Alfa

Alfa https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233563/mid_odhodte-zabrany-prichadza-alfa-fdl-233563.jpg 3 520 98

Alfa série

Keď sa to stalo prvý raz, pripadalo mi to ako zázrak. Účty sa mi kopili a dosahovali takú výšku, akú by sa mi nikdy nepodarilo splatiť. Za mamu v sanatóriu, bratovo školné, moje školné, nájomné, elektrina. Všetko ležalo na mojich pleciach. A okrem toho som práve prišla o prácu. Nemala som nádej, na účte mi nezostali žiadne peniaze, nebola šanca, že by som si našla ďalšiu prácu. A potom odrazu, keď som stratila už aj poslednú nádej, našla som v schránke obálku. Bez spiatočnej adresy. Vpredu bolo napísané moje meno a vnútri bol šek na desaťtisíc dolárov. Stačili by na zaplatenie všetkých mojich účtov a niečo by mi ešte aj zostalo, kým si nájdem prácu. Mohla by som sa sústrediť len na školu. Keby ste dostali taký záhadný šek, ktorý by postačil na všetky vaše výdavky, nedali by ste si ho vyplatiť? Ja som to urobila. Po roku mi ktosi zaklopal na dvere. Pred domom stála dlhá čierna limuzína, pri dverách šofér a povedal len toľko: „Nadišiel čas splatiť dlh.“ Nastúpili by ste? Ja som nastúpila. Ukázalo sa, že niekomu dlhujem stodvadsaťtisíc dolárov.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

Alpha , 2014

Mellisek
16.08.2016 5 z 5

Aha dodatek ona už pokračování má... Hm to je škoda.

Mellisek
16.08.2016 5 z 5

K faktu toho že mám v přečtenych knihách několik desítek erotických románu si dovolím soudit i tuto knihu. Když jsem četla recenze,tak jsem si říkala aha zas nějaká traparna jako hotel v Paříži ALE pokud Vám jde o to přečíst si knihu odpoutat se od reality tak proč ne? Ano je to svým působem pohádka není reálná ale byla rozhodně čtivá. Ano hrdinky název pro svoji píp stál za to,ale ze zkušenosti jsem slyšela i pikantnější názvy. Sexuální scény byly opravdu žhavě napsané a celkově ta kniha byla dobrá. Měla děj i konec, doufám že nebude druhý díl,ale mě se líbila. Dávám 5hvězd jen proto že si nezaslouží mít nějakých 60% ;-) -Mell

Akinaz
14.08.2016 2 z 5

Nad touto knihou místy opravdu zůstává rozum stát. Nedozvěděla jsem se nic nového, zajímavého, co bych již někde neviděla, nebo nečetla. Děj je směska čehosi, čemu se nedá ani za mák věřit a po chvilce víte, že hlavní hrdinka je nejen naivní... Recenzi na tuto knihu mám dopsanou, ale ani komentář jsem si nemohla odpustit. A upřímně řečeno výraz pro ženský pohlavní orgán, který je zde použit... to jako vážně? I kdyby scény zavánějící erotikou byly napsané sebelíp, tohle slovo by je bezpečně degradovalo na bod mrazu.

Eevina
24.07.2016 2 z 5

Ježíši ... to je asi to slovo, které to vystihuje. No já fakt nevím, ale docela dost silně mi to připomínalo 50 odstínů, už jsem jenom čekala, kdy vytáhne klíče od herny ... Ne to jako fakt? To jako vážně ona si nechá vyplatit peníze od cizího člověka prakticky bez přemýšlení? To jako opravdu si nechá zavázat oči a hned se s ním prakticky začne líbat aniž by věděla kdo to je? To jako opravdu mu začne důvěřovat prakticky hned? No další díl už rozhodně číst nebudu, podle anotace to už vypadá jenom jako zoufalý pokus o erotický román a vypadá to hodně zoufale. Jsem ráda, že se to tu aspoň vyřešilo hned v tomhle díle a nejsem nucena si pořizovat další. Díkybohu.

LadyElisa
20.07.2016 5 z 5

Úžasné, dechberoucí a jiskřivé od prvních stránek. Jako odpočinková četba pro letní večery naprosto vyhovující. Kniha se mi líbila i přesto, že některé situace byly malinko přitažené za vlasy a některé výrazy se do celkového kontextu děje vůbec nehodily. Nicméně, pro milovnice tohoto druhu knížek je Alfa nutností, protože i přes své chybky je Valentine bůh :-)

P.S. playlist, který je přiložen na konci knihy krásně podkresluje celý příběh :)

Tessa
19.07.2016 2 z 5

Téda, na to, jaký byl ohledně této knížky mediální Boom! tak jsem opravdu zklamaná. První dejme tomu 1/3 knížky naprosto nesmyslná. Plytký děj, který mi sem tam připomínal Fifty Shades of Grey říznutý nějakou jinou knížkou. Až na to, že tohle bylo asi tak 50x zrychlený. Druhá 2/3 knížky bylo rozuzlení celého děje (Ach ano, konečně se dostáváme tolik krásnému erotickému tématu). Právě proto je to erotický román, jinak by ta knížka stála za pendrek. A polsední 3/3 mi opět připomíná knihu Fifty Shades... Ale jen s tím rozdílem, že tady se to vyřeší hned, naproti tomu ve Fiftym... No sečteno podrtrženo - o krásných miliardářích a chudých holkách už bylo napsáno moc. Kniha je podle mého na docela slušných 40%. A to jen kvůli tomu docela dobře popsanému sexu.

CHESS
12.07.2016 3 z 5

Tak teda nebylo to zrovna nejhorší, ale žádná bomba taky ne. Prvních pár stránek nic moc. Vůbec jsem nepochopila proč si brala cizí peníze a proč jí je celý rok posílal aniž by něco chtěl, ale na druhu stranu chápu bylo to pro příběh. A pak přišla ta hlavní bomba. Zavázal jí oči. Bože! To mu jsem se prostě musela smát, protože to jinak nešlo. Dostalo mě, když jí začal říkat, že má nějaké temné tajemství na které zatím není připravená a jak uzavřený člověk je a další hlouposti. Prostě jsem se to mu musela jen smát. Pak se trochu víc rozjelo a už bylo co číst. Prostě klasika. Bohužel některé jeho manýry mi až silně připomínali Christiana Greye, ale kdo v dnešní době všechno nepřirovnává k němu? Děj pak probíhal celkem v pohodě, ale začínám mít dost bohatých chlapů a chudých nezajímavých holek. A další bomba přišla s jejím otcem. Nevím proč, ale připadalo mi to nějak divný. A pak prostě klasika. Uteče a potřebuje nějaký čas, aby si vše srovnala v hlavě a stejně přijde na to, že bez něj nemůže být. Celkově to není špatný příběh, prostě normální oddechovka :)

mmmisulka.r
04.07.2016 3 z 5

Vše co bylo možné na toto téma napsat, již bylo napsáno. Vše ostatní je už jen laciná náhražka a občas i parodie!
Miluju náruživost, ale těch sprostých slov při samotném aktu, obzvláště tedy to jedno, bylo prostě moc. No a "číča"? Tak ta už mě dodělala....
Knižní deníček - recenze již brzy!

Mikik
16.06.2016 3 z 5

Není úplně nejhorší a erotických scén je tam opravdu hodně, takže kdo tento žánr má rád, si přijde na své. Dějová linka tam je, takže nějaký vývoj příběh má. Já osobně si přečtu i další dva díly, mám ráda, když vím, jak se postavy vyvíjejí :-)

JanaDor
12.06.2016 3 z 5

Neočekávala jsem nic extra, fakt jsem si chtěla jen pročistit hlavu od vážnějších témat. Ale tento příběh je tak neuvěřitelný, že to není normální. Nic se nemá přehánět. A zde to šlo do extrému. Super bohatý krásný tajemný chlap, na kterém bylo dokonalé úplně vše, k tomu dokonalý byt na dokonalém místě s dokonalými dárky pro svou milovanou. Nejvíce povedené jsou erotické scény, těmi by se dalo inspirovat. I když také jsou hodně přehnané, ale budiž, to je povoleno. Takže zčásti tato kniha svůj účel splnila. :-)

Muhibbis
20.05.2016 2 z 5

!POZOR! OBSAHUJE SPOILERY. A FANFIKCIU!
Dramatická scéna. Muhibbis sedí v kúte a plače. Zrazu dnu vojde jej priateľ, krásny, tajomný miliardár, atakďalej atakďalej, veď to poznáte. Nežne sa k nej zohne, položí jej ruku na plece, a jemným, tichým hlasom sa jej spýta. "Drahá, čo sa deje?"
"Valentine... Valentine, sme priateľmi už, ehm, mesiac. Myslím tým asi dvakrát dlhšie, než si ty zvádzal svoju súčasnú milenku, nemám pravdu?"
"Áno... Čo je s ňou?"
"Rozíď sa s ňou a vráť sa k Gine!"
"Preboha, tej mafiánskej dcére?! Ale veď je to psychopatka!"
"No a?!"
"Chcela ma zabiť!"
"Ale len zastreliť, prebodnúť alebo tak podobne! Tvoja nová priateľka je strašne blbá!"
"No a?"
"Tým chcem povedať, že smrť rukou cáklej priateľky bude aspoň rýchla, na rozdiel od priateľky blbej, ktorá ťa pomaličky unudí na smrť!"
***
Ale vážne. What the actual fuck?! Prečo sú hrdinky všetkých týchto románov také strašne sprosté?! A keď už sme pri tom, prečo aj hrdinovia?! Tak bohatý, príťažlivý chlap uvidí babu tak sexi, že sa mu z nej krúti hlava (ak chceme ostať decentní), a čo urobí?! Pozve ju na rande?! Nié, radšej si počká, kým sa stane nejaká "nehoda", ktorá mu spôsobí citový dlh voči nej, ktorý on potom previnilo spláca, a nakoniec, keď sa ona dostane do zúfalej situácie, začne tvrdiť, že údajná splátka za dlh emocionálny je vlastne finančný dlh jej u neho, takže ju môže uniesť a zneužiť... Hlavná hrdinka bola typická tupá blondína, kým úžasný "on" sa mi zdal oproti napríklad Greyovi celkom znesiteľný - bol síce panovačný, ale nie až tak ako vyššie spomínaný, a čo sa jeho čudáckosti týka, tak pre jemu podobných mám celkom pochopenie. O to menej mi jeho posadnutosť ňou dávala zmysel. Ale veď ja viem, ako to chodí - ono sa tam tá smrť v rodine pridala len pre angst a nosnou témou tam bol sex a sladké (pre mňa skôr rozčuľujúce) kecy typu "patríš mi... a ja patrím tebe". Čo mi až tak nevadilo, pretože počas erotických scén aspoň hlavná hrdinka neukazovala svoju nezmernú tuposť ako mimo nich. Vzťah tohto párika bol dosť chabý - sex, sex, plavba, reštaurácia, sex, rozchod, potrebujem čas, alebo vlastne nie, som úplne doňho, sex. Achjo. Nakukla som už aj do druhej knihy, ktorá má viac deja a hrdinku, ktorú z ALFA samcom shipujem skôr. Je to psychopatka, nymfomanka a ešte hlúpejšia než hlavná hrdinka. Ale aspoň sa s ňou človek nenudí.

martiiinkajjj
19.05.2016 5 z 5

Super knížka...dobře napsané erotické scény :) Na knížce není nic co bych potřebovala komentovat....za mě * * * * *.

Lenka.Vílka
24.01.2016 4 z 5

Hmm...knížka se mi četla dobře, o tom žádná, ale nenašla jsem v nic specialniho, kvůli čemu bych četla znovu. Upřímně jsem se do knihy pustila proto, že se mi moc líbilo Topim se v tobě...ale v tomhle příběhu jsem si říkala, že sice to není originální, ale alespoň dobře napsané (čteno v originále), takže po sečtení plusů a minusů, dávám 4*, protože tahle kniha rozhodně patří k tomu lepšímu, co v žánru vyšlo (teda jako u nás...)

EvaSupovic
31.10.2015 5 z 5

Mě se kniha moc líbila. Byl to zajímavý příběh dvou rozervaných duší, kteří společně, ač za zvláštních okolností, najdou cestu do svého srdce :-)

peko
20.10.2015 1 z 5

Za sebe doporučuji! :-)

LilianaFalcon
02.07.2015 1 z 5

Četla jsem anglicky, a i když jsem se stále snažila si připomínat, co je to za žánr, a že bych to měla podle toho taky brát s rezervou... prostě mi to vůbec nesedlo.
Radši si znova přečtěte Božskýho bastarda a Dublin street ;-)

lenka5535
30.04.2015 2 z 5

Pre mňa to bola totálna nuda, od začiatku do konca. Nemalo to žiadnu iskru a vôbec sa mi nezdalo, že by medzi postavami prebiehala nejaká tá chémia.

blogerka
09.03.2015

No rozhodne to malo viac deja než niektoré iné erotické knihy, aj keď to nešlo na úkor horúcich scén. Na postavy som si najprv musela chvíľu zvykať, ale časom som si ich obľúbila, najmä hlavnú hrdinu Kyrie, ktorá chvalabohu nebola úplne neskúsená naivka :) Máte pocit, že čítate o reálnej žene, dokážete sa s ňou stotožniť aj napriek tomu, že nie vždy súhlasíte s jej rozhodnutiami. Hlavný hrdina je ešte tajomnejší než priemerní tajomní hrdinovia z erotických romancí :D Snáď do polovice ani nepoznáte jeho meno a aj potom iba tak tápate v tom, čo je vlastne zač a čo skrýva... Alfa je príjemné, oddychové a správne šteklivé čítanie, ktoré dáte za zopár chladných večerov a ja ho vrelo odporúčam.

erotika

2015  68%Alfa