Hádův chrám

Hádův chrám https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184314/bmid_haduv-chram-0iv-184314.jpg 5 852 87

Čas se krátí… Bránu Smrti, tajemný průchod mezi světem živých a mrtvých ovládla Gaia se svými pomocníky. Zástupy nestvůr proudí na zem a chystají se převzít vládu nad světem. Přijdou Percy a jeho přátelé na to, jak bránu uzavřít? Dokáží se vrátit z hlubin Tartaru, nejtemnější části podsvětí, kterému vládne bůh mrtvých Hádes? Nebude to jednoduché! Řečtí a římští bohové nedokáží svým dětem pomoci a k Táboru polokrevných se blíží armáda římských polobohů, aby ho zničila. Sedm statečných hrdinů z proroctví musí znovu nasadit své životy za záchranu bohů, lidstva a celé civilizace.... celý text

netopýrek
06.03.2015 4 z 5

už se nemužu dočkat dalšího dílu :-) :-)

La Fiera
23.02.2015 4 z 5

Už tradičně čtivé Riordanovo dílo, na kterém je vidět, že je součástí série, která se chýlí ke konci. Dobrodružná jízda na vlnách řecko-římské mytologie, se vydařila.

Adel703
18.01.2015 5 z 5

super, už se těším na poslední díl :) jen škoda že už to vážně končí

Baroslava
31.12.2014 5 z 5

Co dodat tento díl se mi moc líbil a už se těším až v březnu vyjde poslední kniha a pak už zbývá jenom si poplakat že další super serie skončila.

warca
31.12.2014 5 z 5

Ani tento díl nezklamal :D Super strhující kniha! A byla vážně skvělá část o tom, že Leo potkal Kalipso :D

Alex.Barunka
13.11.2014 5 z 5

Skvělé pokračování série, napínavé zápletky, akce, dynamika. Nejvíc se mi líbili části Percyho a Annabeth .... Nejméně zase Leo, Piper a Frank. Uvidíme, jaký bude poslední díl, už teď se těším :)

MisuleB
27.10.2014 4 z 5

Jsem ráda, že už jsem se tuto knihu odhodlala po pár měsících dočíst. Na rozdíl od Percyho série mě tato docela zklamala a tolik mě nebavila (což se odrazilo na době čtení). Ano, to, že autor zasadil P+A do Tartaru bylo zajímavé, ale upřímně mě tyto kapitoly vůbec nebavily. Nejvíce mě bavily kapitoly Jasona, Piper a Lea, jen škoda, že i Nick nedostal svoje kapči, ale třeba v následujícím díle se nám poštěstí... xD

eleddar
25.08.2014 5 z 5

Jelikož je Rick Riordan můj nej. spisovatel a Bohové Olympu a Percy Jackson moje nej. série. Musím všechna jeho díla hodnotit stoprocentně, ale tohle si sto procent opravdu zaslouží. super, úžasné a z postav mám kromě Percyho a Annabeth nejradši Lea, Hazel, Boba a Damasena :D

alisondidilaur
20.08.2014

Tak jako ostatní díly se mi tenhle díl moc líbil.Zbožňuji Percyho Jacksona,proto jsem ráda,že je i tady Od Ricka Riordana snad není kniha která by se mi nelíbila.Těším se na poslední díl. A doufám,že opět začne psát nějakou podobnou sérii :).

terpin
23.07.2014 5 z 5

Musím konstatovat, že autor píše velmi čtivě. Mít víc času, tak ji mam přečtenou za den.

Jane-13
04.06.2014 5 z 5

Jako vždycky je knížka úžasná ! Nemohla sem se od ní odtrhnou :D Ale je pravda, že nejvíc jsem si užívala pohled Percyho a Annabeth, pět knížek předchozí série se na mě prostě podepsalo, takže ty dva trochu víc preferuju :D Už se nemůžu dočkat dalšího dílu, ještě zbývá, tak dlouho, myslím že mě to čekání zabije!!! :D

smoulinka22
28.05.2014

Prostě skvělá knížka!Potom,co Annabeth s Percym spadli do Tartaru jsem se nemohla dočkat tohoto dílu.A toho čekání nelituji,protože knížka mě rozhodně nezklamala.Zůstávám stále věrná Percymu a staré ,,partě' ale sledovat děj z pohledu ostatních bylo zajímavé a někdy i vtipné (Leo :D).Strašně se těším na další díl,originál má vyjít 7.10.2014,tak snad to tady budeme do Vánoc mít. :D Byl by to nejlepší dárek pod stromeček. :D

Erummeldë
27.05.2014 5 z 5

Super díl, snad bude další ještě lepší. Velmi se mi líbily všechny ty odbočky, které je zpomalovaly v cestě k jejich cíli a dělaly tak příběh mnohem poutavějším a dramatičtějším.

Mergirus
19.05.2014 4 z 5

Už se přestávám v hlavních hrdinech orientovat. Připadá mi, že je tato série uměle prodlužovaná.

*Táňa*
19.05.2014 5 z 5

Popravdě jsem nečekala nic jiného než úžasné dílo plné humoru a akce - v tom jsem se nemýlila! Rick si mě omotal kolem prstu už díky předešlé sérii Percy Jackson a od té doby mu vždycky sežeru všechno i s navijákem. On je prostě geniální autor!
Jsem zvědavá na další a bohužel i poslední díl z této série. Snad bude stejně dobrý jako všechny ostatní autorovy knihy.

Nelin
18.05.2014 5 z 5

Opět mě Rick nezklamal. Obdivuji ho za jeho výdrž, smysl pro humor, nápaditost a nekonečnou fantazii. Hádův chrám je další z jeho úžasných děl.
Děj v těchto knihách nikdy nestojí na místě, vždy se něco děje a pátý díl není výjimkou. Neočekávala jsem nic, než dokonalost a té jsem se také dočkala.
:))

Nelly
10.05.2014 5 z 5

Tak pro mne nejlepší díl z celé série Bohové Olympu (a ta je zase lepší než celý Percy Jackson). Zdá se mi, že autor nastavuje stále vyšší a vyšší laťku. Napínavé od začátku do konce, humorné hlášky a zajímavosti o bozích, které nepopisoval ani Petiška. Knihu u nás přečetly tři generace a všem se líbila. Těm nečtoucím vadily samozřejmě výpadky v kuchyni, protože od této knihy se Vám nebude chtít odejít. Už se těším na další díl. Jo, a musím pochválit autora za barvité popisy některých postav - i když těch popisů není samozřejmě vzhledem k nadupanosti děje mnoho. Popis Noci je úžasný!

PiperW
29.04.2014 3 z 5

Bohužel musím tak trochu souhlasit s Ivca98....Pro mně nejslabší kniha z této serie

IvcaK98
26.04.2014 4 z 5

Je mi líto, že zatím jako jediná kazím knížce jinak stoprocentní hodnocení, ale bohužel s tím nesouhlasím. Rick se neustále pohybuje ve smyčce, podle které napsal Percyho a je smutné, že mu začínají docházet i antické nestvůry, takže recykluje ty staré. U Hádova chrámu jsem se dokonce přistihla, že kontroluju, kolik stránek zbývá do konce! Myslím, že by autorovi pomohlo odpoutat se alespoň na nějaký čas od polokrevných a zkusit zase něco úplně jiného, protože psát umí skvěle. Jak se tak koukám, jsem se svým názorem asi sama, tak aspoň to mě utěšuje.

matejutr
25.04.2014 5 z 5

Úžasný. Přečetl jsem všechny díly Percy Jackson i Bohové Olympu. Tahle kniha se mi fakt líbila