Dvojí spravedlnost

Dvojí spravedlnost https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402967/bmid_dvoji-spravedlnost-oYT-402967.jpg 5 533 55

Alfa a Omega série

Poté, co vlkodlaci vystoupili na veřejnost, si nemohou dovolit špatnou publicitu. Přestupky, které by se v minulosti daly přehlédnout, musí být nyní tvrdě potrestány. Jenže napětí ze špinavé práce, kterou Charles pro otce odvádí, si na něm vybírá krutou daň. Hrozí, že z kata se stane oběť… Takže když FBI požádá smečku o pomoc s případem sériového vraha, jsou Charles a Anna posláni do Bostonu, v naději, že Charlese změna práce zklidní. Oba brzy zjistí, že nejen poslední oběti byli vlkodlaci. Někdo si bere na mušku jejich druh. A Anna s Charlesem ze sebe udělali cíl…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Fantom Print

Fair Game , 2012

Lenka.Vílka
13.09.2019 3 z 5

Zajímavě pojmutý díl, přesto stavbou úplně stejný (bohužel) jako předchozí díly série. Dějově mě to bavilo mnohem víc než Loviště. Ta FBI věc děj vylepšila. Ale jinak stále stejné. Že vlkodlaci existují ví teď celý svět, takže to dává smysl. Jenže tady se opět první polovina soustředí na "ty věci mezi náma", že druhá polovina knihy je potom až moc rychlá. Má to prostě málo stran. A začínám se nudit... :(

luculi
09.08.2019 5 z 5

Pokračování přineslo něco nového a navíc působilo jako detektivka. Povedená, napínavá a pěkně propracovaná část. Čím dále lepší čtení :-D

kkarmela
08.11.2018 5 z 5

krásná celá série, velmi čtivé

deedulka
15.10.2018 5 z 5

Po pauze jsem se opět dostala k pokračování série a byla to parádní jízda. Napínavý děj a sympatické postavy Anny a Charlese. Do toho i nové postavy z FBI a tajemný fae. Prostě super čtení, které se nedalo odložit.

Lenka40
08.04.2018 4 z 5

Opět velice poutavý příběh s Charlsem a Annou. Víc k tomu není asi co dodat . Patricie píše velice čtivě a já její příběhy prostě miluju .

jitka7
20.03.2018 4 z 5

Tenhle díl byl zajímavý a to hodně. Dlouhou dobu jsem netušila, o co vlastně pořádně jde a hlavně, kdo to dělá. Zajímavé, napínavé.

JanaBel
15.07.2017 5 z 5

"pozor...tyto knihy jsou návykové" mělo by stát tučným písmem na každé od této autorky....humorné,napínavé, prostě super...těžko se od nich odtrhává, dokud je nemáte dočtené

moira2912
18.05.2017 4 z 5

5.7.2013: 4*
Hodně jsem se nasmála, zápletka mě bavila, Charles s Annou jsou zlatí a ten epický konec byl dokonalý. x))

8.2.2013: 3*

Fizulka71
09.04.2017 4 z 5

Tak tenhle díl se vážně povedl. Ze série podle mě zatím nejlepší. Ze začátku se tak netvářil, Anna s Charlesem rozebírají svoje pouto, až se člověk začíná skoro nudit. Skoro. Ale pak to přijde, děj začíná nabírat na obrátkách a vyústí v naprosto nečekané finále. Ten konec mě vážně dostal, ale lze se divit, že se otec uneseného dítěte, které znásilnili a mučili, zachová jinak, když lidská justice naprosto selhala (opět)? Myslím, že ne. Pěkné počtení, nebudete zklamáni.

paprika75
07.03.2017 5 z 5

Nezklamala. Líbilo se mi čarodějnické téma i spojení FBI, Cantripu a fae. Povedený kousek. 5*

evik.sv
11.01.2017 5 z 5

Výborná kniha a poutavá detektivní zápletka.Všem doporučuji čtení je opravdu zážitek.

LilianaFalcon
02.10.2016 5 z 5

Je možný, že ty knihy jsou lepší a lepší? Tahle detektivní zápletka s prací pro FBI mi fakt sedla :-)
Pro mě nejlepší kniha série.

Evule114
16.09.2016 5 z 5

Další skvělý díl. Nemůžu si ale pomoci, pro mě byl lepší druhý díl. Samozřejmě, že i tento byl uchvacující a četl se jedna báseň. Zrovna masový vrah a poldové nejsou má krevní skupina, ale zase to dostalo jiný šmrnc, když jsem zjistila, kdo je tím vrahem. Doufám, že v posledním díle nebude Charles tak rozpolcený kvůli svým duchům. A ještě jedno obrovské plus. Je zde více romantiky i erotiky oproti Mercy..

Raven11
22.08.2016 5 z 5

Ach jo, nejdřív Mercy a teď tohle. Musím si přečíst nějakou špatnou knížku, protože z těch pozitivních komentářů jsem už vyčerpaná :D Prostě chválím, tato série se čte sama =)

Laf
03.02.2016 4 z 5

Dobré a zajímavé pokračování. Ani o napětí nebyla nouze a o nové poznatky o vlkodlacích a fae také ne. Skvělá série a můžu jen doporučit.

kleo9554
26.08.2015 5 z 5

Nějakým omylem jsem si tuto knihu přečetla ze série jako první a moc se mi to líbilo:-) Mám ráda detektivky a těším se, až si přečtu začátek :D :-D

Nelly
01.06.2015 5 z 5

Moc hezký příběh, možná je v této sérii méně humoru, než si užíváme s Mercy, ale zase je tu více emocí. Už se těším na další díl...

Monisek.B
17.11.2014 3 z 5

Nějak nevím, jak tuhle knihu ohodnotit. Příběh jako takový se mi celkem líbil, ale čtení samotné vázlo. Nemohla jsem se do toho ponořit a trvalo mi to celkem dost dlouho. Pomalu jsem se k tomu musela nutit. Ve výsledku to zas ale tak strašné nebylo. Ještě že ale tato série víc dílů nemá, další už bych asi ani nečetla.

angelbooks
15.07.2014 5 z 5

Třetí díl mě nezklamal :).
Dokonce jsem posledních asi 50 stran nechtěla nechat na další den. A tak když mi chybělo asi 20 stran a bylo 10 hodin večer říkala jsem si že to přečtu :D, nešlo se od ní odtrhnout :)
Jeslti bude i 4.díl budu zvědavá co to bude :)
Doporučuji :)

kacaaba
22.06.2014 5 z 5

Zase moc pěkný díl. Napínavý, romantika. Doufám, že bude taky pokračovat jako s Mercedes.