Babka gaunerka opäť v akcii

Babka gaunerka opäť v akcii https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502761/bmid_babka-gaunerka-opat-v-akcii-8Za-502761.jpg 4 53 16

Benovi a jeho starej mame, zamlada medzinárodnej zlodejke šperkov, sa v prvej časti takmer podarilo ukradnúť korunovačné klenoty z londýnskeho Toweru. Stará mama však už nie je medzi živými, Benova zlodejská kariéra sa skončila a jeho jedinou túžbou je stať sa inštalatérom. No keď z Britského múzea bez stopy zmizne Tutanchamonova maska, zo štadiónu vo Wembley trofej Majstrovstiev sveta vo futbale a z Múzea voskových figurín socha kráľovnej Alžbety, Ben spozornie. Kto za tým všetkým stojí? Kto sú tí geniálni zlodeji, na ktorých sú všetci krátki? Teda všetci okrem Bena. Nič ho neodradí od usilovného pátrania. A to, čo napokon zistí, bude fakt bomba!... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Gangsta Granny Strikes Again! , 2021

StateOliver
29.03.2024 5 z 5

Nejdříve mi bylo divné, proč je to o babičce drsňačce, když ta v prvním díle zemřela. Ale pak se to v knížce vyřešilo, neprozradím jak. Na knize se mi líbilo, že jsou tam zápletky z historie. Kniha byla vtipná jako jednička. Bylo hezké a dojemné, že Ben na babičku často vzpomínal.

fénix56
20.03.2024 4 z 5

Další kniha, kterou mi k přečtení doporučil vnuk. Pobavila jsem se, ale jednička se mi líbila trochu víc. I tato kniha byla vtipná i dojemná zároveň, ale jak už to u druhých a dalších pokračování bývá, vždycky v něčem kopírují ten první díl. Taky mi trochu vadilo neustálé používání různých citoslovcí, které zabraly velkou část stránky.

E_Lan
13.02.2024 3 z 5

Posloucháno na dlouhé cestě do Rakouska. Skvělá interpretace Jiřího Lábuse, sem tam vtipná scénka a celkově pak roztomile ztřeštěné dílko pro odpočinkové dětské čtení. Takže ok.

dájavídek
12.12.2023 5 z 5

Velmi dobrý druhý díl Babičky drsňačky nebo spíše královny drsňačky. :)

šárofka
27.11.2023 5 z 5

Užasná knížka, která krásně navazovala na předchozí díl. Velmi se mi líbilo, jak to bylo napsané a mělo to moc pěkné ilustrace. Děj byl suprový a knížka se mi strašně moc líbila. Doufám, že vyjde další díl.

Blatty
26.11.2023 5 z 5

Další boží kniha od Walliamse

joanb
27.10.2023 5 z 5

Pěkné pokračování Babičky drsňačky. Četli jsme společně s dětmi, které příběh bavil. Moc se mi líbilo poselství, že máme žít své sny hned dnes.

Lienilda
19.10.2023 4 z 5

Zdařilé pokračování, ale první díl se nám líbil více.

Káťa484
08.09.2023 3 z 5

Pokračování Babičky drsňačky již tolik nezaujalo. Možná pro dobrodružství použít jinou osobu?

TJednorožec
29.07.2023

Je to skvělá kniha David Walliams je skvělý spisovatel

Ristridin
02.07.2023 4 z 5

Je to hezké a čtivé jako všechny knihy od Walliamse. Hezký humor střídá pasáže, kdy si říkám, jestli ta nadsázka není moc, ale baví mě to. Nicméně předchozí Babička drsňačka byla určitě lepší a i s lepší pointou příběhu. Zde mi trochu chyběla.

ŽabičkaHannie
14.06.2023 5 z 5

Pohodové čtení se překvapivou zápletkou.
Snad se dočkáme dalšího pokračování.
Velmi čtivé nejen pro děti :)

AničkaHedb
12.06.2023 4 z 5

Když porovnám s Babičkou Drsňačkou (1. díl), tato kniha bya jednoznačně mnohem slabší...

Štěpinambura
03.06.2023 5 z 5

ÚŽASNÁ, VÝBRONÁ KNIHA! Doufám, že bude další!

Eleynee
18.04.2023 5 z 5

Synovi se velmi líbilo. Přečetl rychle a byl s knihou a výkonem autora naprosto spokojený.

KubkoDe
27.12.2022 5 z 5

Super kniha s nečakaným koncom ktorý naznačuje možné pokračovanie série