Sanctum

Sanctum https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/253380/bmid_sanctum-c4M-253380.jpg 4 326 70

Asylum série

Tři kamarádi, talentovaní a tak trochu netradičně pro vzdělání zapálení středoškoláci aspirující na univerzitní studium, Dan, Abby a Jordan, které známe z knihy Asylum, se snaží zapomenout na to, co prožili na letní přípravce v New Hampshire College. Hrůzné zážitky je pronásledují ve snech i v každodenním životě, ač si nepřejí nic víc než zapomenout. Leč neúspěšně. Někdo (či něco?) je kontaktuje a dává najevo, že „ještě není konec“. Trojice přátel se vrací na známá místa, aby odhalili tajemství, které, jak doufají, je jednou provždy osvobodí od minulosti. Odlupují jednotlivé vrstvy záhady jako cibuli (a občas je to skutečně i k pláči!), aby zjistili… Ale to už je na čtenářích... celý text

SeverusSnape
25.03.2017 5 z 5

Lehce horší než Asylum,jinak mne to bavilo číst

zbožňuju_knihy
26.02.2017 odpad!

Lituji, že jsem zakoupila. První díl byl fajn, tohle je o ničem.

Lanisa1966
18.02.2017 3 z 5

Bohužel zase napětí až na posledních 100 stranách. Těch prvních 200 stran mohla spisovatelka vynechat.

markulka
17.02.2017 3 z 5

Určitě kniha nepatří mezi ty špatné, ale asi jsem očekávala něco trochu jiného. Každopádně po sobě příběh zanechal jistou mrazivou stopu, kterou by neměl žádný horor postrádat... :-)

paja2311
12.02.2017 5 z 5

Určitě lepší než jednička.Další díl by měl vyjít 20.4.2017.

XenasChakram
12.02.2017 5 z 5

Mě se kniha moc líbila, těším se na další díl

hellena1523
04.02.2017 2 z 5

První díl se mi moc líbil a zanechal ve mně silný dojem. Ale tohle už bylo zoufalství...Mám dojem, že jsem knihu snad ani nedočetla...škoda. Autorka měla zůstat u jedné knihy...

petka270
26.01.2017 5 z 5

Opět napínavý zajímavý příběh. S očekávanými i neočekávanými prvky. Opět spousta fotek dodávající knize tu správnou atmosféru.

PeM
09.01.2017 4 z 5

Opět-moc hezká a zajímavá obálka. Jinak-ne vždy je druhý díl horší než první, řekla bych, že tento druhý díl byl lepší než předešlý a jsem ráda, že jsem sérii dala ještě šanci. Takže si pěkně počkám na trojku.

Teri_book
08.01.2017 5 z 5

Paráda! Moc se mi to líbilo!

Vampirosa
04.09.2016 5 z 5

Mě se příběh ohromně líbil. Byl napínavý a hladově jsem hltala každou stránku. Odvážila bych se i říct, že druhý díl překonal první. Začala jsem číst v očekávání, že děj se bude točit kolem jarmarku, ale skutečnost, že tomu tak nebylo, mě nezklamala. Jediný, co mě mrzí je, že fotky, které mají knížku dělat jedinečnou, se mnohokrát k příběhu vůbec nevztahují a přijde mi, že jsou jen tak namátkou rozmístěny bez účelu.

Attia
29.08.2016 3 z 5

Nikterak ohromující, bohužel. Do příběhu jsem se moc nedokázala ponořit, většina postav mi nebyla zrovna dvakrát sympatická, ale fotografie opět nezklamaly!

oolinkaa
11.08.2016 3 z 5

čekala jsem mnohem více..první díl mě bavil, na druhý jsem se těšila, ale musela jsem se jaksi nutit, abych četla dál..nešlo to samo..:/ konec opět otevřený, bude 3.díl - catakomb..jako přečtu si ho, ale jen z důvodu toho, aby nebylo zbytečné, že jsem četla 2díly předchozí..

langoska92
07.08.2016 1 z 5

čekala jsem tedy o dost více.

Smiley96
23.07.2016 4 z 5

Kniha nebyla špatná, ale první díl byl mnohem, mnohem lepší. U tohoto druhého dílu jsem si myslela, že tam bude více o tom jarmarku (třeba o těch lidech - Vousatá žena, Hadí žena, apod. o jejich osudech - na základě fotek), ale příběh mi nepřišel tak promyšlený jako v první knize. A bohužel na můj vkus příliš postav, čtenář snadno ztrácí přehled, kdo je kdo a to mě osobně na knihách hodně vadí. Jinak až u nás vyjde třetí díl (jestli tady bude v eng je to jako Catacomb), ráda si ho přečtu také.

Pavlnka
10.07.2016 3 z 5

Trochu slabší než první díl.

inkara
07.07.2016 5 z 5

Kniha mě bavila, byla čtivá a poutavá. Těžké se odtrhnout!
Spoiler alert!
Sanctum je určitě napínavější než první díl. Trochu mě mrzel mírně otevřený konec a to, že nebyly dořešeny "běžné" záležitosti - jak se vymluvil doma, zpracoval materiály atd. snad to bude v dalším díle, nemůžu se dočkat!

Mishak
07.07.2016 3 z 5

Opět poutavě psáno, příběh pěkný... Přesto z knihy nejsem tak nadšená jako z prvního dílu... =( Vše velmi rychle dovedeno k závěru, škoda... Nejlepší bylo prohledávání starých domů - možná bych u toho zůstala a konec nechala na jiný díl..
Za mě 3 hvězdičky...

DK197
04.07.2016 3 z 5

Přiznám se, že tento díl mě zpočátku trochu zklamal. Nutila jsem se to číst, protože mě tlačil termín na vrácení do knihovny... A bála jsem se překombinovanosti. Jenže víte co? Houby překombinovanost a ta poslední třetina knihy mi vynahradila předešlé stránky.

Prostě, ačkoliv nedám stejný počet hvězd jako minule, nakonec jsem docela spokojená a jednou vezmu do ruky i třetí díl.

Romanka89
29.06.2016 2 z 5

Už první díl mne moc nezaujal, ale dala jsem šanci druhému. Zklamání, měla jsem problém se začíst, nic strašidelného, pro mě nuda.

Čtenářská výzva 2016: Kniha poprvé vydaná v roce 2016.