Andílkovo vánoční putování

Nechte si vyprávět o vánoční pouti za přátelstvím, nadějí a štěstím. Vánoční ozdoby se pohupují na stromečku a nikdo netuší, jaké příběhy by mohly vyprávět. Krajkový Andílek, kterého před Štědrým dnem uháčkovala babička Ludmilka, se místo na stromečku ocitne na strastiplné cestě, aby našel ztracený domov a možná i něco cennějšího. Vydejte se s krajkovým Andílkem na dobrodružné putování ze dna tmavé nehostinné krabice za světlem a novým láskyplným domovem. V zasněženém předvánočním světě čekají na Andílka netušené překážky, ale také přátelská pomoc laskavé pavoučice Alice nebo veverky Terky. Zuzana Pospíšilová, oblíbená autorka desítek titulů pro děti, vypráví vánoční příběh o naději a přátelství, jehož půvab podtrhují ilustrace Zuzany Osako, úspěšné ilustrátorky, která v této knize představuje svou tvorbu pro děti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/315945/andilkovo-vanocni-putovani-4F7-315945.jpg 4.27
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Bambook

Kniha Andílkovo vánoční putování

Damaj
15.01.2018

Nádherná vánoční knížka.

triatlet
26.12.2017

Milé adventní vyprávění o háčkovaném andílkovi. Jeho pouť od babičky Ludmilky k babičce Ludmilce je sice určena především dětem, ale potěší o dospělé.
Nápaditě je využit motiv skořápky.
Ilustrace Zuzany Osako navozují něžně uháčkovaný příběh.

katka9574
18.12.2017

Četli jsme loni na dobrou noc, synovi se příběh moc líbil :-)

witiko
18.12.2017

Milá knížka, ale ničím zvlášť mimořádná. Dětem se líbila, mě trošičku nebavila. Snad jen ten základní nápad, kdy je hlavním hrdinou putující vánoční ozdobička, je velice pěkný a neotřelý.