Inkubovy sny

Inkubovy sny https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159678/inkubovy-sny-159678.jpg 4 239 28

Anitin život ještě nikdy nebyl komplikovanější než teď, kdy má závazky vůči živým i vůči mrtvým. Na svobodě pobíhá upírský sériový vrah, jenž si za své oběti vybírá striptérky. Anita je k tomuto případu zavolána, ale obává se, že by byl její posudek považován za konflikt zájmů. Koneckonců, je družkou Jean-Clauda, okouzlujícího vládce města. Obklopená podezřeními, unavená pokusy ovládnout svou tužbu, jež ji pomalu ničí, učiní Anita něco dosud nepředstavitelného: požádá o pomoc... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Epocha (ČR)

Incubus Dreams , 2004

maca5449
17.11.2014 3 z 5

Chyběl mi Dolph, chyběl mi Edward a chyběla mi Anita.

Co se to s tou holkou stalo? Vážně jsem nemyslela, že se od posledního dílu může stát tak posedlou orálním sexem. Navíc jí v posteli nestačí jeden chlap, ale když už to s někym dělá, musí tam mít minimálně 2. Tahle kniha je porno. Pořád dokola se opakují erotické scény. V podstatě vše zůstává stejné, jen se mění jména mužů, kteří mají to štěstí a zasunou. Veškeré okolní události vyšumí do ztracena, ať už práce pro policii nebo oživování zombie. Přesto celé sérii dám ještě šanci a budu doufat, že bude Anita zas ta drsná děva a ne jen ta-co-je-dobrá-v-sexu.

Trochu mě zaráží proč je zrovna tento díl téměř sedmiset stránkový a další má už jen 180 stran, nejspíš v něm autorka vynechala všechen sex.

Betnka81
17.08.2014 5 z 5

Tato kniha se mi líbila ,ale až trochu moc dlouhé,stačila by polovina stránek

pastelka53
07.08.2014 1 z 5

Co to sakra je??!!

Miluju sérii o Anitě, jsem do ní zažraná už 6let a tenhle díl byl pro mě totálním zklamáním! :( Zdlouhavé popisy stále se opakujícího sexu (ovšem skoro pokaždé s někým jiným). Prvních 5 knih se autorka bez sexu obešla ... a od šestého dílu se z této série snaží udělat fádní erotiku, která lidi asi pomalu přestává nejspíš bavit.

Jsem vážně zklamaná, normálně se od knihy od Laurell nemůžu odtrhnout a mám ji za pár dní přečtenou. Ovšem tento díl? Kurňa, prokousávala jsem se tím několik týdnů, protože mě to prostě nebavilo a byla jsem po pár přečtených stránkách tak znuděná, naštvaná a zklamaná zároveň, že jsem se do čtení skoro nutila. :(

Ironií toho je, že to byla zatím nejdražší knížka co byla od této "skvělé" (v uvozovkách proto, že o ní začínám značně pochybovat) autorky vydána. Po dočtení jsem si jako první položila jedinou a zásadní otázku - Nebyly to do háje vyhozený peníze?

Janičta
03.12.2013 3 z 5

Tuhle sérii mám ráda, ale díl od dílů je to bohužel horší.
Detektivní zápletka, která jinak oživovala děj v knize a díky které to nebylo jen o chlapech, se kamsi vytratila. Je tu něco na začátku, trochu uprostřed a na na konci, ale je toho zatraceně málo.
Chlapy jsou dobrý, ale ne když omíláte vlastně pořád to samé kapitolu za kapitolou, díl za dílem...
Už jsem si "zvykla", že Anita vůbec nepotřebuje spát nebo jíst a to klidně víc jak 24 hodin a při tom povraždí nějaké ty nestvůry a utrpí pár velmi krvácejících zranění a pak nakrmí pár upírů.
Kde ta holka na to bere energii (a krev) vůbec nechápu, ale to už je autorčin problém (nicméně pro mě je to rušivé... nelogické, každý se někdy vyčerpá a Anita s sebou švihne do postele obyčejně až na konci knihy...)

Závěr: Prosím, prosím, prosím, ať se ty další díly točí i kolem něčeho jiného, než fůry chlapů a sexu... začíná to lézt na nervy...

Katka.Z
03.10.2013 2 z 5

Tenhle díl mě zklamal, většinu knihy řeší Anita sex, a skoro žádný případ,je to zdlouhavé, a mě bavily spíš staré případy Anity, kde byla spousta akce.Doufám,že se to v nových dílech zlepší

Dandulka
30.09.2013 4 z 5

Trochu moc zdlouhavé a tím se ztrácí hlavní myšlenka celého děje, opět příliš moc úvah o tom, co by kdyby.....Po 200 stránkách se autorka nikam nepohnula, ale přetrpěla jsem to. Prvních několik dílů mělo spád a švih, ale teď se všechno jakoby zastavilo na mrtvém bodě.
Počkám si na další díl a snad to bude lepší, jsem optimistka!

Lenny33
27.08.2013 4 z 5

Já tuhle sérii strašně miluji již od úplného začátku a každým dalším dílem ji začínám stejně silně nenávidět.
Případy které vždy Anita řešila s MOSTem, začíná autorka strašně odbývat - to na čem dřív stavěla celý děj v knize je nyní jen náznakem popsáno, jako aby se neřeklo...
Naopak sex a vše kolem něj tvoří 80% celého obsahu knihy. Nemluvě o tom, že už je to únavné, protože Anita řeší pořád to samé - ardeur, vyspat se s tím a tím nebo ne, jak se vyrovnat s tím, že má v posteli tolik chlapů, atd. atd.
Už nějaké dva tři poslední díly si říkám, že tohle bude ten poslední a další už číst prostě nebudu. A stejně si ten další zase přečtu. Říká se, že mezi láskou a nenávistí je velmi tenká hranice - je to tak a platí to snad ve všem... Já ty knihy miluji a zároveň mám chuť je roztrhat na milion kousků a zapomenout, že jsem někdy něco takového četla. Chci starou dobrou DRSNOU Anitu a né tu, co po většinu knihy jen s někým šuká. Člověk má pak pocit, že se tam nic jiného neděje - ....né, počkejte. Ono to tak opravdu je!!!
Nemám nic proti erotickým románům, ale co je moc, to je moc.

Lusius
23.04.2013 5 z 5

Nechtělo se mi čekat na překlad, tak jsem ji přelouskala v aj... a myslím že jako vždy se jí nedá nic vyčíst :D