Pád

Pád https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165504/bmid_pad-65f476790d9df.jpg 4 676 118

Bez dechu série

Když Gabe Hamilton spatřil Miu Crestwellovou na galavečírku při příležitosti otevření jeho nejnovějšího hotelu, okamžitě věděl, že za to, po čem touží, skončí v pekle. Mia je přece mladší sestřička jeho nejlepšího přítele, jež vyrostla v překrásnou ženu. A Gabe čekal už tak dlouho. Mia o Gabeovi sní už od doby, kdy se coby dospívající dívka zamilovala do nejlepšího kamaráda svého bratra. Co na tom, že je Gabe o čtrnáct let starší? Mia ví, že je naprosto mimo jeho ligu, ale přesto ji přitahuje stále víc. Nyní je dospělá a nemá sebemenší důvod, proč své nejtajnější touhy neuskutečnit. Gabe ji vtáhne do svého provokativního světa a Mia si uvědomí, že mnoho neví ani o něm, ani o tom, jak vzrušující jeho požadavky mohou být. Jejich vztah je intenzivní a vášnivý, ale ve chvíli, kdy překročí hranici dělící tajný poměr od něčeho mnohem hlubšího, hrozí, že se jejich vztah dostane na veřejnost – zradou mnohem intimnější, než si oba kdy dokázali představit.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Rush , 2013

haWranka
15.05.2017 3 z 5

Hlavně erotika. Ale na druhou stranu, pokud bych měla srovnat s 50 odstíny, tohle je lepší. Autorka dokázala vytvořit uvěřitelné postavy.

1259
02.05.2017 5 z 5

Fakt hustý. Tohle jsem nečekala, že tam bude tolik sexu a všeho možného. Ani pořádně nevím, jak to pořádně pojmenovat, ale bylo fakt něco.

havrmoni
14.04.2017 5 z 5

Podobnost čistě náhodná? To se dá napsat skoro ke každé romantické knize a mě je to fuk. Čtu to pro relax. Tohle mělo skoro všechno co od tohoto žánru čekám a mě se to líbilo. Sympatické postavy a jelikož i v reálu je mi jedno co kdo a proč dělá v ,,ložnici", tak ani tady jsem to nepitvala.

EvikU.
09.04.2017 4 z 5

Mě se kniha líbila. Bylo to místy trochu kopírovaný, ale četlo se dobře.

moudivlacek
01.01.2017 3 z 5

Kdo má rád příběhy o erotice a ukázce "nadsamce", pak tato kniha je přímo pro něj. Hlavní hrdinka je pro mě tak trošku záhadou, proč si vše nechá líbit, ale na druhou stranu dokáže, že láska je víc než obyčejný sex.

Vanessa777
21.07.2016 1 z 5

Do knihy jsem se pustila na doporučení - přej je skvěla. Pro mně teda skvělá nebyla . Knihu jsem po pár stránkách na nějaký čas odložila a nakonec se k ní vrátila že to ještě zkusím. Pár stránek se dalo ale potom jsem jen očima pasáže přeskakovala a čekala kdy nastane nějaký zajímavý zvrat a ne dokola to samí. Knižka mně zklamala na plní čáře, námět zajímavý bohužel zle napsaní příběh.

misan69
20.07.2016 1 z 5

Nejdřív jsem si nadávala, že jsem se nechala nachytat na Padesát odstínů v bledě modrém. Musím uznat, že to na rozdíl od výše jmenovaného má nějaký děj. Když se přeskakují erotické scény, tak se to dá rychle přečíst. O dalším dílu ale neuvažuji.

kik68
12.07.2016 5 z 5

Miluji tuhle sérii. Nejradši mám druhý díl, ale i tenhle si u mě zasloužil 5 hvězdiček, protože Gabe je prostě sladký a Miu jsem si představovala trošku jako Alice (Twilight) :-)

susinka
14.06.2016

No, co o tom napsat?? Byla jsem zvědavá, jak to dopadne... konec mě překvapil, jak byl přeslazený. To jsem nečekala. Erotické pasáže jsem přeskovala, bylo to na mě nějak moc... Jestli se pustím do dalšíc dílů, zatím netuším.

CHESS
03.06.2016 2 z 5

Další erotická kniha, která mně nijak nenadchla. Nedočetla jsem jí, asi proto, že mi to prostě moc připomíná 50 odstínu a už jsem tím copyrightem zatraceně unavená :(

Espoir
02.04.2016 2 z 5

Podle komentářů a vysokého hodnocení jsem čekala něco zajímavějšího, kniha mě spíš zklamala. Mia je sympatická, ale Gabe mi od začátku až do konce lezl na nervy, dlouho mi žádná postava v knize tolik nevadila. Přehnaně sladký konec to určitě taky nezachránil. Spoustu stránek jsem preskakovala, knihu nedoporučuji a na druhý díl se nechystám.

Julia_pt
30.03.2016 2 z 5

Až příliš mi to připomínalo padesát odstínů, takže z toho nejsem zrovna odvázaná.

Barbra06
12.03.2016 3 z 5

Čtivé, ale nijak mě to nepřekvapilo. Možná až na ten obrovský happyend.

perpe2a
27.12.2015

kniha zezačátku připomíná 50 odstínů šedi, ale naštěstí se to pak vyvíjelo v několika rovinách a bylo to velmi čtivé, těším se na druhý a třetí díl

petvet
25.10.2015 5 z 5

Tak jsem ráda, že jsem po dlouhé době narazila na čtivou knihu -(dost mi připomínala děj Padesáti odstínů...) :)
Ze začátku mi sice chybělo jakési nadbíhání ze strany Gabea - všechno to bylo moc "hr".
Hlavní postavy Mia a Gabe mi jinak sedly. Líbilo se mi, jak si Mia dokázala skoro vždy udržet chladnou hlavu,u Gabea zase jeho hezký vztah s matkou. Jsem nadšená. A ten konec?...stálo to za přečtení!

DeniskaD
12.10.2015 3 z 5

Pohodová kniha, která neurazí.

evelýny
19.09.2015 2 z 5

Žádné veledílo to tedy není, ale pár zajímavých pasáží se tam najde. Knihu bych svým přátelům nedoporučila.

Haňulec
17.09.2015 5 z 5

Tak tato kniha mě velmi uchvátila, přečetla jsem jí jedním dechem a nebyla jsem schopná se od knihy odtrhnout. Líbil se mi postoj Gabea, kdy si sáhl na dno a až potom zjistil, o co přišel. A také se mi líbil postoj Mii, která si nenechala skákat po hlavě a vždy řekla svůj názor. Proto tuto knihu velice doporučuji. :-)

Makyt
29.07.2015 5 z 5

Celá tahle trilogie se nechala dobře číst, klasicky nejlepší byl první díl. Je to tak trochu "porno pro matky", jak se to dneska nazývá, ale třeba se v tom najdete. Ash s Jacem na mě byli trochu moc, v některých pasážích i Gabe, ale jejich oddanost svým životním ženám je obdivuhodná.

inuska6280
23.06.2015 3 z 5

Tak když jsem knížku začala číst, tak jsem si říkala, že to bude kvalitní blbost :D Pak se ale děj docela nakopl, a knížku jsem dočetla za 2 dny :)

erotika

Maya Banks