Škorpion se vrací

Škorpion pronásleduje Alexe Ridera velkou část jeho života. Zabil mu rodiče, snažil se z Alexe udělat zrádce a pokaždé se vrací o něco silnější než předtím. Tentokrát si tato mocná zločinecká organizace hraje s ohněm v nejvýbušnější oblasti světa: na Středním východě. Nikdo nezná Škorpiona tak dobře jako Alex. A nikdo neví, jak se Alexovi dostat na kobylku, lépe než Škorpion. Až doteď. Honičky nebyly ještě nikdy tak zběsilé, souboje tak záludné a nebezpečí pro lidstvo tak velké. Přežije Alex i tentokrát?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/117653/skorpion-se-vraci-117653.jpg 4.450

Alex Rider (9.)

Scorpia Rising (2011)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, BB art

Phoenix16.cz

První příběh Alexe, který mě moc nebavil, což u pořadového čísla 9 není zas až tak překvapivé a o kvalitě série vypovídá poměrně hodně. Sice všechny předchozí díly jedou podle určitých pravidel a v každém příběhu se určité věci opakují, tady to bylo poprvé, kdy mi to začalo vadit. Poprvé mi připadalo, že postava Alexe se nikam dál neposunula a zabití jedné z postav připomínal zoufalý pokus "oživit" jinak šedý příběh.

knihomols.r.o.
04.09.2017

Nejsmutnější a zároveň jeden z nejlepších dílů, asi i proto, že je poslední. Sérii mám opravdu ráda, sem tam na nějaký díl narazím a znovu se začtu ☺.

hana4834
10.02.2017

prostě super...

čef
02.05.2016

Školou povinný špion, to tady ještě nebylo. Kupodivu to nepůsobí až tak podivně, jeho akce se ubírají celkem cestou uvěřitelnosti. Mladý Bond se se štěstím a sem tam se svojí vynalézavostí dostává ze životu nebezpečných situací, zatímco lidé vedle něho umírají. Cíleno na mladou generaci to není zas tak špatné.

knihomols.r.o.
06.04.2013

Super! Nečekanější konec byl nečekala :D Jen jediná věc byla zklamáním,...že se musím rozloučit s Alexem Riderem

bibi.r
28.11.2012

Tenhle díl se mi fakt líbil.