Škorpion se vrací

Škorpion se vrací https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117653/bmid_skorpion-se-vraci-v7n-117653.jpg 4 61 7

Alex Rider série

< 9. díl

Škorpion pronásleduje Alexe Ridera velkou část jeho života. Zabil mu rodiče, snažil se z Alexe udělat zrádce a pokaždé se vrací o něco silnější než předtím. Tentokrát si tato mocná zločinecká organizace hraje s ohněm v nejvýbušnější oblasti světa: na Středním východě. Nikdo nezná Škorpiona tak dobře jako Alex. A nikdo neví, jak se Alexovi dostat na kobylku, lépe než Škorpion. Až doteď. Honičky nebyly ještě nikdy tak zběsilé, souboje tak záludné a nebezpečí pro lidstvo tak velké. Přežije Alex i tentokrát?... celý text

Dobrodružné Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

Scorpia Rising , 2011

mercy94
26.06.2021

Nazdar nemůžu tuhle knížku nikde najít a stáhnout. Nevíte kde bych to mohla najít. Mockrát vám děkuji za odpověď

Phoenix16.cz
10.01.2018 3 z 5

První příběh Alexe, který mě moc nebavil, což u pořadového čísla 9 není zas až tak překvapivé a o kvalitě série vypovídá poměrně hodně. Sice všechny předchozí díly jedou podle určitých pravidel a v každém příběhu se určité věci opakují, tady to bylo poprvé, kdy mi to začalo vadit. Poprvé mi připadalo, že postava Alexe se nikam dál neposunula a zabití jedné z postav připomínal zoufalý pokus "oživit" jinak šedý příběh.

knihomols.r.o.
04.09.2017 5 z 5

Nejsmutnější a zároveň jeden z nejlepších dílů, asi i proto, že je poslední. Sérii mám opravdu ráda, sem tam na nějaký díl narazím a znovu se začtu ☺.

hana4834
10.02.2017 4 z 5

prostě super...

čef
02.05.2016 4 z 5

Školou povinný špion, to tady ještě nebylo. Kupodivu to nepůsobí až tak podivně, jeho akce se ubírají celkem cestou uvěřitelnosti. Mladý Bond se se štěstím a sem tam se svojí vynalézavostí dostává ze životu nebezpečných situací, zatímco lidé vedle něho umírají. Cíleno na mladou generaci to není zas tak špatné.

knihomols.r.o.
06.04.2013 5 z 5

Super! Nečekanější konec byl nečekala :D Jen jediná věc byla zklamáním,...že se musím rozloučit s Alexem Riderem

bibi.r
28.11.2012 4 z 5

Tenhle díl se mi fakt líbil.

nebezpečí zločinecké bandy souboje

Kniha Škorpion se vrací je v