Božský

Božský https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339261/bmid_bozsky-EPt-339261.jpg 4 936 168

Božský bastard série

< 5. díl

Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou přátel, kterou věrné čtenářky znají již z předchozích dílů oblíbené série Božský. Putování po vinicích je pro Pippu, jež se právě vzpamatovává z nechutného rozchodu, vítanou příležitostí, jak na všechno zapomenout. Jensen se výletu účastní tak trochu z donucení a jen doufá, že vína bude dost, aby tu nudu přežil. Nuda se však nekoná. Celý výlet se změní v bláznivý sled událostí a zprvu improvizovaný vztah dvou cizích lidí postupně přeroste v hlubokou vášeň. V závěrečném dílu série Božský se uzavírají osudy hrdinů, které si čtenářky Christiny Laurenové tolik oblíbili. I v této knize najdeme vše, čím si autorky své čtenáře tak podmanily: drama i humor, vtipné dialogy, lásku pošetilou i vášnivou a zejména sex, který si hrdinové románu umí náležitě vychutnat.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful , 2016

Jita160
12.06.2021 5 z 5

Třešinka na dortu!!!!
Čtivý příběh a super zakončení Božského.
Celou jejich partu jsem si oblíbila.
Epilog neměl chybu.
Rozhodně DOPORUČUJI!!!!!

ErčaV.
07.05.2021 5 z 5

Kniha se mi moc dobře četla a určitě se k celé sérii vrátím. Příběh se mi moc líbil, i když člověk ví jak to dopadne, tak přesto jsem to četla jako bych to nevěděla. A u tohoto dílu jsem se přesvědčila že jak jde o lásku jde v vše.
Moc se mi líbil epilog, prostě takové to krásné zakončení celé party. Klidně bych si přečetla i nějaké pokračování třeba o 10 let později.

Nika30
06.03.2021 5 z 5

Tak poslední ze série za mnou. Musím říct že mě tahle série hodně ovlivnila. Měla jsem po dočtení pocit jako by mi utekl kousek života s touhle partou. Poslední pár byl zajímavý. Hodně rozdílní a rozhodně byl Jensen úplně jiný než jsem si ho představovala. Plny počet hvězdiček hlavně za epilogy. Ale rozhodně mi tahle parta lidí bude svým způsobem chybět a ráda se k jejich příběhům zase vrátím

MilackovaN
20.02.2021 4 z 5

Poslední kniha, která zakončuje celou sérii Božský. Musím uznat, že Bastard nasadil vysokou laťku, a podle mého ji překonal jen Will- Hráč. V této knize už chyběla ta vášeň, která byla v prvních třech dílech, ale líbilo se mi, že mimo jiné zde byl rozvíjen i příběh postav z předchozích dílů a příjemné shledání všech na konci příběhu, a také jejich epilogy (především teda Chloe :-))

Evule114
12.02.2021 4 z 5

Kdybych Božského četla hned po ostatních, tak bych rozhodně dala 5 hvězdiček, ale četla jsem to s větším odstupem, takže se mi bohužel předchozí hrdinové moc nevybavovali, ale kvůli tomu hvězdičku dolů nedávám. Moc se mi líbil začátek, který byl pro mě neuvěřitelně vtipný, ale později mi v knize scházelo více vtipu. Proto nedám plný počet, ale i tak příběh byl super.

Nikoush356
30.01.2021 2 z 5

Nejslabsi z cele serie...

Šajler
04.01.2021 3 z 5

za mě nejslabší díl.Chybělo mi jísté kouzlo,které bylo v dalších dílech. Chybělo mi jisté napětí a apřitažlivost mezi hlavními postavami.

Damonka12
03.01.2021 3 z 5

kniha není špatná, ale ve svém žánru je průměrná, moc mi nesedl začátek knihy a humor hlavní hrdinky.

lihate
15.12.2020 5 z 5

Musím říct, že kdyby někdo hledal knihu, při které by chtěl na vše zapomenout, tak tady ji našel. Nenáročný, trochu naivní příběh, který se skvěle čte, navazuje na předchozí díly ze série a navíc je tak vtipný, že jsem se smála až mi tekly slzy. Pokud hledáte něco na uvolnění a nechcete přitom moc přemýšlet, je to skvělá volba. Pippa je skvělá, impulzivní, energická a empatická osoba s obrovským charakterem, který vás vtáhne do děje. Jensena jsem si z předchozích dílů představovala úplně jinak. Tady se zdá být tichý, inteligentní, pečlivý, citlivý a jakoby moc nevěděl co má dělat sám se sebou. No, ale bavilo mě to. Epilogy na konci knihy jsou příjemné plus a krásné zakončení.

johana3160
11.12.2020 3 z 5

(SPOILER) Nejsem uplne zklamana, ale trosku preci. Pribeh byl dobrej, postavy uz klasika, bohuzel v hodne vecech uz opakujici se. Plus jsou urcite epilogy, chapu ukonceni potomkem prvniho paru serie, ale prijde mi malicko skoda ze v prubehu dalsich dilu jsme se dozvedeli jak pokracovali predchozi pary, ale o poslednim vlastne nic. Ale jako fajn, stejne nejsem na protahovani pribehu. A malo kdy ctu v tomhle zanru pokracovani pribehu (Bozskou mrchu ani potvoru jsem necetla), vetsinou to za to nestoji a zkazi mi to puvodni priibeh.

JanuldaN
07.12.2020

Top závěrečné epilogy.

K celé Božské sérii: Všechny knihy jsou čtivé. Oceňuji, že je příběh odvyprávěn z ženského i mužského pohledu. Za mě je Božský bastard nejlepší - ústřední pár je sympatický, líbí se mi jejich dialogy, jak se "kočkují". Na druhé příčce se umístil Božský hráč - příběh se odehrává v New Yorku. Byla jsem rada za Willa a Ziggy, protože jejich postavy byly trochu něco jiného - nešly hned tzv. "na věc", oba se vztahu celkem dlouho bránili a nevěděli co chtějí. Bronzovou medaili získal Božský cizinec - přestože jsem měla Maxe i Saru ráda, neoslovila mě jejich největší záliba - veřejná místa. Na stejné - poslední - příčce mám Božského milence a Božského. Zde se přesouváme na jiný světadíl - Evropa - konkrétně město Londýn. Ženské postavy obou dílů byly sympatické, akční a vtipné. Zde trošičku pokulhávali mužští hrdinové - oba rozvedení s mnoha problémy. Ale i tak jsou tyto dva díly slušně napsané.

Ideální čtení, když se vám vůbec nechce přemýšlet a potřebujete se pobavit, odreagovat. Příběh odsýpá. Sice jsou některé situace přitažené za vlasy, ale to k žánru patří.

Tejuna
18.10.2020 3 z 5

Tato kniha pro mě byla nejslabší, zhruba do strany č.150 jsem se nutila číst. Trochu mě při čtení rušil styl oblékání a vkus hlavní hrdinky. Druhá půlka knihy mě, ale bavila a napravila prvotní zklamání. Ve finále to bylo příjemné zakončení série.

kacenka6144
07.10.2020 4 z 5

Příjemné zakončení celé série a shrnutí všech ostatních vztahů.

adrianna0305
28.08.2020 2 z 5

Víc by se tomu hodil název Divný a ne Božský :( už ten překlad byl takový divný, divné časové nesrovnalosti, divné dialogy, příhody i ta jejich divná zamilovanost, kdy člověk nevěřil, že po sobě vůbec jedou.

-markéta-
24.07.2020 5 z 5

Poslední díl a opět super. Oddechovka, která se k létu prostě hodí. V tomto díle jsem se docela dost i zasmála. Příjemné zakončení série.
Moc mi vyhovuje styl psaní, který je nenáročný a kniha se čte "sama". Miluju na této sérii to, že jsou postavy spletené dohromady a vy máte možnost si zavzpomínat na předchozí díly.
Všech 5 dílu bylo možná na jedno brdo, ale když nečtete všech 5 po sobě, tak si myslím, že je to v naprostém pořádku.

tittanie
17.07.2020

Za mě ne. Knihu jsem četla jenom proto, že jsem přečetla knihy předchozí a nevím, možná jsem je četla moc rychle po sobě a přišly mi knihy na jedno brdo.

CiaKawlone
06.07.2020 5 z 5

Musím říct, že ze všech dílů jsem se u téhle asi nejvíc nasmála. Jensen mi přišel jako příliš velký egomaniak. A uvědomění si, že k Pippě něco cítí bylo velmi na rychlo. Zároveň se mi líbí jak to se všemi dopadlo. Je to lehké na čtení a dá se zhltnout hned.

Pralinka1910
10.05.2020 2 z 5

Z cele série jsem cetla pouze tento poslední díl. Taková jednoduchá tuctovka - neurazi, nenadchne. Za týden týden už nebudu vědět, ze jsem ji cetla. Do me čtenářské paměti se moc hluboko nezapsala.

Maky33
04.05.2020 2 z 5

Božský cizinec byl lepší.
Čtivé, ale opět dost předvídatelné.

adela9782
30.04.2020 4 z 5

Autorky prostě umí, prostě mě baví. Krásný závěr série.