Proroctvo

Proroctvo https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334099/bmid_proroctvo-A6N-334099.jpg 5 1102 114

Do Tábora polokrvných prichádzajú noví hrdinovia Jason, Piper a Leo, ktorí majú, podobne ako Percy Jackson, čiastočne božský pôvod. Kým sa však stačia poriadne porozhliadnuť, čaká ich nebezpečná výprava vedená záhadným proroctvom. Podarí sa im pri tom vypátrať aj Percyho Jacksona, strateného hrdinu? Nie je až také nepríjemné prebudiť sa v autobuse cestou na školskú exkurziu medzi svojím dievčaťom a najlepším kamarátom. Poriadny malér ale je, keď spolužiakov nepoznávaš, nevieš ani, kto v skutočnosti si a netušíš, ako si sa tam vôbec ocitol! A to všetko je len začiatok, pretože na výlete v Grand Canyone sa začnú diať naozaj strašidelné veci…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Heroes of Olympus: The Lost Hero , 2010

barborka:-)
18.04.2014 5 z 5

Tenhle díl byl úžasný . Sice jsem ještě nečetla první sérii Percy Jackson , ale určitě si jí přečtu .

zuzuky56
23.03.2014 5 z 5

Moc mi tam chyběl Percy. Ale kniha je výborná. Nejlepší z nich je Leo.

ivca.jaresova
16.03.2014 5 z 5

Knihu jsem si zamilovala, už díky Percy Jacksonovi, což je první série. Oblíbila jsem si postavu Piper, která mi přišla jako fajná holka :3

CHB-SPQR
11.03.2014

Na začátku jsem byla zklamaná, že kniha není o Percym, ale na konci jsem si trojici zamilovala

La Fiera
27.02.2014 4 z 5

Typický autorův velmi čtivý styl psaní. Ačkoli tentokrát je příběh jinak vyprávěn než v sérii Percyho Jacksona. Paralela s římskou mytologií byla krásným oživením, ale možná jsem jí čekala trošku víc.
Z nových postav mi hodně přirostl k srdci Leo, on je prostě kouzelný. :)

kripolik
04.02.2014 3 z 5

Ta knížka je výborná, ale... mě tak šíleně chyběl Percy! Nové postavy byly super, třeba Leo byl úžasný, ale mě ten Percy prostě chybí. To ovšem nic nemění na tom, že kniha je skvěle a poutavě napsaná a zapojení římské mytologie se mi taky líbí :)

Kindle82
28.08.2013 5 z 5

Fascinující pokračování první série o Percy Jackson. Přestože jde téměř o stejné téma, příběh je pořád poutavý a nenudí.

MiaVa
03.04.2013 5 z 5

Hm... co dodat? Snad jen už se těším na další díly!

Nelin
06.11.2012 5 z 5

Tahle 2. série mě tolik nezaujala jako ta 1. Percy Jackson, ale stejně je to pěkně napsané a dobře se to čte. :))

Percy
02.07.2012

jeto dobrá knížka přečetl jsem všechny díly a čtuje od znova

moje moto : knížka lepší než film

Alenes
20.05.2012 5 z 5

Tahle kniha se hodně povedla. I když tam chyběl Percy :)

kolombo
01.05.2012

slyšel jsemco se má stát a tak chci tuto knihu a mrzi mě že tam nebude percy prosim poslete mi tuto skvelou knihu v elektro podobě na email michal.2000@email.cz dekuju

Pinky Claire
21.04.2012 5 z 5

Upřímně, trochu jsem se bála, že nebude tato knížka stejně dobrá jako její předešlé díly, jak už kvůli nepřítomnosti Percyho nebo kvůli tomu jak jsem si oblíbila ich formu v předchozích dílech, ale velmi příjemně mě to překvapilo, nové postavy jsou sympatické a humoru je tam stále dost :).

Hor
18.04.2012 5 z 5

Skvělá oddechovka, která se mi líbila více než ostatní knihy ze serie Percy Jackson. Také kvůli římštější mytologii a vybroušenějšímu stylu psaní.