Hádův chrám

Hádův chrám https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184314/bmid_haduv-chram-0iv-184314.jpg 5 852 87

Čas se krátí… Bránu Smrti, tajemný průchod mezi světem živých a mrtvých ovládla Gaia se svými pomocníky. Zástupy nestvůr proudí na zem a chystají se převzít vládu nad světem. Přijdou Percy a jeho přátelé na to, jak bránu uzavřít? Dokáží se vrátit z hlubin Tartaru, nejtemnější části podsvětí, kterému vládne bůh mrtvých Hádes? Nebude to jednoduché! Řečtí a římští bohové nedokáží svým dětem pomoci a k Táboru polokrevných se blíží armáda římských polobohů, aby ho zničila. Sedm statečných hrdinů z proroctví musí znovu nasadit své životy za záchranu bohů, lidstva a celé civilizace.... celý text

Ronnie68
18.04.2014 5 z 5

Je to úžasná dobrodružná kniha.

Laurel
13.04.2014 5 z 5

Hádův chrám... No co k tomu dodat? Jen to, že je to ta nejlepší, nejúžasnější knížka/série, jakou jsem kdy četla! Rozhodně doporučuji všem. Po otevřeném konci u Proroctví Athény jsem se nemohla dočkat na pokračování. A když jsem se blížila k závěru téhle knížky-upřímně? -byla jsem zoufalá. Přečetla jsem ji až moc rychle. Ale stoprocentně jsem se zasmála :D Rick rozhodně nezklamal u žádného dílů. Už se nemůžu dočkat pokračování! :3333

Hioro
27.03.2014 5 z 5

Rick nikdy nezklame, musím uznat že 530 stran uteklo až moc rychle ... chci vííííc tak šup šup ať už máme Krev Bohů :)

CHB-SPQR
27.03.2014 5 z 5

Moc pěkná knížka. Rick opět nezklamal!

pilipp
26.03.2014 5 z 5

Knížku jsem si opravdu užila. Hltala jsem každé slovo. Bylo super, že byl příběh vyprávěn z pohledu každého hrdiny, jen třeba u Piper mi to připadalo zbytečné. Připadalo mi, že její příběh tam byl jen proto, aby byl děj vyprávěn z jejího pohledu. Mým favoritem je stále Percy a proto jsem byla ráda za každou část vyprávěná z pohledu Percyho.
Už se těším na další díl (neví náhodou někdo, kdy se má objevit)

Nevka
23.03.2014 5 z 5

Opravdu úžasná kniha! Krev Olympu bude již podle záblesků možné budoucnosti o mnoho krutější, než byl Poslední z bohů a popravdě už teď mám strach o to, kdo všechno nepřežije.

CHB-SPQR
10.03.2014 5 z 5

Kdo by se taky netěšil?!!! Já jsem četla kus v aj a Rick na začátek napsal: Je mi líto, že jsem vás minulým dílem tolik zaskočil snad se tento díl podařil (byl to volný překlad). Kamarád mi tuhle knížku už zamluvil (a sobě taky samo) v pondělí mi dorazí já se taaaaak těšim!!!! :-)
Prosím koukněte se na tohle:http://www.youtube.com/watch?v=KfME61Z9Ks4&feature=youtu.be