Pád

Pád https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165504/bmid_pad-65f476790d9df.jpg 4 676 118

Bez dechu série

Když Gabe Hamilton spatřil Miu Crestwellovou na galavečírku při příležitosti otevření jeho nejnovějšího hotelu, okamžitě věděl, že za to, po čem touží, skončí v pekle. Mia je přece mladší sestřička jeho nejlepšího přítele, jež vyrostla v překrásnou ženu. A Gabe čekal už tak dlouho. Mia o Gabeovi sní už od doby, kdy se coby dospívající dívka zamilovala do nejlepšího kamaráda svého bratra. Co na tom, že je Gabe o čtrnáct let starší? Mia ví, že je naprosto mimo jeho ligu, ale přesto ji přitahuje stále víc. Nyní je dospělá a nemá sebemenší důvod, proč své nejtajnější touhy neuskutečnit. Gabe ji vtáhne do svého provokativního světa a Mia si uvědomí, že mnoho neví ani o něm, ani o tom, jak vzrušující jeho požadavky mohou být. Jejich vztah je intenzivní a vášnivý, ale ve chvíli, kdy překročí hranici dělící tajný poměr od něčeho mnohem hlubšího, hrozí, že se jejich vztah dostane na veřejnost – zradou mnohem intimnější, než si oba kdy dokázali představit.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Rush , 2013

Terezzie
13.12.2023 5 z 5

Knize bych dala určitě větší obecné ohodnocení . Dej byl sice předvídatelný ale mě se velmi líbil . Gabe byl no proste WOW! A miluju zápletky tohoto stylu . Za mě to nemělo chybu . Doporučuji .

Mishaacka
04.12.2023 3 z 5

Instagram misha_cte_eroticke.romany

*erotická série, každý díl je o někom jiném
*věkový rozdíl
*dominance
*nadřízený/podřízená
*nejlepší kamarád staršího bratra

*Měla jsem náladu na nějakou klasickou eroťárnu, kde nečekáte žadný extra originální příběh. Sérii jsem četla už před několika lety a tak jsem po ní sáhla znovu. Tentokrát už vnímám příběh trochu jinak, než když jsem četla poprvé

*Gabe - ufff. Ten mě párkrát svým chováním poslal do vývrtky. Už několik let zoufale touží po mladší sestře svého nejlepšího kamaráda a obchodního partnera. A je natolik rozhodnutý dostat ji, že se vykašle na dlouholeté přátelství a rozhodne se Miu vlákat do vztahu založeném jen a jen na sexu. Na základě smlouvy se mu Mia plně odevzdá a bude mu plnit všechny touhy a přání.
*Od začátku se Gabe dušuje, jak se o Miu postará, jak se s ním bude mít dobře a bude v bezpečí a jak jí postupně zasvětí do svého životního stylu. Ale protože je vyděšený z toho, co cítí a taky nejistý sám sebou, tak své sliby opakovaně porušuje a Mie tak ublíží
*Mia - je o 14 let mladší, než Gabe. Od svých 16 let je do něj zakoukaná a tak skočí po možnosti "vztahu" s Gabem. Tak určitě, tolik let je do něj zamilovaná, ale je přesvědčená, že zvládne pouze sexuální vztah. Na mladou ženu byla neskutečně naivní a to, že Gabeovi okamžitě odpustila jednu sviňárnu, které jí vystavil, protože si chtěl něco dokázat, to nepochopím

* Je to klasická eroťárna, takže hlavní zápletka je sex, dominance a zase sex. Zase jsou scény psané čtivě, ale není zde nic, co jste už někde nečetli

*Doporučuji pokud máte náladu na něco žhavého, co vás v těchto studených dnech zahřeje

Ála1968
07.10.2023 3 z 5

Je pravda, že tady byl alespoň nějaký děj, oproti sérii Temné touhy.Na druhou stranu zase žádné veledílo to nebylo.Možná proto, že jsem předtím četla Meghan Match a to byla bomba.

MAU256
10.08.2023 4 z 5

Hm, tak to byla jízda. V jednu chvíli jsme si myslela, že nebudu číst dál - vzdát se podpisem na smlouvě sama sebe? Jenže jsem chtěla vědět, jak to nakonec dopadne, takže jsem samozřejmě nepřestala číst. Nakonec, jak se kdo rozhodne, to je jen jeho volba. Knížka byla čtivá, no a určitě si přečtu další díly, protože mě zajímá jaký bude příběh Jace a Ashe. No přeci řekněte, kdo by takové ochránce nebral?

sarka4934
17.06.2023 4 z 5

Celá trilogie skvělá :-)

lenkaabooks
03.09.2022 3 z 5

Já fakt nevím co mají tihle sexy manipulativní chlapi s jídlem. Není to poprvé, co jsem četla podobnou knihu a skoro pokaždé se tam řeší hlavně aby hrdinka nebyla hladová. Nějaká obsese, asi. Bylo to natolik průměrné, že další dva díly číst zřejmě nebudu. Leda, že by přišla krize :-)

smejkalova.m
01.12.2021 5 z 5

Líbila se mi, hodně čtivá, nicméně mi ten příběh přišel jako dejà vu ... hodně, opravdu hodně podobné s 50 odstíny. Gabe byl velký sympaťák:))

Kristy.Seb
27.09.2021 4 z 5

Co se týká erotické linky, tak tý tam bylo dost... :D Jinak klasické romantické klišé. Ale občas si to člověk rád přečte a zasní se.

ZHrdinka
24.08.2021 5 z 5

Zacatek nic moc, ale pak me to chytlo a dobry.

Veveruška320
02.07.2021 1 z 5

Tak,bohužel jsem po páté kapitole musela přestat číst....Je to úplně poprvé co jsem nějakou knihu nedočetla,ale prostě to nešlo.Určitě je to čtivé,ale nechat sebou takhle manipulovat....to opravdu ne.

Miliamka
14.05.2021 3 z 5

eh, byly tam momenty, kdy už jsem ani nechtěla číst dál. Ale celkově nejzajímavější díl ze všech tří. Ty ostatní už jsou tak nějak na jedno brdo a hodně hodně neuveřitelné.

cukrovka
12.05.2021 3 z 5

Taková erotická klasika. Bohatý dominantní hrdina a kráska která se nechá ovládat. Čtivá oddechovka.

illca2
26.04.2021 odpad!

Tak toto byl děs. Po 120.strance jsem to vzdala. Úplně bečkove. Sice psané čtivě, ale příběh o ničem.. Když jsem to četla, myslela jsem si, že čtu horší verzi padesáti odstínů.

johana3160
30.03.2021 1 z 5

Tak tohle stalo za prd... temer nulovy pribeh a to torzo co se vyskytlo bylo klise... no nemam slov, nestoji mi to za to...

kacenka6144
02.11.2020 3 z 5

Trošku mi tady chyběl nějaký příběh. Sex, sex a zase pro změnu sex. Ale jako oddychovka na víkend, kdy celé odpoledne jenom prší, by to šlo.

jinbr
26.09.2020 4 z 5

achjo... co říci? Rozhodla jsem se tady zhodnotit všechny tři díly.
Zařátek prvního dílu je takový trochu kostrbatý, možná i nevěrohodný, chvíli trvalo, než se autorka v příběhu správně usadila. Druhý díl mi přijde lepší, třetí začíná dobře, po polovině je to taková trochu fádní kaše, konec se zase vylepšil.
Je to erotická série a tak je třeba ji brát. Tento typ příběhů mě vede k zamyšlení, zda by mě jako ženě takový vztah vyhovoval či ne. Z evolučního hlediska dle mého názoru stále typově upřednostňujeme muže, kteří jsou schopni nám poskytnout pocit bezpečí. Je to opravdu taková ta prapůvodní dominantní síla samce, která nás láká. Jsem přesvědčená, že nám ženám to ale vůbec nebrání být samostatné, pracovně aktivní a sebevědomé. Ale co z těch příběhů pro mě vyplývá především je, že když někoho milujete, tak je pro vás důležité jeho štěstí, protože to naopak zase činí šťastným vás samotné. Tím, že předáme část rozhodování mužům, jim dáváme možnost se o nás starat, cítíme se pak opečovávané, ochraňované a milované. To mě v dnešní společnosti chybí. Navíc je třeba striktně odlišovat dominanci od despotismu, který je často doprovázen násilím a tyranií.
Takže ano - je dobře, že se píší a čtou takovéto knihy, protože ovlivňují naše myšlení a tím i to, čím jsme.

Alieen
23.05.2020 1 z 5

Tohle pro mě bylo utrpení. Šla jsem do toho s tím, že to bude oddychovka, napodobenina 50 odstínů, sice nejsem úplná fanynka, ale na odreagování dobrý.. Jenže tato kniha mi teda přišla naprosto stupidní. Hlavní "hrdinka" byla naprosto bez šťávy, hloupá, naivní, nezajímavá. Hlavní "alfa samec" byl místy k smíchu. Přidejte k tomu formu, která knize ještě ubírá na ctivosti a zbyde jen nuda, šeď a mnoho přeskakovani v textu.

prcek19
18.05.2020 4 z 5

Tuto sérii sem četla ve svých začátcích, kdy mi knihy postupně přirostly k srdci..v té době sem neznala Databázi, tak sem si řekla, že si ji přečtu znova a já zjistila, že si ji nepamatuji..věřím, že před těmi lety se mi kniha líbila více, ale po všech přečtených od té doby už je to něco, co máme na každém rohu, ale i tak knihu hodnotím kladně..bavila mě, bylo to příjemné zpestření doby koronaviru

LadyAlena
03.04.2020 5 z 5

Toto téma mám moc ráda, takže odpustím vše co jiným vadí :-)

Eliza562
29.03.2020 1 z 5

Šílený klišé. Jakože kdyby aspoň trochu originálně napsaný ale tohle? :D No, hrozně ale fakt hrozně mi to připomínalo 5O odstínů (a ani toho nejsem big fanoušek). Gabe byl kdo? Proč byl takový? Jakože co s tou smlouvou? Proč? Tohle reálně můžete potkat? Ne, nemůžete. Takovýhleho idiota s milionama co vypadá dobře ne. Reálně to možný není. A asi to mě na tom štvalo nejvíc. Potažmo debilita hlavní hrdinky co se sebou nechala až do úplnýho konce zametat jak s koštětem. I kdybych potkala chlapa, ze kterýho bych tekla jen při pohledu na jeho krásný zelený/modrý/hnědý/ jakýkoliv duhovky tak bych do tohohle vztahu nevstoupila ani za miliony. Ale ok - příběh byl o tom, že ona do toho vstoupit chtěla i když to byl totální nesmysl od začátku a celý to bylo postavený na tom, aby teda to mělo nějakej děj ačkoliv to nemělo děj žádnej. Tak asi proto tak stupidní. Ono u porna taky moc promyšlenej děj nevidíte. Ale tím pádem prosím o upravu zařazení - Ne román, nebo erotický román - PORNO. Pak, když bych to četla a věděla, že to má být porno - neřeknu proti ději ani popel. Tam totiž děj být nemusí. Tam jde o sex jak víme všichni.
Další věc, Jace se na Gabe dost nasere a přitom je sám ještě mnohem horší? A jak se vlastně tyhle tři supr bohatý a dominantní a zákeřný a namyšlení nadsamci potkali? To fakt je takových volů tolik v jedné knize?
Hrůza. Číst jedině pokud jste přečetli všechny ostatní knihy včetně encyklopedií.

erotika

Maya Banks