Neptunův syn

Neptunův syn https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128573/bmid_neptunuv-syn-Tey-128573.jpg 5 1009 84

Ztracený Percy Jackson se vrací zpět! Ztratil však paměť a neví, kdo je, odkud přišel a jaké je jeho poslání. Z hlubokého spánku se probudil u vlčice Lupy, která jej poslala do Tábora Jupiter, římské obdoby Tábora polokrevných. Všichni kolem ho považují za syna boha Neptuna, římského boha moří. Společně se dvěma členy tábora je vyslán na Aljašku. Podaří se jim osvobodit boha smrti Thanata, kterého uvěznili obři? Jaké další nebezpečí čeká Percyho, kterému se během cesty začíná vracet paměť?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Heroes of Olympus: The Son of Neptune , 2011

DomesH
06.01.2013 5 z 5

Je to lepší než proroctví, tam se mi moc nelíbil Jason, ani nevim proč, ale asi protože to nebyl Percy :D. Nejlepší byli ty části kdy tam měl slovo Percy, u toho sem se skoro pořád smála :D. Nejhorší ale zase bylo překousat se přes začátek, ale pak už to utíkalo pěkně rychle. Už se šíleně těším an další díl, protože mě zajímá z jakýho úhlu to vlastně bude a co Annabeth provede za capinu.

Nelin
03.01.2013 5 z 5

Vážně dobrá kniha. Líbila se mi o něco víc než Proroctví, ale stejně Riordan je jeden z mých nejoblíbenějších spisovatelů. Už se mooc těším na další díl.

-kamca-
10.12.2012 5 z 5

Tato kniha je ÚŽASNÁ moc jsem se na ni těšila protože jsem se chtěla dozvědět co se stalo s Percym.Bohové tam zas až tak nebyli a když se tam nějaký objevil v zadu v knížce byl rejtřík jmen bohů (řecký a římský jméno) a latinských slov kterých se tam vyskytovalo docela dost ale ke konci se v nich začnete vyznávat.Giganti byli dokonalí hrozně se mi líbili scény kdy s nima bojoval Percy a Hazel.Jinak nové postavy jsou sympatické.Moc vám doporučuji si ji přečíst.

Nevka
11.08.2012 5 z 5

Za original verzi v angličtině.