Stín

Stín https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419868/bmid_stin-l9S-419868.jpg 4 343 107

Beatrice Kaspary série

< 4. díl

Únos. Tři vraždy. A jeden dávný pachatel… Muž, kterého našli hrozivě znetvořeného v jeho bytě. Porodní asistentka, kterou někdo utopil – dva případy, které musí vyřešit Beatrice Kasparyová, vyšetřovatelka oddělení vražd salcburské policie. Beatrice záhy pochopí, že obě vraždy spolu souvisí – a že zcela jistě mají co do činění s ní samotnou. Protože oba mrtvé znala. Nesnášela je. A také ví, že když nebude jednat rychle, objeví se další oběť...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Schatten , 2017

Veronika2692
06.09.2021 5 z 5

Skvělá Urszula, její knížky jsou prostě pecka. Strašně napínavé, vůbec jsem netušila, kdo byl pachatelem až do konce. Za mě super.

zuzu8480
16.08.2021 5 z 5

Kniha byla skvělá,první od této autorky. Četlo se dobře,napínavé a mělo to spád.

kofola33
17.07.2021 5 z 5

Tak tohle jsem si dokonale uzila. Moje prvni knizka autorky, skvely pribeh. Napinave, melo to spad, zadna hlucha mista. Pachatele jsem si tipla spravne, ale na napeti to neubralo. A milacek Florin byl nejlepsi!

Johhanka79
03.07.2021 5 z 5

Zase Ursula nezklamala. Dávám pět hvězd.

Barakoudel
18.06.2021 5 z 5

Nečekané, napínavé a dobře promyšlené. Vděčná jsem taky za zápletky Florina a Bey.

Pavlina50
01.05.2021 5 z 5

Moje druhá kniha od U. Poznanski. Četla jsem zatím jen Hlasy, už ty se i zdály dost povedené, ale tato kniha posunula zájem o knihy této autorky ještě daleko víc. Příběh mě hned vtáhl do děje a nepustil až do přečtení poslední stránky. Je to extrémně napínavý příběh, ve kterém několik zdánlivě nesouvisejících vražd navede na otevření případu šestnáct let staré a nevyřešené vraždy související přímo s hlavní hrdinkou – vyšetřovatelkou Beatricí.
Tipů na pachatele jsem měla několik, pochopitelně jsem byla úplně vedle, takže konec byl pro mě opět překvapivý a rozhodně nezklamal.
A Florin? Beatrici ho fakt závidím, takhle nějak si představuju pana Božského.

lalaserka
16.04.2021 5 z 5

Dobrá kniha. Napínavý a zajímavý děj. Přiznám se že jsem vůbec netušila kdo je vrah. Zjištění bylo překvapující, měla jsem jiného kandidáta na vraha. Doufám že někdy výjde další kniha s Florinem a Beatrice.

Brembelik745
30.03.2021 5 z 5

Skvělá kniha. Velmi dobře se čte, není tam přemrštěně mnoho postav a dejovych linek. Drží od začátku do konce v napětí. Jako zajímavý nápad považuji způsob vybírání obětí - osoby které Bea nemá ráda.... Samotný konec a vyústění toho kdo je vrah mě moc nezaujal... Ani to kdo byl nakonec vrah... Prostě mi to na toho jedince vůbec nesedělo...ale kniha sama o sobě je vážně velmi dobrá. Těším se na další díl.

Pavlína2019
10.03.2021 5 z 5

Perfektní! Výborná kniha, napínavý, zajímavý děj. Nedalo se přestat číst. Rozhodně doporučuji!!

ivoiro
06.03.2021 5 z 5

Tak tohle bylo hodně dobré. Pachatele je snadné odhalit poměrně brzy, ale napětí trvá až do konce.

jarka2222
16.02.2021 5 z 5

Velmi vydařená kriminálka. Bavil mě námět, bavily mě postavy, bavilo mě s hlavní hrdinkou společné hledání pachatele. S Poznanski jsem měla možnost se setkat nad knížkou Pět, která mě nadchla. Možná se mi líbila o trošičku víc, než Stín, ale to nic nemění na tom, že jsem si čtení jak se patří užila. Doporučuji k přečtení.

Hell_Rihova
28.01.2021 4 z 5

Tento díl mi přišel obzvlášť zajímavý hlavně proto, jak ho autorka dokázala propojit s ostatními. Bylo to napínavé i když jsem si říkala, že je to po čtvrté, co se Beatrice dostala do nesnází, ale k tomuto příběhu mi to pasovalo víc než v těch předchozích. Pachatele jsem i tentokrát odhadla špatně a dost mě překvapilo konečné vyústění. Jsem zvědavá jestli se můžeme těšit na další díl.

lucie2371
13.01.2021 5 z 5

Jeden z dosud nejlepších dílů série. Kniha byla tak moc napínavá, že jsem poprvé četla i po odpolední směně, kdy jsem přišla domů až v jedenáct hodin večer! Rozhodně doporučuji, nejen tento díl ale celou sérii.

kilometr
10.01.2021 1 z 5

První třetina knihy mě dost bavila a nejednou potěšila.Od zmizení Beatrice to ale už byla,až do konce jen křeč a bída.Nejvíce mě pak pobavil Florin jako "táta náhradník".Tam tedy autorka silně přestřelila.Ve výsledku mě to pobavilo o trochu více než příběhy s Cormíkem Strikem a Robin.Ale jen o prsa ženy korejské.20%.

Tereyciiik
09.01.2021 5 z 5

Další fantastický dil. Řekla bych, že se autorka díl od dílů zlepšuje. Asi jsem opožděně, ale netušila jsem přesně, kdo by to mohl být, podezirala jsem každého druhého :-D a popravdě se ani o to moc nesnažím, pak si konec vychutnam o to víc. Nikdy bych se nechtěla dostat do potíží jako Bea, ktera je zažívá pořád, ale umět zachovat klid a chladnou mysl, to je záviděnihodné. Už se těším na další díl.

SimonaP
07.01.2021 4 z 5

Čtivá knížka, pachatel mě napadl asi v polovině, ale jistá jsem si nebyla.

JitkaHambi
16.12.2020 5 z 5

Nejlepší kniha z celé série!Kdo je "Jago"jsem sice tušila už v půlce knihy, ale i tak to bylo tak napínavé, že jsem se nemohla od knihy odtrhnout.Musím dát plný počet hvězd a doufám, že už brzy vyjde nová kniha.

dominika2585
14.12.2020 5 z 5

Opět další skvělá kniha od autorky. Pachatele jsem neuhodla, tipovala jsem někoho jiného. A to je to, co mám na knihách ráda. Když člověk do poslední chvíle neví a může jen slepě hádat.
Napínavé čtení až do konce.

marcela0282
04.12.2020 5 z 5

Super! Opet... Tato autorka je vzdy sazka na jistotu... Zaver prekvapil jen castecne, pachatel byl i mezi mymi podezrelymi.

Hella
22.11.2020 4 z 5

Nejlepší kniha z celé 4-dílné série. Sice jsem uhodla pachatele už zhruba v polovině (byla tam skryta jedna indicie, která na něj ukazovala), ale nikterak to nevadilo a čtení jsem si vážně užila.