Chlad

Chlad https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183116/chlad-183116.jpg 4 565 72

Bez dechu série

Jace s Ashem se vždy o vše dělili – i o ženy. Když se seznámí s Bethany, Jace začíná cítit něco, co nikdy předtím nepoznal: žárlivost a silnou touhu, která ho naprosto ovládá – a vzrušuje více, než je schopen zvládnout. O Bethany se dělit nechce – s nikým. Je odhodlaný být jediným mužem jejího života, což ohrožuje jeho dlouholeté přátelství s Ashem. Bethany bude jen a pouze jeho. I kdyby se měl obrátit zády ke svému nejlepšímu příteli.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Fever , 2011

mortem
21.04.2014

Naprosto úžasný...naprosto dokonalá trilogie..škoda že to končí..četla bych to do nekonečna...

werusx
12.04.2014 5 z 5

Podle mě nejlepší kniha z trilogie. Ovšem bez ostatních dvou by to nebylo ono ;)

Laf
04.04.2014 4 z 5

Další skvělé pokračování. Opět velmi dobře napsané a čtivé. Velmi se těším na pokračování, jak to všechno se všemi dopadne :-)

marsel
19.02.2014 5 z 5

Těšim se na další díl je to chytlavé a čtivé.

Samira
13.02.2014 4 z 5

Opravdu nechápu český překlad, to se nepovedlo. Kniha je moc pěkná, od druhé poloviny opravdu skvělá. Nedávám plný počet kvůli na můj vkus velké surovosti některých pasáží a přehnané až nepřirozené romantice v polovině knihy. Opravdu se moc těším na příběh Ashe, ten bude určitě nejlepší.

Péťa11
02.02.2014 5 z 5

Nemyslela jsem si, že bude druhý díl lepší než první, ale byl. Díl od dílu je to lepší. Jsem zvědaví co nám autorka naservíruje ve třetím díle o Ashovi, už se nemůžu dočkat A doufám,že ve třetím díle proběhnou ty svatby.

Nuttelka
22.01.2014 5 z 5

2. díl mě také moc bavil, hlavně konec byl dost emotivní, takže dávám plný počet bodů ( i když je to pohádka o Popelce ;-) ) a už se moc těším na příběh o Ashovi...

janno69
20.01.2014 5 z 5

Jo, tak tahle se mi líbala o hodně víc než první díl, i když i ten se dal číst. Je to prostě oddychovka, u které nemusíte napínat mozkové závity a trápit se, že něčemu z toho nerozumíte a tak to má asi být :o)

rosse007
15.01.2014 4 z 5

Musím přiznat že první díl pro mne byl až do poloviny nuda až pak se to zlepšilo. Tohle se ovšem nedá říct o této knize, bavila mne od začátku do konce a přečtená byla za asi 18 hodin. Velice čtivá a podařená!

Ivy
07.12.2013 5 z 5

U některých spisovatelek mě udivuje odvaha pouštět se do pokračování nudných příběhů. Tady naopak, i když je na toto téma knih jak máku, lituji, že pokračování Jace a Bethany není. Stejně jako první díl je tohle (aspoň pro mě) kvalitní příjemná četba a skvělé vůbec ne nudné zápletky - kniha mě jednoduše bavila :).

wvanilka
05.12.2013 5 z 5

Souhlasím a JajaAP, kniha se četla téměř sama - za dva a kousek dne přečtená :) Zajímavý začátek, kterej mně docela naštval, že to Jace připustil, ale pak skvělý. Hlavní hrdinka na to, že vyrůstala, tak jak vyrůstala byla dost naivní ke vztahu s Jackem a to mně trochu na ní štvalo. Ale jako celek kniha neměla chybu. Jsem zvědavá, jak to bude ve třetím díle s Ashem ;)

JajaAP
02.12.2013 5 z 5

Naprosto skvělé pokračování. Jen nerada jsem knihu odkládala. Už se moc těším na třetí díl. Ráda bych si přečetla ještě příběh Ashe.

erotika USA (Spojené státy americké)

Maya Banks
americká, 1964