Andělé v mých vlasech

Andělé v mých vlasech https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41601/mid_andele-v-mych-vlasech-ilX-41601.jpg 4 644 155

Podtitul: Skutečný příběh moderní irské mystičky. Lorna Byrne, moderní irská mystička, od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. Nyní poklidně žije na irském venkově. V knize Andělé v mých vlasech, která je strhující kronikou jejího neuvěřitelného životního příběhu, poprvé otevřeně hovoří o svých zážitcích. Autorka živě líčí své dětství v Irsku, hledání práce v Dublinu i manželství s mužem svých snů. Lornin příběh se okamžitě stal bestsellerem. Poskytuje čtenáři jedinečný pohled na andělské pomocníky, kteří nás neustále obklopují a pouze čekají na naši prosbu o pomoc. Jak sama Lorna říká: Stačí jen je požádat.... celý text

Literatura světová Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Knižní klub

Angels in my Hair , 2008

Hanulka25
24.10.2020

Tuhle knížku jsem zkoušela číst 2x a stejně se mi jí nepodařilo dočíst. Styl slohové práce žákyně základní školy mi dost vadí a andělé mě prostě o své existenci nepřesvědčili.

luckomar
14.10.2020 1 z 5

Věřím ale tohle mi přijde už po první kapitole guláš. Nechci si zničit to co mám v srdci. Přijde mi, že jde o popis a možná spíš obhajobu mentálního chování jedné ženy. Neodsuzuji ale tento žánr není pro mě.

deniska2
09.10.2020 5 z 5

Věřím na věcí mezí nebem a zemí a taky jsem si v životě prošla spousty nevysvětlitelných zážitků.Takze i když některe věci zní nepravděpodobné já věřím všemu co v knížce se píše i když to hlava někdy nebere.A když někdy vypnu myšlenky tak taky slyším anděly a dostávám odpovědi.Knizka mi dala odpovědi a ráda si přečtu další knihy od Lorny.Knizka se mi líbila.

chandel
30.09.2020 4 z 5

Nádherná kniha, která vám dá naději a možná i víru že něco mezi nebem a zemí skutečně je. I přestože styl psaní autorky byl chvilkama vyloženě pohádkový, se mi knížka moc líbia. Vzalo mě to jinam a přesvědčilo že všechno je jak má být a je už předem dáno. Hodně mě uchvátila kapitola o nenarozných dětech. Všem bych ji ale nedoporučila, protože vím že jsou mezi námi takoví, kteří tomuto nikdy neuvěří.

lencin
19.09.2020 5 z 5

Strhující kronika Lornina životního příběhu.
(2010)

LauraDuSantiago
10.07.2020 3 z 5

Velice zajímavé čtení, ale do další knížky od L.B. se zatím nehrnu.

a.k
08.05.2020 3 z 5

Před lety byl na tuto knihu v knihovně nekonečný pořadník. Teď stála v regálu dlouho bez povšimnutí, tak jsem po ní sáhla.
Autobiografický román ženy, která žije obklopena anděly.
Bohužel se mi nelíbil beletristický způsob zpracování. Některé části na mě působily jako průměrná slohovka od žáka základní školy, neuspořádanosti v myšlenkách a nezdůvodnitelné přeskakování v časové ose mi přišlo zbytečné.
Přesto chápu příběh jako krásné poselství.

Magrata15
20.04.2020 4 z 5

Krásná, milá kniha a i když se neztotožňuji absolutně se vším, hodně jsem si z této knihy odnesla.
Poutavý příběh ženy, která vůbec neměla jednoduchý život, ale našla si motivaci a smysl, proč jít stále dál a nakonec i pomáhat dalším lidem.

Ivanule
29.03.2020 5 z 5

Od autorky jsem již jednu knihu četla,ale musím se přiznat nedočetla,po pár letech jsem se dostala k této její knize a musím říct,že mě dostalo nadchla,je to až neuvěřitelné,že člověk dokáže vnímat tyto nadpřirozené osoby,a dokonce jsem i žasla ze začátku jestli to opravdu může být pravda:) Rozhodně se vrhnu i na další autorčiny knihy,úplně mi otevřela oči v této literatuře

irmag
22.02.2020 5 z 5

Doporučuji všem věřícím v nadpřirozené jevy a život kolem nás, a nevěřícím s otevřeným srdcem. Jsem uchvácená, čtu jedním dechem...

Jájinka
07.02.2020 odpad!

Kniha nemá s křesťanskou vírou nic společného.

RendyaDav
14.01.2020 5 z 5

Tady to je o skutečném příběhu , nádhera úplně mě to vzalo na jinou planetu...

haduskova
09.12.2019

Stále nevím, co si o knize myslet - přečetla jsem asi do poloviny a pak definitivně odložila. Očekávala jsem silný příběh, emotivní čtení, těšila jsem se, ale přišlo mi to spíše takové naivní a jednoduché... ne obsahem, ale stylem psaní. Prostě jsem knize nevěřila (což neznamená, že v anděly nevěřím). Takže zklamání, očekávala jsem asi něco jiného.

pablito
08.11.2019 odpad!

Knížky o spirituálních bytostech mám rád, ale toto nebyl můj šálek čaje.

ZUZANA-123
22.10.2019 5 z 5

Její první kniha je nádherná,na obálce je její foto jako malé holčičky,a ty oči prostĕ září.....Z jejích dalších knih je už citit,že jsou psané pro peníze,alespoň tak to navnímávám ja,ale možná mají ostatní čtenaři jiný názor.

BuchtaMaková
14.10.2019 1 z 5

Dostala jsem jako dárek. S vypětím všech záložních sil přečetla první tři stránky....a na dobro odložila. Jsem věřící, ale tohle s vírou nemá nic společného. To už si rovnou můžete přečíst červenou karkulku a pak si nechat nabulíkovat, že ji v lese někdo opravdu potkal. Asi tak...

gersie
02.10.2019

Nechci se stavět na stranu příznivců , ale ani odpůrců....každý si musí o věci udělat svůj úsudek.
Tyhle pohádky moc nemusím , ale určitě jsou zde myšlenky které stojí za to , aby jsme o nich uvažovali.

ByAsma
21.09.2019 2 z 5

Taková trochu pohádka pro dospělé. Nemyslím si, že by v knize vše bylo smyšlené, ale celý příběh mi přijde až moc pohádkový.

Sarriii
20.09.2019 5 z 5

Mně se kniha líbila. Nemůžu soudit,jestli to s anděli tak je nebo není,žádného jsem bohužel zatím neviděla.Ale kéž by to tak bylo a plnila se nám naše přání,potřeby a byli jsme uzdraveni...

macek8
25.08.2019 odpad!

Tyto ezotericko-okultistické žvásty už mě delší dobu iritují. Andělé skutečně existují, ale není to tak jednoduché, jak nám předkládá autorka, která je podle mého názoru neskutečně naivní. Andělé nejsou jen dobří, ale bohužel existují i padlí (zlí) andělé, kteří se za ty dobré jen vydávají a snaží se nás přivést na scestí. S duchovním světem není dobré si zahrávat. Jedinou pravou cestou je víra v Ježíše Krista, Božího Syna, který tolik miloval lidi, že za ně položil vlastní život. On je jediná "pravda, cesta, život", u něj hledejte lásku a útěchu...

tajemství andělé New Age pohané, pohanství

Lorna Byrne
irská, 1955
2010  82%Andělé v mých vlasech
2013  85%Andělské poselství naděje
2015  81%Schody do nebe
2014  85%Nebeská láska
2017  81%Andělé na dosah

Kniha Andělé v mých vlasech je v

Přečtených1 014x