O čem sním, když náhodou spím

Vize 2035 pro Českou republiku, pro naše děti.

Vize politika Andreje Babiše o možném trendu politického a společenského vývoje České republiky.

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/348858/o-cem-snim-kdyz-nahodou-spim-npT-348858.jpg 1.2164
Literatura česká, Politologie, mezinárodní vztahy
Vydáno:, vlastním nákladem

Kniha O čem sním, když náhodou spím

vlkodlaq
25. červenceodpad!

Je to možná trochu tvrdý příměr, ale ze zběžného pročtení mi kniha silně připomíná Mein Kampf, jakože Já jsem vlastně ten dobrý a všechno to myslím strašně dobře a dělám to jen pro Vás, Já z toho vůbec nic nemám. Upřímně mě udivuje 24%, kniha nemá hodnotu ani toho papíru a upřímně mě děsí, že národ tomuhle člověku umožnil přístup k moci. Teď už se ho nezbavíme.

lukas9608
20. červnaodpad!

Babis kniha: No... nedávno jsem dočetl Kajínkovu knihu a ohodnotil ji jako totální brak. U této knihy bych zvolil hodnocení stejné. Jediný rozdíl však je, že Kájínkovi alespoň věřím, že tu knihu napsal on. Ono ne, že by některé myšlenky, které v knize zazní, byly špatné. Ale nyní, kdy je Babiš už nějakou dobu u moci se nepřekvapivě ukazuje, že to byly pouze plané utopistické řeči.

verunecek
22. květnaodpad!

hnus jak to co lidi ví, kde je chyba, co je štve on otočí, že dokáže uskutečnit, aby byli spokojení a nakonec dělá jen sám pro sebe a populismus...

Hodná
03. květnaodpad!

Bláboly největšího estébáka,lháře...
Oblbovat seniorské voliče.
Kniha vhodná do sběru!

timelady

Tak trochu scifi 2.0, nicméně roztomilé

tomjurd95

Hlavní důvod četby této knihy bylo poznat pana Babiše trochu více a podívat se jaké jsou jeho vize do budoucnost, mohu říci, že je tam spoustu dobrých nápadů, které by chtělo převést do reality, ale samozřejmě tak aby bylo spokojeno co nejvíce občanů :-) .

marcipa
10. březnaodpad!

co by člověk měl očekávat od stebáckého populisty, který bohatne díky stádu ovcí a jim napíše, co mají dělat, aby ještě více zbohatl

LuckyVagabond

Ta hysterie kolem této brožury mě dojímá.