Božský cizinec

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216275/mid_bozsky-cizinec-216275.jpg 4 2012 282

Božský bastard série

Okouzlující playboy s neodolatelným britským přízvukem. Dívka, která si chce konečně pořádně užít. A tajný poměr plný lehce perverzního sexu, odhalený se všemi detaily.

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful stranger , 2013

Ishir
13.08.2022 3 z 5

Erotická oddechovka.

koki.veru
05.07.2022 5 z 5

Super další díl z této série. Pěkně se to čte, zajímavé a sympatické postavy.

Dela90
11.06.2022 5 z 5

(SPOILER) Sara Dillon se přestěhovala do New Yorku díky svému expříteli, který ji podváděl na každém kroku. Hned první dny potká v jednom z klubů neodolatelného cizince, který je neskutečně sexy. Podlehne mu a užijí si spolu sex na veřejnosti. Max Stella, ala cizinec, je známý tím, že mu ženy padají k nohám. Je to sukničkář s velkým S. Do doby dokud nepotká Sáru. Společně se domluví na pravidlech, co můžou a co ne, a že se jedná jen a jen o sex. Jedná se o tajné a žhavé schůzky, které se uskutečňují v Maxově režii na místech, kde je můžou přistihnout. Sára nechce za žádnou cenu trvalý vztah, přijela do New Yorku začít zase žít a ne se zase uvázat. Jenže, osud rozdá karty tak, že i ona začne uvažovat o tom, že na Maxe myslí víc než, jak si na začátku domluvili. A co se stane, když se jisté fotografie dostanou do nepatřičných rukou?

Ach, já se zamilovala, a to doslova. Série Božský mám den ode dne raději. První díl byl fakt pecka, ale druhý díl taky zaválel ve velkém stylu. Přiznám se, že jsem si při názvu knížky představila nějakého sexy urostlého domorodce někde v jižních krajích. Takže jsem byla mile překvapena, jak je knížka pojatá. A moc se mi tento nápad líbil. Tajné schůzky v různých částech města, žhavé scény, popisy fotografií. I celkové zakončení knihy bylo výborné. Nemám absolutně co bych knížce vytkla. Skvělé dva pohledy hlavních hrdinů. I to, že tam byla chvílemi Chloe s Božským bastardem, bylo naprosto skvělé a už se moc těším, co mě čeká příště. Takže pokud, potřebujete vypnout a máte rádi žhavou erotiku, tak tady jste na správném místě.

“Páni v životě jsem se nedostala do tak šílené situace. Křenila jsem se jako blázen, i když se mi podlamovaly nohy a skoro jsem se sesunula k zemi.
Hlavně nepanikař, Sáro. Hlavně nepanikař.
Bylo to perfektní. Celý tenhle zážitek byl perfektní, ale musí skončit tady a teď. Všechno musí být jinak. Beze jmen, bez závazků. Bez lítosti.”

“Ale nikdy jsem ji snad nechtěl víc, než právě v tuhle chvíli, kdy jsem byl svědkem toho, jak se zase dává dohromady.
Zamilovával jsem se do ní. A byl jsem královsky v prdeli.”

kittlerka
20.05.2022 3 z 5

Bohužel za mě o dost slabší díl než ten předchozí, ke konci už se mi ani nechtělo číst.

manasx
31.03.2022 4 z 5

Líbilo se mi to více než Božský bastard. Splnilo to mé očekávání. :)

WaN635
21.03.2022 4 z 5

Co jsem očekávala, to jsem dostala :) . Typický erotický román :) . Každopádně kniha měla všechno, líbil se mi příběh, konverzace byly fajn a sexu tak akorát :).
Ruku na srdce, která žena by nechtěla, aby po ní toužil nádherný, úspěšný a bohatý muž, který by to s ní navíc uměl i v posteli .

pat4157
19.02.2022 5 z 5

Hele, tak aby bylo jasno. Tohle je erotická literatura. Kdo má rád jiný žánr nebo je puritán, tomu se to nelíbí. Holt někdo má rád témata závažná, jako třeba koncentrační tábory a kriminálky a na druhé straně jsou tací, co si nechtějí takovými negativními příběhy kazit pozitivní vibrace. A kdo by nechtěl mít v posteli krásného chlapa, který to s vámi umí a touží jen po vás. Takže beze studu plný počet hvězdiček a je to teto Běto...

andrea7191
16.02.2022 2 z 5

No jo no, je to jednoduché, nenáročné, lehce pikantní a naivní. Pro mě je tento typ knih skvělou možností, jak vyplnit čas mezi knihami, které mě zajímají. A co si budeme povídat, nás holky, tohle prostě táhne i když víme, že to nebude žádný literární zážitek.

DUNIKO
27.12.2021 3 z 5

No já nevím,nebylo to úplně zlé ale ani mě to moc nenadchlo.Určitě je to žhavé,nápadité a inspirující oba hlavní hrdinové jsou vtipní a milý ale za mě je to i dost nudné.

Misshell1
29.10.2021 4 z 5

Max mi sednul, strašně se mi líbily jejich konverzace, jeho uvažování a celkově děj. Jsem se málem lekla konce...

JitulHa
16.10.2021 3 z 5

Božský bastard mě přímo ohromil, jeho nástupce oproti očekávání, bohužel až tolik ne. Ač Max byl ve své podstatě skvělý hrdina, a narovinu, která žena by nesnila o svém vlastním Božském cizinci, se samotným příběhem už to tak valné nebylo. Zejména pak, děj založený jenom na dohodě a účelovosti společných schůzek ústřední dvojice, jim nakonec paradoxně ubíral na veškeré atraktivitě. Zkrátka celá vzájemná intimita, ztrácela jiskru, ve světle vší té naaranžovanosti, jelikož se předem vědělo, co se asi odehraje či kdy, a to prostě nějak nebylo ono. Navíc, Sára byla s těmi svými "pravidly" většinu času nesnesitelně urputná, že by se nad jejím uvažováním daly oči protáčet pěkně dlouho. Co dodat? Toto pokračování docela zamrzelo, ale mám neodbytný pocit, že s Božským hráčem bude daleko větší zábava...

princesse
23.09.2021 4 z 5

Stejně jako první díl, čtivé, nenáročné, pro oddech ideální ...

petulik330
22.09.2021

Moje recenze knihy Božský bastard 02. Božský cizinec - Lauren Ch. (18+).
Hodnocení: 5, vynikající.
Setkání v baru, které se rozvinulo v něco více.

Hlavní hrdinka: trochu upjatá, která se rozhodla pro změnu jak města tak i životního postoje. Dařilo se jí to, ale jen do okamžiku než potkala hlavního
hrdinu Maxe.

Max: trochu proutník, muž který ví, že se ženám líbí a využívá toho. Profesionál do morku kostí, který si jde za tím o co stojí.

Celkově kniha byla četba této knihy pohodové, děj ryhle ubíhal a čtenář se nenudil.

ElikaS
20.08.2021 3 z 5

Co si budeme povídat, tohle žádný literární skvost není, příběh je hodně jednoduchý, ale přesto to nás ženy baví.
Knížka je velmi čtivá, stránky ubíhají jedna za druhou. A jinak dostanete v podstatě to samé, co v první díle - hromadu sexu a humoru.

hrabalikoval
19.08.2021 4 z 5

Lehká erotický román. Oddechovka po které jsem šáhla už podruhé a znova mě to bavilo. Jednoduše napsané, reálné scény, které nás pohltí a my čteme až do konce. Ráda si znova přečtu i další spisovatelčiny knihy.

Kristy.Seb
28.07.2021 4 z 5

Kniha se četla sama. Stránky plné sexu už od začátku.

Ešína
25.07.2021 3 z 5

I tento díl mě bavil ... I když Sara a Max nejsou Bennett a Chloe. Doporučuji...

Sazinek
21.07.2021 5 z 5

Kniha se četla svižně, ač je to druhý díl a já nečetla první, tak jsem velmi rychle pochopila o čem byla jednička, oddechovka s prvky erotiky, proč ne

cukrovka
14.07.2021 5 z 5

Čtivý erotický příběh. Oddechovka u které víte jak dopadne, přesto se nedokážete odtrhnout.

Kulturnice
17.06.2021

Stejně jako první díl, čtivé, lechtivé, relaxační, předvídatelné. Oddychovka k vodě o neložnicových choutkách, proč ne. Ústřední dvojice se mi líbila o trochu víc než Cloe s Bennetem. Pobaví a neurazí.