Nepřítel mého nepřítele

Nepřítel mého nepřítele https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145157/bmid_bavettovi-nepritel-meho-nepritele-RTZ-145157.jpg 4 1122 226

Bavettovi série

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?... celý text

wendy944
06.11.2019 5 z 5

Prostě senzační. Čtení doporučuju

JancaMia
07.10.2019 4 z 5

Druhý díl Bavettových, má své kouzlo nicméně ten první se povedl víc .

monika4478
09.09.2019 5 z 5

Prostě super. Všechny tři díly se mi moc hezky četly.

Cometka
07.09.2019 5 z 5

Jak mě první díl bavil, tak tento ho naprosto překonal. Vtipné hlášky a sarkasmus nejen hlavních hrdinů, super! Knížka přesně splnila to, co jsem od ní očekávala a je to skvělá oddychovka, rozhodně doporučuji!

Knihomolka97
19.07.2019 5 z 5

Táákže, po prvním dílu jsem byla nadšená a teď jsem úplně nejvíc nadšená! To bylo naprosto boží! Roberta jsem si oblíbila už v předchozím díle (možná ještě o trošku víc
než Michaela, je víc charismatičtější) a moc jsem se těšila na jeho příběh. A nezklamal.
Ani v nejmenším. Joan byla vážně žena pro něj stvořená. Inteligentní, silná, nebojácná, která ho umí zkrotit. :-D Amy byla největší zlatíčko, chytrá, veselá a prostě úžasná.
Johnny je mega týpek. :-D Co věta, to perla, dost jsem se nasmála!
Jsem zvědavá na závěrečný díl. Henry je zajímavá postava, ale zatím mě moc neoslnil.

Laf
30.06.2019 5 z 5

Hodně dobrá a chytlavá kniha. Příběh se mi líbil, nechyběl ani humor a správná dávka napětí. Můžu jen doporučit.

MiliKry
13.04.2019 5 z 5

Druhý díl taky povedený. Konec dobrý, všechno dobré

genikuxik
15.03.2019 3 z 5

Po prvním díle jsem čekala mnohem víc...nebylo tam žádné překvapeni, jen plynulý očekávaný příběh...nicméně se to četlo dobře a rychle

Barbara182
05.03.2019 4 z 5

Moc povedená kniha, začátek naprosto skvělý, potom sice přišlo trochu rozpačité přešlapování, kdy si Jo bůhvíproč nebyla jistá, jestli to s ní Robert myslí vážně, a konec byl možná až trochu moc přeslazený, ale jako oddychovka perfektní :-) Navíc setkání s hrdiny předchozí knihy bylo víc než milé :-)

babystar
01.02.2019 4 z 5

Druhý příběh o tom, jak zlikvidovat italskou mafii v New Yorku. Stačí sexy policistka a přítulná malá holčička a další Bavetta je "odvařený". Kdyby to bylo tak jednoduché... Ale jinak se román čte velmi dobře. Je v něm napětí i láska, a dokonce sem tam i humor.

JanickaP
30.01.2019 4 z 5

Miluji ty Bavettovic kluky. Sice se mi prvni dil libil o neco vice, proto 4*, ale i tak jsem to hltala... Jdu na 3 dil

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Chtěla bych dát 4,5* což ale nejde, tak abych byla spravedlivá, jednu hvězdičku jsem musela ubrat. Nic to ale nemění na tom, že Kateřina Petrusová se pro mě stává nejoblíbenější českou autorkou a její knížky považuji za skvělé. Jen mi tentokrát chybělo.. já nevím? Víc emocí nebo co? Ještě pořád si pamatuji, jak se mi v minulé díle chtělo brečet kvůli Paige, to se mi tentokrát nestalo.. Každopádně jsem se ale hoodně bavila, nejvíc jsem si užila slovní přestřelky mezi Robertem a Johnnym :-) párkrát jsem se dokonce přistihla, že se směju nahlas ;-) Takže mohu jen doporučit, možná nenajdete to co čekáte, ale třeba v knížce najdete něco co jste vůbec nečekali ;-) a protože nechci prozrazovat děj, nic moc víc už nenapíšu. Snad jen, že mi potěšila provázanost s prvním dílem a těším se na ten poslední!

Maaruska1
21.12.2018 3 z 5

Tato kniha byla jedním slovem oddechovka. Žádný zvrat, nic hlubokého ani světoborného, strany však ubíhají velmi rychle.
Jediné, co velmi ruší plynulost je nešťastně zvolené jméno hrdinky Jo a stálé opakování slova jo, je v tom zmatek. Od knihy by člověk čekal více červené knihovny, té se však nedočkáte.
Když toto od knihy čekáte, zklamáni nejspíše nebudete.

adela2230
08.12.2018 5 z 5

Zajímavá kniha, člověka velmi rychle pohltí a dobře se čte.

Petra38
02.10.2018 5 z 5

Bobbyho jsem si pomerne oblibila v prvnim dile, takze jsem se na jeho pribeh vazne tesila. Mam rada knihy, kdy mocne a nebezpecne muze precura zenska. Asi citim jakesi zadostiucineni:-P . Serie vazne pekna,jdu na treti dil, schvalne jsem si neprecetla ani anotaci- a to je na me dost zavazne:-)

cie
10.09.2018 3 z 5

Hodně ale hodně naivní, ale oddechové a celkem vtipné čtení.

Elčokča
03.09.2018 4 z 5

Příjemné, pohodové čtení, bohužel strašně nepravděpodobný příběh. Nechci odhalovat děj, ale NO TAK! V prvním díle to nešlo a najednou to projde??? Naštěstí slovní přestřelky a ironické poznámky byly hodně vtipné, a tak mě kniha bavila.

Hřibče
17.08.2018 5 z 5

Tato série se mi velmi líbí, je vtipná a má spád. Mezi hlavními hrdiny to jiskří, ale zároveň při čtení vidíme, že i mafián je jen obyčejný chlap se svými starostmi a obavami. Za mě maximální spokojenost, už se moc těším se na další díl! :)

maruna
31.07.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, je tam hodně sprostých výrazů, ty zrovna nemusím, ale dobře se mi četla, čtivá oddechovka včetně humoru, lásky i napětí.

Babo
10.07.2018

Tak končím. Nemám na to,abych zkousla pro mne naprosto neuvěřitelně hysterické chování všech zúčastněných i ve chvílích pro mě nepochopitelných .
Jak píše Vercutka , takhle si opravdu nedovedu představit, že by se chovali mafiáni .
Ne že bych nějaké znala ,ale mám dojem, že by se tak nechoval vůbec nikdo .
První díl se mi celkem líbil ,ale podruhé už to fakt nedávám .

pro ženy

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha Nepřítel mého nepřítele je v

Přečtených1 585x