Pád

Pád https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56720/bmid_pad-QJm-56720.jpg 4 1898 364

Andělé / Padlí anjeli série

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Fallen , 2009

Sirius
17.09.2011 odpad!

Pád na hlavu zažila pravděpodobně autorka před tím, než začala psát tuhle knížku. Jinak by nestvořila takovou pí… hovadinu. Příběh týhle „knížky“ by vystačil na povídku, ale ne, my to musíme vycpat vatou a udělat z toho román. Škoda že autorku neznám osobně, nejradši bych jí její dílo omlátil o hlavu. Mimochodem – ta obálka je fajn.

Selekcaje
15.09.2011 3 z 5

Knížka se mi líbila, ale čekala jsem nějakou zajímavější zápletku. Závěr mi příjde až moc Twilightskej. Kluk k němuž hlavní hrdinka cítí lásku, ještě ho ani nezná a on se jí snaží vzdorovat, protože ví, že s ní nemůže být...Twilight jak vyšitej. A pak to, že je anděl...nemůžu si pomoct, křesťanka nejsem. Nicméhě začátek se mi líbil, už jen v tom, jak autorka skvěle dokázala vylíčit atmosféru polepšovny a Luce: odříznutou od světa.

Charlie Esprit
06.09.2011

Čekala jsem, že to bude nějaká pecka knížka... Obal je pěkný... ale jinak nic moc. Občas byla nějaka ta pasáž, která byla k smrti nudná. Dělají z knihy velkou reklamu. Četla jsem lepší.

rusalka1
20.03.2011 3 z 5

ponurý temný dej polepšovne ma hneď vtiahol do príbehu, no od kedy Luce zomrela najlepšia kamoška a ona zistila o všetkom pravdu šlo to dole z kopca :/