Ako inaque

Ako inaque https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439623/bmid_ako-inaque-lf9-439623.jpg 5 1 1

freejazz
11.04.2020 5 z 5

texty, ktoré by sa na smetisku internetu dávno stratili a predsa stoja za prečítanie.
citujem z prebalu:
Keby dobiehalo slovenské HDP na hlavu to 60-krát početnejšej Ameriky takým tempom, akým sa autori z Inaque s asi 3600-krát menším rozpočtom približujú The New York Review of Books, zajtra by sme otvárali naše 24. Silicon Valley – tentokrát v Hrochoti. Inaque.sk je priam existenciálna výnimka v aktuálnom priestore medzi globálnym údolím dutých hláv, humnami na pestovanie zmanipulovaných stabilizátorov mainstreamového matrixu Generácie Nič a tlstopismi novinových výstrižkov o mafii... (nepovedal som ja, ale kritický ekonóm Marián Vitkovič).
čo k tomu dodať... produkcia vydavateľstva Inaque je naozaj iná, v mnohých prípadoch neporovnateľná s už spomínaným mainstreamom. ak teda pri čítaní radi premýšľate, nenechajte si ujsť príležitosť a pustite sa do tohto dielka... žial, na nete už z toho naozaj veľa nenájdete.