Chlad

Chlad https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183116/chlad-183116.jpg 4 565 72

Bez dechu série

Jace s Ashem se vždy o vše dělili – i o ženy. Když se seznámí s Bethany, Jace začíná cítit něco, co nikdy předtím nepoznal: žárlivost a silnou touhu, která ho naprosto ovládá – a vzrušuje více, než je schopen zvládnout. O Bethany se dělit nechce – s nikým. Je odhodlaný být jediným mužem jejího života, což ohrožuje jeho dlouholeté přátelství s Ashem. Bethany bude jen a pouze jeho. I kdyby se měl obrátit zády ke svému nejlepšímu příteli.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Fever , 2011

marcela6183
16.06.2015 3 z 5

Začnu stejně jako minule: "S trilogiemi mocných mužů a závislých žen se nějak roztrhl pytel, nemáte ten pocit?"
Jestli mám některého z těch tří mít ráda, tak Jace. Těžko říct, jak dlouho autorka na té ulici fakt pobyla. Je to limonádové - a fakt to nedávám. Škrtat. Ale zato pointa, tak tu jsem nečekala! Maya dokáže i příjemně překvapit. Motiv útěku mi trochu neseděl, chápu, proč byl zvolený, jen zapadl díky zapracování sexu víc na okraj. Bethany je tak podle mého neúplná.
To, že bych "ořezala bych na polovinou, celou sérii Breathless vydala v jednom - a fakt by to byl trhák!" i přijde stále vtipnější a pravdivější.

petrzel
27.05.2015 5 z 5

výborná kniha

Nel-ly
25.03.2015 2 z 5

Zajímavá a dobře popsaná byla ta první "akce", pak to klesá do průměrného popelkovského příběhu. A opět, kdyby se vynechaly dvě přehnané věci - stav hrdinky a konec, přišlo by mi to lepší. Takhle se Banks neposunula z průměru.

lucie0942
24.03.2015 5 z 5

Spousta čtenářů si stěžovala, že druhý díl je kopírák dílu prvního. S tím bych nesouhlasila...jediné co měli oba dva díly společné, tak to, že: muži byli silně dominantní a zpackali co mohli, ženy byly submisivní a jak je už v osobnosti žen zvykem, tak odpustí milovanému muži nakonec cokoliv...dějová linie byla naprosto odlišná, hlavní hrdinové sympatičtí, erotické pasáže jako vždy dobře napsané, konec jsem nečekala a překvapil...za mě spokojenost a jdu do dílu třetího...:-)

jitka7
24.03.2015 3 z 5

Začátek vypadal docela dobře, postava Jace - hm.. no super, ale zbytek mě už tolik nebavil. Ten příběh mi připadal takový zvláštní. Navíc mi celá tahle série připadala dost podobná. Měla jsem asi každou knihu téhle série číst s odstupem. Možná by pak můj dojem byl lepší.

Lenka.Vílka
15.03.2015 1 z 5

Ja nevim, vazne nevim. Tohle bylo uplne stejne (ano, dej-tedy pokud se da o nejakem deji mluvit-je jiny, ale me se to zdalo proste stejne) jako prvni dil...sotva jsem docetla...opustim nedoctenou serii, treti dil me nezajima...je spousta lepsich...

petrulka
15.03.2015 2 z 5

Zase péčko. Tentokrát s pokusem o zápletku v podobě Jacka. Na můj vkus už hodně křečovitě klišovité. Ale ke konci už jsem se bavila, ojíždění v lodičkách fakt pobavilo.

malazluta
29.01.2015 2 z 5

Ve srovnání s prvním dílem (který se mi líbil) prakticky nic nového - jakoby autorka pokračování psala podle stejné šablony - dominantní zámožný muž, majetnictví, arogance, posedlost kontrolou, neustálá sexuální nabuzenost... to vše tu už bylo v prvním díle, tak si říkám, jestli je pokračování ve stejném duchu nutné. Začátek této knihy vypadal slibně, jak ale děj pokračoval dál přiznávám, že pro mě tato kniha ztrácela kouzlo. Bethany mi zrovna k srdci nepřirostla.

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

Podobné téma jako u Padesáti odstínů, ale já to mám ráda. Takže za mě určitě ano. :)

Sonula25
22.01.2015

Všechny tři díly jsou parádní. Ale první je asi nejlepší ;-)

FreshPatty
14.12.2014 5 z 5

Kam se hrabe 50 odstínů! Po Crossfire je tahle kniha současně s prvním dílem této série (Pád) nejlepší, jakou jsem kdy na toto téma četla. Nemůžu jinak, než dát plný počet bodů! Tleskám autorce, kterou začínám mít ráda víc a víc. :)

munka
12.09.2014 5 z 5

Veľmi pekný príbeh, ale ako napísala "narisa - škoda, že v skutočnosti to takto nechodí". Páčilo sa mi hlavne to, že to malo aj celkom zaujímavý dej, ktorý ku koncu dokonca napínavý.j

narisa
28.08.2014 5 z 5

Nejlepší díl série. Škoda, že ve skutečnosti to takto nechodí. Parádní jízda nabitá emocemi. Roztomilé :), hlavně Jace :)

dreana
20.08.2014

Super druhý díl, verze Popelky po modernu. Palec hore

Beni
02.08.2014 5 z 5

... jen tak dál :-)

adrianna0305
02.08.2014 1 z 5

Atraktivní milionář se zamiluje do drogově zavislé bezdomovkyně a nastěhuje si ji do svého luxusního bytu i s roztoči a kdejakými breberkami co tihle lidé můžou mít :-D ...no velmi zdařilý erotický horor :-D :-D

LadyElisa
19.06.2014 5 z 5

Zatím můj nejmilejší příběh, má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-chlad-maya-banks.html

kacaaba
29.05.2014 5 z 5

Pěkná knížka. Prostě moderní příběh popelky. Milé čtení s happy endem. :D

Patamata
14.05.2014 4 z 5

Tento druhý díl se mi líbil více než první...napínavý příběh. Za mne ANO!

petrzel
10.05.2014 5 z 5

Skvělé pokračování skvělé trilogie.

erotika USA (Spojené státy americké)

Maya Banks
americká, 1964