Boháč z Park Avenue

Boháč z Park Avenue https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445385/bmid_bohac-z-park-avenue-EP5-445385.png 4 800 139

Drzý bastard série

< 5. díl

Začalo to jako obyčejný den. Pak přišla drobná autonehoda. Chlap, s kterým jsem se srazila, řídil drahý vůz a byl naprosto okouzlující. Bohužel to byl také naprostý pitomec. Pohádali jsme se, kdo za to může, a jak už to tak chodí, počastovali jsme se spoustou jmen. Nakonec přijela policie a my jsme se vydali každý svou cestou. Zbytek vyřídí pojišťovny. Spěchala jsem na pracovní pohovor — na toto místo jsem se těšila. Mé nadšení se změnilo ve zklamání v okamžiku, kdy se objevil člověk, který se mnou měl pohovor provádět. Byl to chlap od té nehody. A kruci! Jasně, takže to místo nedostanu. Jenže já jsem ho opravdu chtěla. Nechtěla, potřebovala. Potřebovala jsem cokoliv, co mě vytáhne z mého současného zaměstnání a zpět k práci s dětmi. A tak, přestože byl Hollis LaCroix stejně nepříjemný, jako byl pekelně hezký, šla jsem za ním a prosila, aby mi dal šanci. K mému překvapení mě pověřil péčí o svou problémovou neteř. Tak aspoň nebudu muset řešit jeho přitažlivost. Nehodlala jsem ohrozit svou práci ani silné pouto, které se mezi Hailey a mnou vytvořilo. Ale odolávat magnetismu mezi námi dvěma nebylo vůbec jednoduché. (A k tomu ta naše malá hra se spodním prádlem — neptejte se.) Začali jsme spolu nevinně flirtovat — až se to nakonec stalo. Takže zkrátka příběh, kdy jsme se do sebe zamilovali a žili šťastně až do smrti? Jenže život vás vede hodně křivolakými cestičkami. Tu naši jsem rozhodně nečekala.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Park Avenue Player , 2019

Nika30
31.05.2021 4 z 5

Na tomhle příběhu se mi asi nejvíc líbil příběh v pozadí. V podstatě příběh Hollisovi minulosti, který se ve finále prolnul s přítomností. Pořád jsem totiž čekala co se stalo s jeho byvalou láskou, která při něm celá ta dlouhá léta stála a najednou změnila názor. Nějak mi nešlo do hlavy, že by ho zničehonic opustila. Právě v tomhle byl příběh nejkrásnější. Pro lásku člověk obětuje vše. Nebo tomu aspoň my nenapravitelné romantičky chceme věřit.

havrmoni
05.05.2021 5 z 5

Tak co si budeme povídat, knihy těchto autorek jsou čtivé. Nejsou jen o sexu. Jsou o citech, nemocech, chybách, přátelství. Leckdy si postavy nesou z minulosti i dost drsná traumata. U mě je to tak, že hlavní aktéři mi jsou i nejsou sympatičtí. Tak jako i v životě se stane, že uděláme něco ,nějakou blbinu nebo vypustíme s pusy, slova co nejdou vzít zpět a tím ztratíme sympatie. Tak to bylo i v tomto příběhu, hlavně u Elodie, tak jak to shrnula Ella161. Konec byl sladký, tak jak to bývá a my si to koneckonců u takovéhoto žánru přejeme.

kacaaba
04.05.2021 5 z 5

Když jsem uviděla obálku, myslela jsem si "další takové odpočinkové porno s příběhem". Ale žo to bude taková srdcovka a půlku knížky probrečím, tak to jsem tedy nečekala. Jasně, možná trochu fantasy, ale napsaný je to tak, že příběh chytil za srdíčko.

Knihajeradost
01.05.2021 5 z 5

Abych pravdu řekla, zpočátku jsem si myslela, že to bude taková ta klasika nadřízený s podřízenou. Kvůli traumatu z dětství se budou lásce bránit a děj tak bude hodně předvídatelný. Už jsem si představovala, jak za to strhávám body dolů a potom to přišlo. Vůbec nic není předvídatelné a děj mě opravdu zaskočil. Bylo to krásné čtení, ale zároveň hodně smutné. Určitě si ke knize vezměte kapesníky, budete je potřebovat. Hailey jsem si v knize hodně oblíbila. I obě hlavní postavy a všechno to hezky doplňoval mluvící papoušek. Kniha byla čtivá, četla jsem ji se zatajeným dechem a přála si pro ně šťastnější konec. Jenže život bývá někdy dost krutý i v knihách...

Kristy.Seb
16.04.2021 4 z 5

Mám ráda upřímnost. A krása je největší lež že všech. Lidi se na tebe dívají, vidí zevnějšek a řeknou si, že uvnitř jsi stejná. Ale zrcadlo neukáže, kdo doopravdy jsi.

Život je o zvažování rizik. Nikdo nedokáže přesně říct, co se kdy stane.

Pohádky jsou je příběhy napsané jinými lidmi. A jsou příliš dobře na to, než aby to byla pravda.

Všichni se ohlížíme zpátky a přejeme si, abysme udělali věci jinak. Když někoho ztratíme, dojdou nám všechny věci, co jsme měli říct nebo udělat.

Krásný příběh. Líbilo se mi, jak se Elodie chovala k Hailey. Bavil mě vývoj mezi Elodie a Hollisem.

johana3160
11.04.2021 4 z 5

Nemam rada, kdyz lidi pisou spilery (jeste vic kdyz na to neupozorni), ja je pisu jen vyjimecne, proto se to pokusim napsat bez spoileru, ale asi to nebude davat smysl.
Kniha mela vesele pasaze a smutne pasaze. Charaktery byly uveritelne i kdyz zidealizovane, takove to klasicke klise. Ostatne tech klise tam bylo vic, jenze ve ktere knize nejsou. Zaver byl no, nez jsem se docetla tu prvni dulezitou informaci, tak jsem to netusila, zbytek uz byl jasny jak a proc, jak pisu, klise. Asi proto nemuzu dat plny pocet. Je to dobre podany pekny pribeh. Oddechovka jak vysita. Jen je jedna z mnoha.

tittanie
11.04.2021

Letos jsem četla dost vážných knížek, tak jsem si říkala, že se pustím do nějaké oddechovky. Tuhle jsem měla dlouho vyhlídnutou a autorské duo mě nikdy nezklamalo. Možná má kniha vyšší hodnocení než bych čekala, ale jako oddechovka to není špatné.

Ella161
09.04.2021 4 z 5

Na knihu jsem se opravdu těšila. Už jsem jí měla vyhlédnutou dlouho, ale furt jsem váhala. A nebylo proč váhat, až na pár drobností se mi kniha moc líbila. Autorky spolu píší fakt skvěle a já mám jejich knihy moc ráda.

Co se týče příběhu, tak ten byl skvělý. Líbilo se mi, že jsou tam kapitoly z Hollisovy minulosti. Že jsem postupně zjišťovala, co se mu stalo. Každopádně i děj, který se odehrával v "přítomnosti" nebyl vůbec špatný. Byl fakt vtipný a ke konci i smutný. Jediné, co mi vadilo, bylo slovo „kozy” To se tam prostě používalo ze začátku tolikrát a mě to začalo strašně štvát. A nesmím zapomenout na tu jejich hru. Ta mi přišla trochu zvláštní i docela divná. Každopádně to bylo něco nového a občas jsem se u toho i smála.

Hlavní hrdinka Elodie mi byla ze začátku strašně nesympatická. První věta, kterou jsem si v knize přečetla, byla: „Občas si přeju, abych byla ošklivá.” No nevím, jak by to působilo na Vás, ale na mě to nepůsobilo moc dobře a hned jsem k ní, bohužel, začala cítit značné nesympatie. Pak se mi také nelíbilo to, jak "věděla, co je pro Hailey nejlepší a jak jí nejlépe pomoct". Možná to tak bylo, ale mně moc nepřišlo. Spíš mi tím chováním přišla taková povýšená. Hlavně to, jak se bavila s Hollisem? Ach jo. Někomu to může přijít vtipné, ale mně to přišlo spíš hloupé i nedospělé. Já chápu, že ona se v dětství chovala podobně jako Hailey a tudíž si myslí, že ví, jak jí pomoct, ale... Ovšem určitě bylo fajn, že Hailey měla někoho, kdo jí svým způsobem rozumí. A abych jen nekritizovala, když jsem si na Elodie zvykla, tak jsem jí začala mít trochu ráda. Občas byla opravdu vtipná a nad jejími poznámkami jsem se i zasmála. S Hailey to uměla dobře a vždy se k ní chovala moc hezky a ohleduplně.

Hailey, jakožto jedenáctiletá holka, byla fakt úžasná. Už od první zmínky jsem jí měla ráda. Byla vtipná, chytrá, drzá i hodná. Pravda je ale taková, že by mi takové kvítko doma asi dalo zabrat. Byla dost vynalézavá a Hollisovi to občas dělala fakt těžké. Obdivovala jsem ho za jeho trpělivost. Každopádně když chtěla, tak byla opravdu zlatá a bylo vidět, že jí na ostatních záleží.

Mám tady vůbec zmiňovat Hollise? S ním jsem totiž v žádném ohledu neměla problém. Už z ukázek jsem si ho dost oblíbila a postupně jsem si ho zamilovala. Líbilo se mi, že od svého seznámení s Elodie ušel takovou cestu. Dřív byl takový uzavřený, sarkastický a malinko arogantní (ne, že by mi to vadilo). Postupem času však začal bourat své zdi a v tu chvíli si ho nešlo nezamilovat. On byl vždy tak pozorný, starostlivý a velmi milý! Je to jedna z těch knižních postav, která mi v hlavě uvízne fakt dlouho.

P.s. Hrozně se mi líbí, že i tady hlavních hrdinů byla ta minulost propletená.

cerna7151
06.04.2021 4 z 5

Nebyla to klasická slaďárna, kterou jsem čekala a o to byl příběh hezčí.

Laf
21.03.2021 5 z 5

Velmi povedená kniha. Od první stránky mne bavila a četla jsem ji jedním dechem. Příběh se mi líbil, i to pošťuchování mezi hlavními postavami. Prostě super, byla jsem překvapená, jak mne kniha vtáhla. Můžu jen doporučit :)

Zomy
20.03.2021 4 z 5

Jako vždycky jsem knížku od těchto autorek přečetla na jeden zátah, ony prostě umí. Zapomenete na všechno, dokud nedočtete poslední stránku.

Nejvíc jim jde ta hravá, jiskřivá část, škoda, že jejich šablona vždycky obsahuje hodně velké ždímání emocí. Protože jsem už čekala srdcervoucí drama, tak jsem pointu odhadla někdy v půlce příběhu a tím pádem jsem se vyhla šoku a úzkosti.

Nemůžu si pomoct, ty první příběhy (Alfa samec, Milá Bridget) se mě dotýkaly tak nějak víc, ty zbožnuju a vracím se k nim.

U Boháče z Park Avenue jsem občas nacházela podobné rysy s Šéfem, stejně jako u Drzého bastarda.

Přesto i příběh s Hollisem a Elodií považuju za ten povedenější.

Maqua
19.03.2021 5 z 5

Knihu jsem precetla raz dva,cetla se uplne sama. Vahala jsem,zda ji cist,protoze obal i nazev priserny. Ale dej zajimavy a ten zaver? Jako to jsem opravdu necekala,jako vazne, ani me to nenapadlo!! Takze ja byla v soku a trosku me to i vzalo:-) urcite doporucuji!

LilianaFalcon
09.03.2021 4 z 5

Mezi Elodií a Hollisem to podle mě nejiskřilo tak, jak by mělo.
Od autorek už toho mám hodně načteného, takže mi zápletka došla až moc brzo. A trochu mi ji to zkazilo, i když vlastně byla moc hezká.
Na to, kolik bylo Hailey let chvílemi působila mnohem starší (to by mi tak nevadilo, protože holky svou vyspělostí umí vážně překvapit), ale mnohdy působila tak na 6 let.
Co mi ale nejvíc vadilo? Přišlo mi, že autorky tu knihu vlastně neměly pořádně promyšlenou. Každá si psala to svoje a moc to spolu nekonzultovaly. Byla tam spousta náznaků, které působily, že budou hrát v ději důležitou roli, a nakonec se na ně zapomnělo.
Asi bych dala i jen 3 hvězdičky, ale v rámci žánru by to nebylo fér.

happy19
04.03.2021 5 z 5

(SPOILER) To bylo boží!!!
Hlavně jejich špičkování♡♡♡
Smála jsem se a i dojetím se mi stahovalo hrdlo...
A pobavil mě účastník na veterině z Drzého bastarda,-)....mééé:-D

„Ač láska přináší naposled jen bolest, přece všechny slzy, které jsi vyplakal, byly splaceny již prvním polibkem.“

Andrea963
03.03.2021 5 z 5

Jak uz napsal nekdo prede mnou .... obálka děs!!!! název děs 2!!!! ale ten příběh....jedním slovem krása!

ZHrdinka
02.03.2021 5 z 5

Keto klin???? ty hlasky. Jako vylejt sutry? smichy jsem nemohla. A ve finale velkej dojak. Rozradostnila mi u veterinare hvezda z predchoziho romanu(Drzy bastard)- Pixie.

Mesicnililie
28.02.2021 5 z 5

Jedním slovem WOW.
Příběh ve kterém je humor,styl,romantika,smutek. Tento příběh mě opravdu dostal. Autorky nezklamala. Skvělá knížka.

knihomolkaL
22.02.2021 4 z 5

Líbilo se mi to. Romantika, sem tam humor - hlavně papoušek - přiměřeně erotiky. A jako bonus setkání s hrdinou z jedné předchozí knihy u veterináře. [Pardon, vlastně se dvěma.]

oresvo
19.02.2021 5 z 5

Kniha byla neskutecná, humorná, občas vážná ale konec byl super. Krásně se četla. Byl to zas jiny příběh , ale moc se mi libil.holky to proste umí ????????

Maruš.D
17.02.2021 5 z 5

Tyhle autorky nezklamou. Od první věty jsem se bavila. Potřebuji jen více takových skvělých knih! Každá věta je jak vytržena z reálného života, že ani nepostřehnete, že se to doopravdy neděje. Příběh krásně plyne, postavy jsou sympatické, sarkastický, zábavné a k sežrání a já tomu nemam co vytknout. Zápletku jsem tedy vůbec nečekala, ani mi to nepřišlo na mysl, takže docela i originální příběh na to, v jakém žánru se pohybujeme. Naprostá jednička!

láska pro ženy romantika

Autoři knihy