Zamilovaní andělé

Zamilovaní andělé https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214450/mid_zamilovani-andele-214450.jpg 4 468 56

Nečekaná. Neopětovaná. Zakázaná. Věčná. Každý má vlastní příběh lásky. A díky hře osudu se čtyři pozoruhodné milostné příběhy propojí během jednoho romantického dne svatého Valentina ve středověké Anglii. Miles a Shelby najdou lásku tam, kde by ji čekali nejméně.

Literatura světová Romány Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Fallen in love , 2012

Artep071
28.02.2024 3 z 5

Bylo to fajn, ale tak nějak rychle ukončené.

marianna7090
14.08.2020 2 z 5

Keby som čítala túto knihu a celú sériu ako 12-15 ročná, bola by som z Lucinej a Danielovej lásky úplne unesená a uchvátená, ale keďže som to čítala až teraz ako dospelá mi to príde ako presladená, prehnaná cukrovinka. Bolo to milé, ale nič viac k tomu asi nedokážem povedať.

0249
12.04.2020 5 z 5

Úžasný

KnihomolkaKatka
22.02.2020 4 z 5

Příjemné doplnění skvělé série, kterou jsem hltala. Sérii Andělé jsem rozhodně nečetla naposledy. Povídky mi pomohly trochu blíž poznat Rolanda, o kterém jsme se v samotné sérii moc nedozvěděli. Jako doplnění série rozhodně doporučuju.

annasglamour034
10.01.2020 2 z 5

Kniha mě popravdě vůbec nebavila. Jedná se o příběhy v období Valentýna představitelů andělů. Různé příběhy, které jsou sice zakomponovány do děje knížek, ale úplně nemám z nich takové pocity jako z knížek s přímým dějem. Asi to není úplně knížka, kterou bych znovu otevřela.

Szekynka
02.10.2019 2 z 5

Na knihu jsem se těšila, ale tak nějak z ní nemám žádnou emoci. Čekala jsem od ní víc.

cukrovka
05.08.2019 2 z 5

Pro mě naprosto zbytečná kniha v sérii.

janebeauty9860
01.07.2019 2 z 5

Rychle přečteno, nejlepší byl první příběh, ten zbytek už mě skoro vůbec nebavil.

Petra38
12.02.2019 3 z 5

Tváří se to novela ze které mě zaujal nejspiš jen příběh Shelby a Milese, no zbytek je slabší a možná i ty tři hvězdy jsou moc. Sice jsem si doplnila některé mezery ale znovu po ní nejspíš nesáhnu...teď hurá na přiběh Cama,na ten se těším :-)

Vikos
26.12.2018 5 z 5

Přečteno podruhé :)

Gabika9
03.12.2018 2 z 5

Romantické, čtivé, ale dějově chudé.

Pythonissam
03.10.2018 3 z 5

Poslední díl mne již tolik nezaujal a znovu bych si jej již nepřečetla.

Gynger
25.05.2018 5 z 5

Celá série se mi moc líbila. Příběh mě celou pohltil. Strašně se mi líbilo jak Luce sestovala časem a objevovala své minulé životy. Těším se až v přijdu vyjde další Novela s proběhne o Lilith a Cameovi

Szekynka
18.04.2018 2 z 5

Hezké zakončení série

wildXchos
10.03.2018 5 z 5

První povídka o Shelby a Milesovi byla taková roztomile romantická. Ve druhé povídce bylo vidět, že i Rolandovi záleží na lásce. Příběh Arianne se mi líbil asi nejvíc. Nakonec pro odlehčení je v knížce krásná povídka o Danielovi a Luce. Líbilo by se mi, kdyby se autorka víc rozepsala, povídky měly hodně rychlý průběh, ale tohle mi bude muset stačit.

karca5233
07.03.2018 5 z 5

No kde začít.... Nenáročná kniha která zakončuje sérii. Bylo to milé, hezké, romantické a také smutné čtení...

Theja
07.12.2017 odpad!

Tak tohle se vážně nepovedlo! Charaktery postav vůbec neodpovídají předlohové sérii, děj je o ničem a romantika...??? Naprosto zbytečné čtení! Mám pocit, že tohle vůbec nenapsala Lauren Kate...

Vikos
04.12.2017 5 z 5

Miluju tuhle sérii (heart). Je těžký se s ní loučit ;(

Adriana21
17.10.2017 1 z 5

Tak tahle kniha se mi zdá naprosto zbytečná.Nemohla jsem ji vůbec dočíst!

EliaBooks
08.10.2017 4 z 5

Určitě super povídky, ve kterých jsem se dozvěděla zase o trochu víc informací o nešťastné lásce Rolanda,jak to vlastně začalo mezi Shelby a Milesem, no a samozřejmě krásná povídka o Luce a Danielovi. Asi jsem od knížky čekala zprvu něco jiného, ale i tak pěkné překvapení a krásné ukončení série... :)