Dvojí spravedlnost

Dvojí spravedlnost https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402967/bmid_dvoji-spravedlnost-oYT-402967.jpg 5 533 55

Alfa a Omega série

Poté, co vlkodlaci vystoupili na veřejnost, si nemohou dovolit špatnou publicitu. Přestupky, které by se v minulosti daly přehlédnout, musí být nyní tvrdě potrestány. Jenže napětí ze špinavé práce, kterou Charles pro otce odvádí, si na něm vybírá krutou daň. Hrozí, že z kata se stane oběť… Takže když FBI požádá smečku o pomoc s případem sériového vraha, jsou Charles a Anna posláni do Bostonu, v naději, že Charlese změna práce zklidní. Oba brzy zjistí, že nejen poslední oběti byli vlkodlaci. Někdo si bere na mušku jejich druh. A Anna s Charlesem ze sebe udělali cíl…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Fantom Print

Fair Game , 2012

renefer
19.06.2014 5 z 5

Moc hezký díl. Charles má problémy se svojí funkcí marokova kata a tak ho Bran vyšle spolu s Annou na pomoc policii. Mají vypátrat sériového vraha a zneškodnit ho. Unesena je i dcera jednoho z mocných fae. Nejvíc se mi líbil konec, spravedlnosti bylo učiněno zadost. Škoda, že to takhle nefunguje i ve skutečném světě a kdo má mocného papínka, tak mu projde všechno (tady i vražda)...skoro.

pobijecmuch
11.06.2014 4 z 5

Po slabším Lovišti je tento díl opět zase ke čtení. Solidní.

IvcaK98
14.05.2014 4 z 5

Ať Patricia Briggs napíše cokoliv, bude to dobré. Už byly lepší díly, ale celý její vlkodlačí svět je mi tak sympatický, že i ta nejméně kvalitní knížka téhle autorky je pořád příjemná. Dějová linie až tak nevyniká, mě spíš bere charisma téhle série, které teda stojí za to.

aktak1203
28.01.2014 4 z 5

Klasika. Věděla jsem co mám čekat a kniha má očekávání splnila. Už se těším na další díl.

NikinkaFantasy
27.08.2013 5 z 5

Kniha byla jako vždy úžasná. Mrzí mě, že autorka na chvíli přestane psát knihy do série Alfa a Omega, ale určitě to není na škodu, když bude psát další knihu k sérii Mercy Thompson. Kniha byla hodně dramatická, ale bylo zajímavé číst o tom, jak vyšetřují Charles a Anna sérii vražd. Jsem taky ráda, že tam je zmíňka o Adamovi a Mercy. Ale jsem šťastná, že vše dobře dopadlo. Jen bych nejradši namlátila lidem, kteří nechali jednoho z vrahů běhat na svobodě. No... myslím, že se o to asi postarají Fae. Doporučuji.

LiLLu
24.08.2013 5 z 5

Jsem teprv na začátku, ale tohle je přesně šálek mé kávi. Napětí, humor a akce. víc netřeba rozvádět. Kdo čte tuto autorku asi ví co očekávat.-) za mne plnou:-)

Saffron
31.05.2013 3 z 5

První díl této série se mi líbil víc, to musím přiznat,ale i tento příběh jsem zhltla opravdu rychle. Bylo to napínavé, i když konec tak trochu předvídatelný. Ovšem co ještě přinese vyhlášení války ze strany faeského Šedého pána, to asi teprve uvidíme:)
Napřed mi vadilo, že přeskočím Loviště, ale na druhou stranu to pro mě mělo jisté kouzlo, jelikož ve Štvanici byla tou "zraněnou" Anna, zatímco tady se trápil a užíral hlavně Charles. Tak trochu si vyměnili role :)

Arianne
25.05.2013 3 z 5

Série o Anně a Charlesovi je příjemným projasněním při čekání na další díl Mercy. Annu jsem si moc oblíbila, je to silná, životem protřelá žena, která nemá narozdíl od Mercy problém s důvěrou ve své nejbližší. Třetí díl byl nicméně dost stejný jako předchozí, jediné, čím ho lehce předbíhá, je závěrečné vystoupení Šedého pána, které jediné nás navnadí na pokračování.

Katie46
07.05.2013 5 z 5

Jak jinak než dobrý a poutavý. Líbili se mi více předchozí díly ale když se jedná o Annu a Charlese, vždy to rozjasní. =) Přála bych si aby bylo pokračování.

Safienka
27.03.2013 5 z 5

Není to Mercy a nikdy nebude. Ale když to vezmu z pohledu této série, tak určitě lepší než díl předchozí, ikdyž opět na stejné brdo. Ale co se týče čtivosti a to jak jsem do toho zapálená, tak jsem to zhltla a už se těším na další díl :-)|Doufám, že Anna s Charlesem nepojedou opět někam vykonávat nějakou spravedlnost :o)

trynitrix
05.03.2013 5 z 5

Určitě se mi příběh líbil víc než předchozí ale pořád to není Marcy :-D ohledně příběhu a akčnosti tady to tomu chybí. Ale Annu jsem si taky oblíbila a samozřejmě i Charlese . A mrzí mě že se bude muset čekat tak dlouho na další díl :-D

fionKa
01.03.2013 5 z 5

Docela radikální změny v ději.... Rozhodně se těším na další díl ;))Fae jako nepřátelé lidí... To bude ještě maso... :DD

Ejdriana
24.02.2013 5 z 5

Z dosavadních tří dílů mě tento bavil asi nejméně, ale na druhou stranu příběh byl jako vždy zajímavý a knihu jsem přečetla jedním dechem běhěm dvou dnů. Škoda jen, že knížka byla o něco tenčí než ty předešlé. Doudám, že příště toho bude pro nás chtivé čtenáře více. Vztah Anny a Charlese se zajímavě vyvíjí a určitě nás čeká v dalších dílech mnoho tajemství a příběhů.

Byxy123
17.02.2013 5 z 5

Jak skončilo Loviště, tak tato kniha na jeho konec navázala dobrým příběhem i dějovostí. Byla dynamická, měla rychlý spád a velmi se mi líbila zápletka. Proto jsem této knize dala pět hvězd. :)

finka
26.01.2013 5 z 5

S klidným svědomím můžu dát pět hvěd. Oproti jedničce a dvojce, které byly průměrné (M.T.Majar a její Znamení vlka bylo lepší), je trojka daleko zajímavější. Přičetla bych to spolupráci vlkodlaků s FBI, což jako téma je parádní. Takže pro stoupence této milé paní spisovatelky jen doporučuju. Za mě nejlepší její kniha (a to nemám Annu, Charlesovu družku ráda).