Hlasy

Hlasy https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345691/bmid_hlasy-Jlx-345691.jpg 4 666 193

Beatrice Kaspary série

Lidé, kteří si divoce mumlají sami pro sebe. Kteří se odhalují, slyší hlasy. Psychiatrické oddělení salcburské Kliniky-Sever se specializuje na mimořádně těžké případy. Když je jeden z lékařů nalezen zavražděný v ošetřovně, musí se vyšetřovatelka Beatrice Kasparyová pokusit vymámit informace z pacientů. Z traumatizovaných duší, které žijí ve své vlastním světě. A nehrají podle pravidel…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Stimmen , 2015

evasamankova
04.12.2017 5 z 5

Skvělá a napínavá kniha, ani stránku jsem se nenudila.

makke
04.12.2017 5 z 5

Očekávala jsem, ze kniha bude dobrá, proto jsem si ji koupila, nicméně má očekávání nebyla nijak zvlášť vysoká, protože jsem si pamatovala, že předchozí autorčina kniha mě lehce zklamala. Musím však přiznat, že i tentokrát jsem se zmýlila, tato kniha není dobrá, je totiž výborná a opravdu nemám nic, co bych jí vytkla. Nejlepší kniha, kterou jsem v poslední době přečetla a to mám zrovna "čtivé období" takže konkurence je velká.

jana3099
23.11.2017 4 z 5

Hodně zajímavý příběh z psychiatrické léčebny......co vše se může za jejich zdmi dít.....čtivé,napínavé, překvapivé...

gad
13.11.2017 5 z 5

Zatím asi nejlepší případ Beatrice Kasparyové. Autorka krásně líčí rozvíjející se vztah mezi Beou a Florinem na pozadí náročného případu, který se tentokrát odehrává v psychiatrické léčebně. Moc pěkné.

iška
11.11.2017 4 z 5

Velmi dobře se to četlo, během celé knihy jsem nenašla hluché místo a oceňuji prokreslení soukromých životů hrdinů.

DiLay
10.11.2017 5 z 5

Úžasné jako vždy. Napínavé až do konce.

Danago
06.11.2017 5 z 5

Tak toto po knížce Slepí ptáci, která se mi nelíbila, je opět naprosto skvělá detektivka.
Autorka zvolila originální téma. Psychiatrická klinika a její pacienti jsou popsáni naprosto věrohodně. Jsem ráda, že se zde nevyskytují , v současnosti tolik populární psychopati, ale běžní psychiaričtí pacienti.
Knížka má úžasný spád, skvěle vykreslené postavy i vzatahy mezi nimi, nic násilné , co by do děje nezapadalo. Naprosto fenomenální rozuzlení. Rozhodně pro mě je to jedna z nejlepších knížek tohoto roku !!

gossipavlina
01.11.2017 5 z 5

Skvělá práce, skvělé čtení. Autorka se opět vrátila ke svému obvyklému výkonu a za to jsem velice ráda.

Lotka
30.10.2017 3 z 5

Víc než samotný detektivní příběh mě baví dějová (vztahová) linka mezi hlavními hrdiny.

Globodecristal
29.10.2017 5 z 5

Fascinující dílo!
Úchvatná obálka a vynikající název byly samozřejmě to první, co mě na této knize upoutalo. Po první stránce jsem nemohla přestat číst, text je přímo návykový. Moc se mi líbí autorčin styl psaní. Hltáte každé slovo s tím, co šíleného přijde dál. Oceňuji nápaditost děje, ani ve snu bych si na místě policistky nedala všech pět dohromady. Konec knihy mě naprosto zaskočil. Doporučuji!!!

happy-smile
27.10.2017 5 z 5

Po předchozím dílu, který byl podle mě vyloženě slabý, se opět vracíme ke svižné detektivce, kde přibývá jedna mrtvola za druhou a čtenář se snaží přijít na to, kdo že za touto smrtelnou přehlídkou stojí. Do toho Ursula opět přišla se zajímavým tématem, kterým tentokrát jsou psychické poruchy. Už se těším na další díl.

Didi15
25.10.2017 5 z 5

Ursulu jsem si zkrátka oblíbila. Nejen že skvěle píše, ale i prostředí Salcburska je pro mě bajéčné. Četba o duševních nemocích je vždy zajímavá . Oceňuji postavu Jasmin. A Miluju Beatrici a Florina:)

Kátí09
25.10.2017 5 z 5

Knížka byla skvěle zpracovaná. Téma duševních poruch je pro mě ohromně zajímavé. Shodou okolností jsem jí četla zrovna při pobytu v nemocnici (díky bohu že ne na psychiatrii). Zhltla jsem si během dvou dnů a už se těším na další (snad bude). Až téměř do konce jsem netušila, kdo za vším je. Za mě mohu jen doporučit.

detektivní a krimi romány psychiatrie

Ursula Poznanski
rakouská, 1968
2015  86%Pět
2011  84%Erebos – Hra, která zabíjí!
2014  85%Saeculum
2017  84%Hlasy