Beta

Beta https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250046/bmid_beta-gwB-250046.jpg 4 275 46

Alfa série

Kyrie sa nasťahovala k Valentinovi Rothovi do newyorského apartmánu, no potom sa rozhodli spolu cestovať po svete. Kyrie spoznáva nové krajiny a užíva si život, aký nikdy predtým nepoznala. Práve sa ubytovali v nádhernom kaštieli vo Francúzsku. Keď sa však Kyrie prebudí, zistí, že miesto vedľa nej je prázdne. Len na vankúši je odkaz pripichnutý strieborným nožom: On patrí mne. Kyrie tuší, že sa stalo niečo zlé, a zavolá Rothovmu asistentovi Harrisovi. Harris má jediné podozrenie – do Rothovho života sa vrátila žena z minulosti, dcéra bohatého a nebezpečného Gréka Gina Karahaliosová. Je rovnako nebezpečná a krutá ako jej otec. Kyrie spolu s Harrisom sa vydajú Rotha hľadať do Grécka, hoci presne nevedia, kde by mohol byť. Púšťajú s do nerovného boja, aby Rotha získali späť. Lenže Gina sa len tak nevzdá...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

Beta , 2014

FairyD.
05.05.2020 5 z 5

Krásne pokračovanie príbehu, bol plný napätia a dramatických udalosti. Podľa mňa najlepšia časť celej série.

NikolaSkop
07.04.2020 3 z 5

Zatim jsem nenarazila na knizku kde by bylo vic erotiky. Co se tyka pribehu, tak zadny zazrak. Takovej zlatej stred. :)

orangerose
09.08.2019 5 z 5

Vynikající díl, pěkně akční :)

smejky11
05.07.2019 2 z 5

Kniha se už netočí jen okolo sexu. Je tam více akce.
Ale místy je přehnaná, holka, která se nikdy neprala, nedržela v ruce pistoli a nemá žádný výcvik, dokáže přeprat gorilu a zabít ho?!?
Jinak kniha je hezky napsaná, dobře se čte.

domina
16.05.2019 2 z 5

Nic moc, všechno moc přehnané, sex přehnaný, mafiánské praktiky přehnané, pár lidí pomalu s holýma rukama překoná bandu grázlů? Valentine je stále s Kyrie, ale vydělává miliardy? po dlouhé době si vzpomene, že by měl podniky svěřit někomu, kdo je povede? No je to fakt už hodně přitažené za vlasy.

Denisa_a
10.03.2019 5 z 5

Hodně dlouho se mi nestalo, abych knížku přečetla za den.
Děj je vám jasný od začátku do konce a vše co si předpovíte, vám vyjde. ALE - čte se to tak dobře!
Jakože WOW. Stránky mi ubíhaly pod rukama jedna za druhou. Hrozně mi sednul styl psaní. Romantika, erotika a napětí. S hlavními hrdiny soucítíte a prožívate s nimi jejich trable.
Jediné co mi vadilo, je, jak si Val s Kyrie pořád říkali "miluji tě". Ze začátku fajn, ale pak už mi to lezlo na nervy :-)
A také jsem byla ráda za kapitoly z pohledu Valentina.

lusidka7636
12.08.2018 3 z 5

Konečně jsem slovo číča nečetla na každé druhé stránce :-D Zápletka celkem zajímavá,ale přišlo mi to takové nedotažené,chudé.Byla jsem v rozpoložení jak tu knihu vůbec vnímat,jestli jako erotický román nebo snad akční thriller! :-D Pobavila mě ta přeměna hrdinky na wonder woman,podle popisu jak se bránila bych ji chtěla vidět jak to dokázala s postřeleným kolenem(asi adrenalin že ano)...to jsou takový hovadiny :-D

cukrovka
10.05.2018 3 z 5

Přečteno rychle, ale mám rozporuplné pocity. Některé věci mi přišli přitažené za vlasy a něco jsem přeskočila, ale četlo se to dobře. Je to taková akční a erotická oddechovka která není pro každého.

Anne123
20.04.2018 odpad!

Tak ono se píše už i krimi porno...no, co k tomu říct. Byla to jedna z těch horších knih. Slátanina, při které jsem se nedivila už ničemu. Alespoň 2* za snahu trochu oživit předchozí díl.

smaille
16.04.2018 4 z 5

Tak jsem si na začátku říkala, jejda akčňák, ale na druhou stranu, pokud bych chtěla po erotickém románu jen erotiku, tak to bych si mohla koupit rovnou kamasutru, že jo :-) V první třetině jsem si představila knihu zfilmovanou, nevím proč, ale v roli Harrise jsem si okamžitě dosadila Segala :-D Jsem ráda, když knížky tohoto typu mají zajímavý děj, nevadilo mi, že je to přitažené za vlasy, autorka má fantazii a napsala zase něco nového. Jenom kdybych v noci po dočtení knížky neměla noční můru, že se plazím okolo plotu a někdo po mně střílí :-D

LadyElisa
09.02.2018 2 z 5

Alfa se mi velmi líbila, ale co autorka předvedla v této knize, je přitažené za vlasy. Za mě tedy ne, mám strach čeho se dočkáme v dalším díle.

TerezaMondeková
02.01.2018 3 z 5

Líbilo se mi, že je v knize erotika, únos, napětí, nebezpečí, strach. Kniha mě nenadchla, ale ani neurazila. Jediný, co mě štve, že na začátku zmizel moc rychle. A pak že hlavní hrdince ta bestie oholila hlavu. Přišlo mi to smutný, ale i trochu směšný. Jsem zvědavá na poslední díl.

Marfuška89
23.11.2017 5 z 5

Asi před 1 hodinou dočtená.
A musím říct.... WAU!
Beta = erotika, násilí, strach, napětí.
Moc se mě 2 díl líbil a už se těším na Omegu až vyjde i v ČR.

katarina9k9
15.09.2017 2 z 5

Alfa bola lepšia. Ma to byť erotika tak to ma u erotiky ostať (lepšej či horšej). Snaha o akčný triler sa nepodarila, z nicky sa stal zabijak, cela akcia nasilne preložená erot scénami... Dočítala som, ale pochybujem ze sa prinútim k pokračovaniu.

Ditules
14.09.2017 2 z 5

No to byla blbost - Jak se obyčejná holka může změnit v zabijáka? :D

mmmisulka.r
04.08.2017 4 z 5

Betu hodnotím o jednu hvězdičku lépe. Jedno je ale jisté, série nesedne každému čtenáři. Pro někoho odpad, pro jiné milé čtení.
Musím pochválit akční zápletku, která to ještě více okořenila, tam, kam se nevešel sex, se vešlo násilí! Jsem maličko rozpolcena, protože Jasinda Wilder posouvá hranice erotické literatury zase o něco dále. Samozřejmě i já jsem občas valila oči a byla přehlcena a občas i znechucena, ale když se ohlédnu...knihu jsem doslova slupla jako malinu. Čtivá rozhodně je, ale pozor! Opravdu není pro každou ženu! Každá máme svoje hranice jinde.
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček!

MarKy95
03.08.2017 4 z 5

Pro mě to nebylo zase tak špatný. U něčeho jsem teda kroutila hlavou...Něco jsem přeskakovala, ale jsem ráda že mám dočteno. :)

AnetHol
01.08.2017 5 z 5

Věřím, že nebudu jediná... Mně se to moc líbilo :)

Lucibuska
22.07.2017 odpad!

V životě bych o knize, kterou jsem vzala do ruky a přečetla neřekla, ze je to odpad. Ale tohle jinak nazvat nelze. Bylo to hrozny. První dil docela ušel, ale tohle? Já snad ani raději nechci vědět co obsahuje 3.dil. Tahle knizka je to nejhorší co jsem kdy přečetla - i když jsem skoro polovinu preskakala.

adrianna0305
25.06.2017 odpad!

Obsahuje spoiler, možná i celý bojler :-) Noo Kyrie je hotový Rambo, kdy cesta do pekla a zpět je pro ni procházka růžovým sadem. S prostřeleným kolenem by dokázala i stepovat a pomocí svých tělesných tekutin dokaže zlikvidovat kdejakého hromotluka. Hmm mně se zdá úhel Beta úplně tupý :-(

erotika

2015  68%Alfa