro mě záhada. Naprosto mě dostalo jejich setkání. Jejich vztah byl velmi zvláštní a většinou jsem se bavila. Nebyla to pro mě bomba jako u Božskýho Bastarda, ale zklamaná jsem rozhodně také nebyla. :-))

katallinka
08.09.2020 4 z 5

Opět velmi dobře napsané, ale oproti Božskému bastardovi tomu něco chybělo.