Znamení Athény

Chystá se velké setkání řeckých a římských polobohů. Posádka z Tábora polokrevných vyráží po moři na bitevním korábu Argo do Tábora Jupiter. Jejich plány však narušuje proroctví sedmi, které se začíná naplňovat. Skupina hrdinů se proto musí vydat do rodiště antických bohů, krajiny Mare Nostrum. Podaří se jim nalézt tajemná znamení bohyně Athény, která jim v boji proti zlu pomohou? Gaia, síla mocnější než všichni bohové, se dál probouzí a ohrožuje budoucnost civilizace. Čas ubíhá a posádka Arga se musí vydat do boje za záchranu lidstva... -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/145172/znameni-atheny-145172.jpg 4.7631

Bohové Olympu (3.)

The Mark of Athena (2011)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Znamení Athény

verulik196

Opět spousta akce a praštěného humoru. Tak hurá na čtvrtý díl!

meredith6677
25.12.2018

Kniha jako vždy úžasná, plná akce, napětí a humoru, jen mi to tentokrát přišlo, že se to zbytečně někdy táhlo a těch akcí tam bylo přespříliš. Od dalšího dílu mě to však neodrazuje a vrhám se na něj.

Francesca14
13.12.2018

Jednu hvězdičku odebírám jen za to, že trvalo celkem dlouho než se to rozjelo, do té doby než se dostali do Středozemního moře mě to nebavilo. Pak se ale zase ukázal Riordan v plné své kráse. Postavy se začínají rozvíjet a konečně jsem si celkem oblíbila i Jasona, jenom k Frankovi se nějak nemůžu najít cestu. Zato Percy, Annabeth a Leo, ti jsou skvělí, stejně jako trenér Hedge se svým "zabít". Knize nechybí sarkasmus ani směšné situace (boj toastovým chlebem je moje oblíbená), ale hlavně jako vždycky napětí, skvělý konec, zvraty a promyšlenost celé té zápletky, která vážně bere dech a obzvlášť boje v Římě jsou úžasně napsané. Těším se na další díl.

Jostik_21
08.08.2018

Rada pro čtenáře!!: NIKDY NEČTĚTE TUTO KNIHU, ANIŽ BYSTE DOMA MĚLI KOUPENOU, NEBO PŮJČENOU KNIHU HÁDŮV CHRÁM. Protože pak dopadnete jako já, kdy se těšíte na další díl, ale doma ho nemáte, peníze nemáte a v knihovně není, protože je na opravě. Je to to nehorší, co se může stát.
P.S.: Za konec bych Rickovi v tuto chvíli vrazila. Ještě nevím čím, protože knihou ne, to by byla škoda knihy, takže kdoví čím. Ale něčím určitě.

jana7141
21.06.2018

Asi můj nejoblíbenější díl z této série! Naprostá bomba!

Govrid
03.06.2018

Tak přečteno..., no ten konec mě moc nepřekvapil, ale jsem zvědavý na pokračování.

Enthu
10.05.2018

Některé části mě knihy mě bavily a ostatní, už jsem tolik nehltala. Těch částí, které mě bavily, bylo méně. Ke konci knihy se mi neobjevila ani jediná kapitola, která by mě nebavila. Když to shrnu pro mě byly nejlepšími kapitoly, které se týkaly Annabeth a Lea.

biskupova
02.04.2018

Kniha skvělá, i když kvůli tomu konci bych Ricka asi zabila.