Pouto

Pouto https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324009/mid_pouto-9Gs-324009.jpg 4 1119 204

After série

Život Tessy a Hardina je plný překvapení. Jejich vztah je osudový, přestože neustále zkoušený další a další překážkou, které se jim staví do cesty. Šokující pravdy o obou rodinách, které vyplavaly na povrch, nasvědčují, že mezi milenci není velký rozdíl. Tessa už dávno není milá, naivní a poslušná dívka, kterou byla, když poznala Hardina, právě tak jako on už není nemilosrdný, mrzutý potížista, do kterého se bezhlavě zamilovala. Tessa má pro jeho výbušnou povahu pochopení a jako jediná dokáže utišit jeho rozbouřené emoce. Hardin Tessu potřebuje. Čím víc pravdy o jeho minulosti však vychází na světlo, tím víc se poddává démonům svojí minulosti a Tessu i ostatní blízké od sebe odhání. Tessa se už vzdává naděje, že ho dokáže zachránit. Jedině že by obětovala samu sebe. Stojí jí však láska za tak vysokou cenu? Tessa se odmítá vzdát bez boje. Za koho však ve skutečnosti bojuje? Za Hardina, anebo za sebe samu?... celý text

Literatura světová Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

After Ever Happy , 2015

Evka3814
04.11.2017 5 z 5

No nevim co na to říct. Tolik rozchodů, to jako fakt

Evickar
07.09.2017 4 z 5

Vlastně se děj podobal dost předchozím dvou dílům. Pořád dokola Hardin něco posírá a Tessa mu odpouští, protože ho strašně miluje a hrdost jí nic neříká. Autorka Tessu posílá na samé dno, aby měla o čem psát. Ve skutečnosti není nikdo schopný ustát tolik problémů a je dost nepravděpodobné, aby se to vše dělo jednomu člověku. Ale budiž, je to román. Když se na scéně objevil Zed, říkala jsem si, že je děj v háji, zase sebude opakovat to samé, naštěstí jeho přítomnost měla krátkého trvání. Ale celkově jsem se nemohla od toho odtrhnout. Všechny knihy jsou prostě psány hrozně lehce, že stránky ubíhají ani nevíte jak. Dlouho jsem nenarazila na tak jednoduchou a oddechovou četbu (kromě Poslední aristokratky, ale to je úplně z jiného soudku žánru). Na konci bych klidně vynechala poslední kapitolu po 10 letech, ta mi přišla zbytečná a přeslazená.

ptavichripkaa
17.08.2017 5 z 5

Moc krásné ukončení série. Z některých pasáží mi bylo úzko a i slzy byly. Fandila jsem Tesse i Hardinovi, aby to všechno nakonec ustáli.

celoushek
11.08.2017 5 z 5

Všechny 4 díly byli dokonalé, úžasné čtení od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Ale jak tu slečny píšou, též mi hodně vadilo že měli dlouhé odloučení od sebe, 2 roky to jako vážně? A za ty dva roky se viděli jen 6x? Najednou se na svatbě Landona dají dohromady a Tessa si ho najednou chce vzít? To jí to jako nemohlo docvaknout už dávno?! :/ Úplně jsem litovala Hardina jak na ní musel tak dlouho čekat, mě by to asi urvalo srdce a šla skočit z mostu. Každopádně konec krásný, ale vadilo mi to přeskakování, za 1 rok potom opět za 1 rok... Knížka byla oproti předchozím dost tenká, klidně to autorka mohla natáhnout. Dočetla jsem to před 2 dny a stále na to myslím, úplně mě příběh pohltil a je mi smutno s toho že už jsem se s nimi musela rozloučit :( Každému dílu jsem dala 5* a dávám to na místo mích top knih :))

Elíček
13.07.2017 5 z 5

Celá tahle serie je dokonalá. Nemám k tomu co říct, takže určitě 5*.

MarKy95
12.07.2017 5 z 5

Jsem ráda, že už mám konečně dočteno. Hodním 5*, protože to skončilo, jak jsem si přála. ( I když jsme měla chvilku takové tušení že dopadne s nejlepším kámošem). Místy nudný a furt dokola ale takový ze života...

nadenka13
09.07.2017

Za mně 5 hvězdiček nádherné všechny 4 knihy - a komu se to zdá "přitažené za vlasy"
takový byl i můj příběh , i když ne do detailů , ale hodně podobný takže doporučuji , napínání v knihách stojí za to

tynka65
23.06.2017 2 z 5

Přeslazené nudné klišé .. Prvním dílem měla tato série končit! U toho jsem nedýchala a tady se modlila ať příběh už skončí

lucie2952
20.04.2017 4 z 5

Nejslabší díl. Jsem ráda, že je konec série. Chvílemi jsem odstavce přeskakovala protože se opakovali věci z minulých dílů. Jinak zakončeno skvěle. Jsem ráda, že to tak dopadlo. Célá série byla skvělá a musím přiznat, že mi Tessa s Hardinem budou chybět ikdyž jsem trochu ráda, že už to skončilo.

KaileyBlot
13.03.2017 5 z 5

Takový první šok z této knížky byl ten, když jsem ji poprvé uviděla - tak úzká knížka mi prostě k after nepasuje! :D Naprosto spolehlivě mě ale opět vtáhla do děje a zase jsem se od ní nedokázala odtrhnout, protože to je prostě nejvíc napínavá série, jakou jsem kdy četla. A ten konec byl fakt strašně krásnej, moc hezké zakončení celé této šílené série. Jsem ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo a určitě na tyto knížky budu vzpomínat ještě dlouho, protože i jen rozloučit se s nimi je opravdu těžký.

Shpunticzek
10.03.2017 3 z 5

Jako cože??? Ten konec jsem fakt nečekala a popravdě mě i naštval. Myslela jsem celou dobu, že to skončí jinak. Každopádně jsem to zhltla a čekala pokaždé na další díl. Slzy tekly zejména při posledním dílu. Trochu mě mrzí, že už je konec ale nic se nemá přehánět. Za mě dobrý.

jitka7
13.01.2017 odpad!

Co k tomu dodat. Konečně konec. Sama si říkám, proč to čtu, když mě už první kniha nebaví, ale nějak je mi líto toho času a vždycky si říkám, třeba bude ta další kniha lepší a nebylo by špatný dozvědět se, jak to vlastně dopadlo. No jediný, co mě tady asi bavilo, bylo těch pár posledních stránek.

Karolína18
29.12.2016 4 z 5

Trochu mě mrzí, jak celý tento krásný a hluboký příběh autorka zakončila.
Říkala jsem: To jako vážně??!!
After je pro mě kus mého dospívání, kus mě samé. Obsahuje i mé sny a některé obavy, představy, ale závěr mě opravdu zklamal.
Nemohu si pomoci, ale i v tomto dílu jsem byla spíš na straně Hardina, než na straně Tessy. Byl mi sympatičtější, protože on si na rozdíl od slečny Dokonalé uvědomoval, že dělá chyby a snažil se je napravit, ne jen pořád zbaběle utíkat. Byl ochotný se změnil, ale Ona dlouhou dobu neviděla, že problém je i v ní.
Některé části byly zdlouhavé a já měla někdy nutkání přeskakovat. To ale vynahrazovaly napínavé části.
Hardin opravdu neměl lehký život a jistě vyžadovalo obrovskou sílu opět nesklouznout ke svým špatným zvykům. Ještě teď, pár sní po dočtení, nad jeho osudem přemýšlím a vrývá se mi hluboko do mysli.
Nikdy na příběh Hessy nezapomenu a jistě se k němu budu vracet, snad ale vynechám několik posledních stránek, protože mi to tak nějak k zamilované dvojici nesedí.

dudunka
28.12.2016 4 z 5

Jediné co se mi nelíbilo bylo zbytečně dlouhé odloučení a uspěchaný konec..

Lucie.H
15.12.2016 4 z 5

konec trochu moc zrychlený což mě docela dost vadilo ale jinak super závěr

Nattynecka
13.12.2016 4 z 5

Musela jsem hvězdičku ubrat, za to jejich dlouhé odloučení. Přišlo mi to zbytečné, hlavně když pokaždé, když se tedy viděli znovu, říkali že k sobě prostě patří a najednou zase další odloučení... Ale to vadilo mě :D Jinak se mi tenhle díl líbil ze všech nejvíc!!!

alexvera
10.12.2016 5 z 5

Nemůžu jinak než dát jak tomuto dílu, tak celé sérii 5 hvězdiček. Knihy co mě přinutí smát se, plakat, nadávat a hlavně si udrží moji pozornost od začátku do konce (protože to nejde jinak, než je přečíst na jeden zátah) si jiné ohodnocení ani nezaslouží. Série je od začátku mnohými zatracována, ano nejedná se o literární skvost, ale mají něco do sebe.

Ni_kita
05.12.2016 5 z 5

Série After je jedna z nejlepších ale především jedna z nejupřímnějších sérií co jsem kdy četla. Je plná neustále narůstajících emocí, plná lásky, ale také plná slz a zrádných tajemství a právě tím je tak neskutečně upřímná, a troufám si říct že i výjimečná.

JanaDor
03.12.2016 4 z 5

Pokud hledáte něco oddechového, romantického s trochou erotiky, tak určitě sérii zkuste. Musíte brát s rezervou chování hlavních hrdinů, protože jsou mladí a na všechny chyby si musí přijít sami. Je to hodně o citech, o dospívání, kde postavy poznají své omyly a poučí se z nich. Je to nabité emocemi a autorka píše takovým stylem, že je přenáší i na čtenáře.
Celá série je na svůj žánr povedená. Mně se to líbilo.

sarahmoon
28.11.2016 4 z 5

Po otevření balíku jsem zažila neuvěřitelný šok. Věděla jsem, že kniha bude kratší než předchozí, ale to mě stejně nepřipravilo na její velikost. Je tak krátká :o( myslím si, že je to velká škoda.
Po takové dávce emocí byl konec velmi chladný. Rychlý a až překvapivě hladký.
Po celou dobu co jsem četla tuto sérii ve mě narůstalo nadšení, které ke konci začalo mírně upadat. Nemůžu říct, že bych byla s koncem vyloženě nespokojená, ale radostí z něj, jsem tedy neskákala... prostě tomu chyběl ten náboj... :o(

Jinak naprosto souhlasím se Samirou - nezapomenutelná tedy rozhodně je ;o)