Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/bmid_bozsky-bastard-170926.jpg 4 2976 598

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful Bastard , 2013

Artep071
24.12.2021 3 z 5

Nenáročné a docela lechtivé čtivo, ( děsně sexy šéf a ona dokonalá , velmi chytrá asistentka ) příběh je jednoduchý a postavy docela plytké, ale pokud potřebujete vypnout a trochu se zasmát tak přečtením této knížky zle, určitě neuděláte ...xi xi

pat4157
11.12.2021 4 z 5

Kdo se červená, ať čte někde v koutku nebo za zavřenými dveřmi. Je to hodně pikantní, jo jo...

Knižnítoulky
29.10.2021 5 z 5

Chcete se pobavit? Chcete naprosto vypnout a přijít na jiné myšlenky? Tak tato kniha je přesně to, co potřebujete. Kořeněná sexy romantika je pro oddychové čtení to pravé. Šéf, jako arogantní, náročný a bezohledný pitomec a sexy asistentka alias vzteklé koťátko a semetrika v jednom. Sex, romantika, provokace, sex a pak ještě trochu sexu. Dámy tohle funguje vždycky.

EasyReads
02.10.2021 2 z 5

Jedná se o celkem standardní zápletku z kancelářského prostředí – šéf a jeho asistentka, nemohou se vystát, začnou spolu spát a nakonec se zamilují. Nic nového pod sluncem, ale většinou mám takové knihy pro jejich nenáročnost ráda. Božský bastard se ale bohužel nepokouší o jakýkoli děj. Každý problém, který spolu hrdinové řeší je víc než zbytečný a funguje jen jako výplň před tím, než dojde k další erotické scéně.

Hlavní hrdinové nejsou příliš sympatičtí a bylo mi úplně jedno, jak jejich vztah skončí. Je sice osvěžující vidět pro jednou ženskou postavu, která není naivní husa, co si od chlapa nechá kálet na hlavu, ale ani tak mi Chloe příliš nesedla. Bennet si to u mě pohnojil hned na prvních stránkách svým sexuálním obtěžováním, jelikož za předpokladu, že ví, že ho Chloe nenávidí (a navíc je jeho zaměstnankyně), je pro mě jeho rozhodnutí bez souhlasu ji začít osahávat při pracovní schůzce zcela neodpustitelné.

Monique66
25.09.2021 1 z 5

Co kapitola, to sex.. Na mě byla kniha moc jednoduchá a něco mi tam chybělo. Znám lepší erotické romány a tento mezi ně bohužel nepatří. Osobně bych spíše doporučila Leylah Attar.

princesse
22.09.2021 4 z 5

Když víte co čekat, tak určitě nebudete zklamaní ... Ve svém žánru určitě povedené, čtivé a rozhodně si u toho oddechnete.

Misshell1
15.09.2021 4 z 5

Právě dočteno...nevím..jestli se ukazuje čas 23:35...prostě božskému bastardovi neodolate a navíc, kdyžani nechcete ale teď dámy ruku na srdce, která z vás už napsala knihu a jak vám ji hodnotili...no nic, asi trochu moc citlivá na pozdní hodinu.

Val
15.09.2021 5 z 5

Občas je potřeba vypnout a Božský bastard je dobrá volba . Klasický vzorec - namachrovaný šéf a moc chytrá stážistka má něco do sebe . V rámci žánru super čtení .

andrea7191
13.09.2021 1 z 5

No, tak holt zase půjdu proti proudu..... Nějak nerozumím tomu, vcelku vysokému hodnocení. Po té spoustě času stráveného nad detektivkama to chtělo něco "lehčího", ale že sáhnu po, až takové jednoduchosti, překvapilo i mě samotnou. Ne, že bych nějak opovrhovala takovýmto dámským čtivem, naopak, ráda se začtu, pokud to má hlavu a ideálně i patu, ale tohle nemá ani jedno. Tedy takhle, pokud záměr autorky byl napsat knihu o tom, kterak si to na každé druhé stránce někdo rozdává a zapomenout na to, že by to mělo mít nějaký příběh, tak mise splněna. Ono se to dá číst, jako proč ne, ale po pár stránkách už je to jen o tom jednom a nějaký aspoň trochu zajímavý příběh v pozadí nikde. Napadá mě ještě otázka, proč má frajer v každé podobné knize nádobíčko jako vytesané od Boha a je to nadsamec jako kráva? Jako jasně, ženský nechtějí číst o umaštěném troubovi s malým kašpárkem, co neví co a jak, ale není to už trochu nudné? Dočetla jsem, ale s velkým sebezapřením, protože moje malá vada, v podobě lehké obsedantně kompulsivní poruchy, mi nedovolila nechat další knihu ladem bez dočtení.

iveta0549
03.09.2021 2 z 5

Tak tohle mě moc nechytlo. Hlavní představitelé dělají vlastně jedno a to samé dokola. A ten konec taky nic moc. Vzhledem k tomu, že mám doma i další díly, tak tomu dám ještě šanci. Ale jinak bych po dalším díle asi nesáhla.

Audreyh
19.08.2021 2 z 5

Slupla jsem ji za jedno odpoledne s tím, že nebudu muset moc přemýšlet. Splnila očekávání.

Ronny97
17.08.2021 4 z 5

Ze začátku mě kniha moc nezaujala, zdálo se mi, jako bych četla napodobeninu Padesáti odstínů šedi. Postupně mě ale příběh zaujal a líbil se mi čím dál víc. A i když se konec dal velmi snadno předvídat, stejně jsem se nemohla od knížky odtrhnout.

betule3
07.08.2021 4 z 5

Co se týče nějakého kvalitního příběhu, člověk tady prostě nesmí moc s ničím počítat. Já po knize ale sáhla jako po letní vymývačce mozku, a na to sedí perfektně. Strašně mě bavila celková nálada a hašteření hlavních hrdinů, hodně rychle jsem si je zamilovala. Stránky mi po celou dobu čtení ubíhaly pod rukama šíleným tempem, byla jsem až zaskočená, jak rychle to skončilo. Místy mi úplně nesedl překlad, některé výrazy mi přišly dost podivné a nehodící se. Jako letní oddychovku bych knihu ale rozhodně doporučila.

Ešína
25.07.2021 5 z 5

Za mě jedna z nejlepších a nejdivočejších knih pro ženy. Kniha mě opravdu bavila. Je velice čtivá, chvílemi i vtipná. Hlavní dvojici Bennetta a Chloe buď milujete nebo nenávidíte. Já se do nic zamilovala, do jejich hašteření i jejich lásky plných chvilek.
Už se těším na další díly...

Kristy.Seb
24.07.2021 4 z 5

Abys získala místo na vrcholu, musíš začít na dně.

Krása ulpívá jen na povrchu, zato ošklivost jde až na dřeň.

Tak tohle bylo plný sexu a vášně už od začátku. Ale bavila jsem se u toho, drzý holky zbožňuju.

JitulHa
06.07.2021 5 z 5

Pane jo! Tohle byla dobrota! Nějak takhle si představuji pikantní milostný příběh. Byť leckdo může oprávněně namítnout, že tady bylo těch erotikou nabitých pasáží poněkud dost. Nicméně pokud se pustíte do knihy tohoto typu, asi nemůžete očekávat sáhodlouhé popisy okolních krajin, atmosféry, atp. Navíc ta zdejší chemie a dráždění mezi ústředními hrdiny byla prostě neskutečná! Ona i on, jeden druhému nezůstali nic dlužní a skvěle se doplňovali. Jinými slovy, to co příběh slibuje, splňuje na výbornou, jdu se hned vrhnout do dalších pokračování. Mám takový dojem, že letošní léto bude doopravdy Božské...

cukrovka
29.06.2021 5 z 5

Čtivá erotická oddechovka. Vtipné výměny, super jiskření a škádlení mezi hlavními hrdiny. Žádný velký děj, ale jako relaxace super.

Kulturnice
17.06.2021 3 z 5

Čtivý výplach mozku. Příjemné, předvídatelné, lechtivé relaxační čtení akorát na léto k vodě. Hluboké myšlenky zde nehledejte, ale budete-li po knize sahat s tímto vědomím, tak se pobavíte.
Za mizerný překlad hvězdička dolů, čeština dostává na frak...

Jita160
08.06.2021 5 z 5

Už je to pár let co jsem Božského četla,ale ráda se k ní vracím.
Je to milé, čtivé,sexy,zábavné a tááá Božské.
Chloe je chytrá a neústupná a Bennett,no prostě arogantní blbec.
Upřímně jsem si to užívala jak to Bennettovi ve finále dala pěkně sežrat.
Ty dva si musíte i po letech prostě pamatovat,protože ta chemie mezi nima byla velmi výbušná.
Rozhodně DOPORUČUJI.

vklaskova
03.06.2021 3 z 5

Kniha je psaná velmi čtivě. Bohužel dějová linka ničím nepřekvapí. Knížka je vlastně takovým souborem detailních popisů milostných dobrodružství Božského bastarda a jeho stážistky. I přesto, že se to čte velmi lehce, neustálé sexuální scény mě až nebavily a přeskakovala jsem je :-D