Polibek

Polibek
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249218/bmid_after-after-polibek-cXd-249218.jpg 4 2353 2353

After série

Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí, má chápající rodiče a taky kluka snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát potkat. Tessin snový svět ale náhle změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý kluk, s nepřeslechnutelným, nafoukaným britským akcentem, nezapomenutelným rozcuchem, tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct – Hardin je zkrátka jiný než ostatní... A to po všech stránkách – dovede být i pěkně krutý. Neměla by ho spíš nenávidět? Neměla by jím Tessa pohrdat? Jak to, že se od něj nemůže odpoutat? Nedokáže to – i přes všechny jeho chyby a prohřešky. Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení. Může takhle vůbec vypadat láska? Tessa sama nevěří, že by takový vztah mohl fungovat. Ale jde odolat jeho polibku?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After , 2014

JancaMia
06.05.2020 3 z 5

pěkné ale asi u nejsem cílová skupina

martina1312
05.05.2020 5 z 5

50 odstínů jsem necetla, takze srovnani knih nemam. Dovedu si představit, že serie "after" je to same pro nactilete.
Za mě ale knížka pěkná, ktera vtahla do děje.
Bohužel se to neda rict o filmu :-(

PaníDomu1981
22.04.2020 5 z 5

Docela se mi to líbilo. Knížka má dobrý příběh :-)

Maruk
21.04.2020 2 z 5

Musím říct, že první díl ze všech byl pro mě nejhorším dílem... Myslela jsem si, že to vzdám a nedočtu to. Nakonec jsem se tím prokousala a další díly už byli lepší a teď po čtvrtém díle se mi po Hardinovi a Tess stýská... Určitě se k téhle sérii ještě vrátím.

Cepelka
20.04.2020 odpad!

Říkám si, že z téhle knížky by mohla být docela účinná mučící metoda... Ne vážně, číst After byla obrovská chyba. Mrzí mě ty hodiny, které mi už nikdo nevrátí.

LadyAlena
19.04.2020 3 z 5

Vadil mi překomplikovaný vztah, jinak je to dobře napsané, čtivé, má to dobrý příběh, jen těch dětských komplikací tam na mě bylo příliš. Až poslední díl (4.) byl dle mého gusta

Blanka29
18.04.2020 1 z 5

Ke knize jsem se dostala na doporuceni kamaradky, bohuzel nevim, co na ni videla, jelikoz pro me byl velky problem ji precist. Hlavni hrdinove me vubec neoslovili a jejich ustavicne hadky a usmirovani uz mi lezlo pekne na nervy. Nedovedu si predstavit, ze bych to cetla ve veku young adult, pro ktery je to primarne urceno. Predstava, ze si z toho divky vezmou priklad mi naskakuje husi kuze.....

knihomolka78
07.04.2020 4 z 5

V době koronaviru čtu už i to, po čem bych normálně nesáhla, ale občas nějaká oddechovka není špatná. Tohle teda bylo spíš 50 odstínů šedi pro náctileté. Kniha byla překvapivě dobře čtivá, ale Tess nemá kousek sebeúcty. Jo, je to naivní holka, která touží po lásce se sexy klukem, ale kdyby mi někdo provedl to co jí, v životě už se na něj ani nepodívám. Hardin je magor s osobními problémy, ale umí být přesvědčivej a občas v sobě nějaké city najde. Každopádně jejich vztah je naprosto nezdravej a nechápu ho.
Ale kniha je rozhodně lepší, než film, ten je příšernej.

Čoklitka
07.04.2020

První jsem viděla film a nechápala proč jsou některé komentáře na knihu, tak špatné, když to vypadá na fajn příběh... no a pak jsem si knihu přečetla...:D 50 odstínů šedi pro náctileté

Adyy
03.04.2020 5 z 5

Lehké, oddechové čtení. Kniha je napsána dobře a přečetla jsem ji jedním dechem.

Pralinka1910
02.04.2020 4 z 5

Toto je první kniha, kdy souhlasím s hodnocením pro i proti a těžko říct, kdo má větší pravdu. Knizka je vyborne napsána, autorka má opravdu vypravecsky dar, kdy rychle vtáhne do děje. Nemám rada knihy z prostředí vysokoškoláků v Americe, tady mi to nevadilo a nepřišlo tak ubohé a hloupé. Na konci zjistíte, ze celá kniha se točí kolem “italského” vztahu, který není standardní a zaplesal by nad nim nejeden psycholog. Komentář že “každá by chtěla mít doma takového Hardina” mne opravdu vyděsil a přiklonil k názoru, ze kniha neměla nikdy vyjít. Takže když si zachováte zdravý odstup, tak se to dobre čte.

KnihomolkaPája
21.03.2020 5 z 5

SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje.
Děj mě zaujal. Akorát mi vadily hádky Tess a Hardina. Pořád se hádali! Bylo to pořád dokola: Usmíření, hádka. Tessa byla trochu naivní. Jinak dobrý. Doufám, že druhý díl bude lepší!
Film jsem ještě neviděla, ale podle traileru se mi zdá lepší ta knížka.

MIA-chan
19.03.2020 4 z 5

SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje.
Tak nejdřív musím říct, že je to úžasně čtivé, takže za pár hodin byla knížka přečtená. Ale docela mi vadilo to neustálé hádání Tess a Hardina. Vadilo mi, že to vždy probíhalo úplně stejně.

LiLinka
15.03.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla ve správné chvíli... v té, kdy je čas na oddych a odreagování od současné situace ve světě. Dokáže vás plně vtáhnout do děje, je napínavá, i když si často člověk říká, jak může být Tess tak naivní... Moc se těším na další díly. :)

Šárušinka
14.03.2020 1 z 5

Ne. Ne. Ne. Ne.
Tohle snad nemělo vůbec vyjít.

lisell
09.03.2020 5 z 5

I přes to, že je mi 36, jsem knihu zhltla jedním dechem. Dlouho se mi nestalo, aby mě něco takhle vtáhlo. Když jsem na konci zjistila, že kniha má pokračování, okamžitě jsem sedla do auta a musela si koupit zbylé díly. Za mě mnohem lepší než 50 odstínů, se kterými je kniha srovnávána.

Nicolka77
08.03.2020 5 z 5

Já musím říct, že nejdřív jsem viděla film a a pak až četla knížku. A film se mi líbil ed daleko víc.. hlavně tedy se mi libili predstavitele.. mě v knížce byl Hardin hrozně nesympaticky, namysleny a nevím co všechno, kdežto ve filmu my přišel že začátku jen arogantní a postupně se mi začínal líbit. V knížce to tak nebylo. Takže mě se asi více líbil film než knížka, i když sem ji precdtla jedním dechem. A jsem zvědavá na pokračování této dvojce:)

blackhorse
07.03.2020 5 z 5

Hrozně moc se mi líbilo, jak je podán pohled na lásku a docela mě to změnilo. Moc doporučuju

nikol140988
06.03.2020 5 z 5

Krásný příběh,nemohla jsem se odtrhnout.Knihu jsem pečetla za dva dny. Super kniha.Vřele doporučuji!!

Myška43
03.03.2020 5 z 5

Nejprve jsem viděla film a potom se rozhodla přečíst knihu. Dobře jsem udělala, kniha mě nadchla a to všechny 4 díly. S filmem to nemá nic společného je to komerce. Knihy jsou super. Vášeň, romantika, erotika, člověk zapomene na všechny starosti a pohltí ho děj. Za mě super!!!