Bdělost

Bdělost https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176220/bmid_bdelost-658ff1e75ba81.jpg 5 171 44

Probouzet lidi a odhalovat jim pravdu o jejich vlastní velikosti – to je cíl, který si Anthony de Mello kladl při své práci s lidmi, a tedy i cíl této knihy, která jeho práci s lidmi zpětně zachycuje. Jeho schopnost odhalovat mylnost našich přesvědčení a scestnost našich sebeklamů a iluzí nám nemusí být vždy příjemná, ale přesto je to dar. Dar pravdy, která čistí a léčí naše rány, dar inspirace k novému životu, dar láskyplné pobídky k probuzení a k bdělosti. Druhé vydání.... celý text

Duchovní literatura Náboženství Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Cesta

Awareness , 1990

tonda0
23.01.2013 5 z 5

Kniha s nadhledem a velmi jasně přináší vysvětlení toho, jak nás utváří a ovliňuje - a manipuluje prostředí a společnost a jak se z tohoto ovlivňování vymanit. Autor velmi jasně popisuje, jak a kde hledat štěstí a spokojenost v životě. Kniha byla tak pravdivá, až to občas bralo dech. Myslím, že každý se zde najde. Jedna z nejlepších De Mellových knih, ne-li ta nejlepší co jsem zatím četl!

deuce
05.10.2012 3 z 5

Dobrá kniha a naučila ma pozerať pozornejšie na svet okolo mňa, všímam si veci, čo kedysi vôbec nie.

tjorven
17.07.2012 5 z 5

Bdělost Anthonyho De Mella ovlivnila můj život.

Geuin
02.08.2011 4 z 5

Na svět a na sebe se můžeme dívat úplně jinak, než jsme zvyklí....pokud se chcete změnit, tahle knížka může být dobrým návodem.