Vzácná a drahocenná

Vzácná a drahocenná https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185632/bmid_vzacna-a-drahocenna-6612692f68268.jpg 4 259 43

Aféra Blackstone série

< 4. díl

Čtvrtá část série Aféra Blackstone: Ethan a Brynne se právě vzali a užívají si líbánky na italském pobřeží. Co dalšího je však na jejich společné cestě čeká? Po líbánkách se manželé Blackstoneovi stěhují do nového domova v Somersetu, na starobylé panství, kde Brynne nalézá deníky Marianne Rourkové (příběh Marianne a Daria Rourkových je zveřejněn v knize Dokonalá vášeň). Díky životnímu příběhu této ženy se pokouší vyrovnat s pocitem viny za smrt svého otce. Se svými démony z minulosti ale bojuje také Ethan. Pomocí psychoterapeutických sezení se snaží vyléčit svůj posttraumatický syndrom z války. Ale ta největší zkouška má teprve přijít. Když Ethana při výkonu práce smete v horách lavina, netuší, zda ještě někdy svou milovanou Brynne spatří. A co teprve jejich očekávané dítě?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Rare and Precious Things , 2014

cukrovka
23.04.2016 3 z 5

Kniha začala být zajímavá až ke konci po pádu laviny. První polovina byla jen o sexu.

NiNo
14.02.2016 1 z 5

Další kniha, která vznikla jen jako umělé nastavování příběhu. V podstatě nic se v ní nestalo, jednoduše by se dala shrnout jako: Já tě miluju - já tě miluju víc - dáme sex? - mám noční můru - dáme sex? - miluju tě - já tě miluju víc. Pokud volíte mezi tupým zíráním do zdi a čtením této knížky, asi by knížka vyhrála. Jinak je to ztráta času.

Monicay
31.01.2016 2 z 5

Hledala jsem, co bych si půjčila v knihovně a tuhle sérii měli celou, tak jsem po ní sáhla. Litovala jsem toho asi v polovině hned prvního dílu, ale jelikož vždycky dočítám, dolistovala jsem až do konce čtverky. Nejvíc se mi v knihách líbily ty negativní věci - útoky, nehody, smrti, kterých ale bylo bohužel pomálu. Rychlé řešení každého problému taky nebylo nikterak zajímavé.
Nejvíc mě vytáčelo to, jak se hlavní postavy pořád oslovovaly celým jménem a příjmením, myšlenkové pochody Ethana, nezajímavé rozhovory o ničem, Brynnina práce, která ji baví, ale téměř nic o ní neřekne, a také to, jak několikrát zmínili, že něco není možné ani slovy popsat... od toho snad ale knihy jsou, ne?

jitka7
25.01.2016 4 z 5

Celá série Aféra Blackstone se mi moc líbila. Tato kniha je příjemné zakončení celé série a rozuzlení některých problémů a tajemství. Doporučuji.

lucie91
08.01.2016 4 z 5

Celá serie Blackstone se mi líbila. Bylo to pěkné čtení a tato kniha je poklidným a příjemným koncem série.

Bet
18.11.2015 4 z 5

Klidné a pohodové čtení Aféry jsem si oblíbila krásně se u nich odpočívá ;-)

Haňulec
14.09.2015 4 z 5

Pěkný závěr cele Afery Blackstone, ale byly zde i místa kde mi kniha přišla zbytečně zdlouhavá a někdy jsem se ztrácela v tom, co vypráví Ethan, a co Brenny. Pokud chcete vědět jak to cele zkončí, tak neváhejte číst.

Makyt
30.07.2015 5 z 5

Pěkný závěr celé série a zároveň uvedení novely Dokonalá vášeň. Je pěkně ukázáno, že v životě stojí za to bojovat se svými démony a podporovat své nejbližší, aby dělali totéž. Celou sérii včetně novel hodnotím 5* (mít jich k dispozici víc, tak dám víc ;-))

petvet
28.06.2015 5 z 5

Celou sérii AFÉRY BLACKSTONE jsem přečetla jedním dechem.Knihy jsou opravdu moc pěkné.
Dávám 5* :
* pěkně psaná kniha
* zajímavá minulost a život hl.hrdinů
* návaznost mezi díly
* bez zdlouhavých pasáží
* samozřejmě šťastný konec

Hande
13.06.2015 1 z 5

Abych také doplnila o názor tohoto díla...Četla jsem to od necelého prvního dílu, nádherný nápad...mít jako partnera muže, který je ředitelem Bezpečnostní agentury. Brynne byla však podivná, spíše se mi zdála taková mrtvá, děj asi víc řídil ten Ethan. Někdy byli opravdu dobré konverzace, pěkný obal knihy, ale abych byla upřímná tento díl, který končí tak typicky jako každý romantický "román," jsem zkrátka považovala za nízkoúrovňový- Poslední díl byl jedním z nejnudnějších dílů této série, Ano, abych zase nekecala, když jsem asi nepochopila správně děj... Opravdu? Nepochopila? Jak by ne, poslední dvě knihy, až na incident, kdy ji chtěl ten chlap unést...- Nuda k uzurpování. Když jsem začala číst poslední díl, bylo předvídatelné zjistit, že se vezmou, budou mít dítě, prožijí krásné líbanky a blá, a blá... Doporučuji Čtenářům opravdu asi tak první 2, díly. Pak se na to Vážení vykašlete, dále je to už zcela jasné, že si pokračování odmyslíte. Poslední díl Vás totiž zklame tak jako zklamal mě. Možná ne...pro některé přecitlivělé budoucí maminy, co mají mateřské pudy asi ne.

nika7948
07.06.2015 3 z 5

Takže, rozhodla jsem se napsat svůj názor na sérii od Raine Miller Aféra Blackstone, která má nyní 4 díly (části). Musím uznat jako čtenářka „Erotikonů“, byla tahle řada pro mě tvrdý oříšek, už jenom proto, že se do každé knihy snažila spisovatelka zakomponovat toho co nejvíc, aby kniha měla víc jak 200 stran a to na mě nezapůsobilo (samozřejmě občas tam byla výjimka). Některé části v knihách mě velice nudili a četla jsem je velice dlouho, než jsem se dostala ke konci, něco bylo vtipné, něco i zajímavé, ale čistě příběh o ničem.
Jak už všichni dobře víme je to příběh o dvou lidech o krásné dívce Brynne a gentlemanovy Ethanovi. Co se mi líbilo na celé té řadě, že tento příběh je výjimečný o tom, že se nesnaží žena polapit muže, nýbrž obracené :D. příběh je velice předvídatelný, takže žádné nechápavé části, jsem tam nečekala. Měla jsem dobrý pocit z toho, že do každé knihy byla zařazená nějaká akce (ať už s Brynne nebo Ethanem), měla jsem pak vetší chuť tu knihu dočíst.
Takže co říct pro vás je to, že pokud máte rádi „Erotikony“ s chutí do toho, protože v této knížce je tam toho víc než dost :D, samozřejmě nechci nic prozrazovat, takže to bude asi vše.

Laf
06.05.2015 3 z 5

Díl, který je završením téhle série. Bohužel nebyl tak zajímavý jako některé z předešlých dílů. Hodnotím to jako jednu z řady knih, kterou si člověk přečte, možná jen ze zvědavosti dočte, ale vícekrát se k ní nevrátí...

Lenka.Vílka
07.03.2015 2 z 5

Takze...predchozi knihy jsem cetla za sebou (hodne za sebou-v rozmezi, myslim, trech dni) a myslim, ze ten fakt ovlivnil moje hodnoceni i tehle knihy. Byl to mesic (?) nebo tak s odstupem od predchozich knih ze serie a jak to dopadlo? Ani tahle kniha nebyla spatna, ale mam chut zmenit sve prechozi hodnoceni knih ostatnich, protoze prave ted nechapu, proc jsem byla az tak prehnane nadsena. Knihy jsou dobre (v ramci zanru), ale tak nejak obecne je beru jako prumer. Jo, u vsech nejspis uberu hvezdicku. Jsem rozhodnuta, udelam to...

angelbooks
04.03.2015 5 z 5

Opět mám přečtenou skvělou sérii. Nejradši bych začala číst znova od začátku 1. dílu.
Bohužel tu jsou i jiné knihy na přečtení...
Přímo ke knize říct nic nechci, protože je dokonalá :). Má v sobě vše co jsem chtěla, i když... možná bych dodala že 1 a 2 díl se mi líbil víc :), ale je to jen nepatrný rozdíl.
Všem doporučuju, nebudete litovat :).

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

Jedna z nejlepší sérii jakou jsem četla. 5 hvězdiček má zaslouženě! :)

smejkalova.m
03.12.2014 5 z 5

Miluji všechny 4 díly :-) Ethan, úžasný. Líbilo se mi, jak Raine popisovala jak se staral o malou Lauren. Škoda, že část s malou nebyla delší, jinak nemám co bych vytkla. :)

Samira
06.11.2014 3 z 5

Jak se mi celá Aféra hrozně líbila, tak ten díl mě nechytnul. První polovina vůbec, bylo tam zbytečně moc sexu, romantiky a nebyl tam žádný děj. V druhé půlce se to trošku zlepšilo, pád laviny a následné pasáže se mi líbily moc, stejně jako narození miminka, ale to bylo všeho všudy pár stran. K Aféře se určitě několikrát vrátím, ale tento díl mi stačil jednou, je to takový doplněk série!

kacaaba
25.09.2014 4 z 5

Krásný závěr série. Moc se mi to líbilo. Určitě se k ní vrátím.

Kvices
15.09.2014 3 z 5

Kniha vlastně o ničem, největší napětí bylo při pádu laviny, kdyby autorka nevydala tuhle knihu, asi by udělala líp, rozhodně jsem čekala úplně něco jiného :(

petrzel
12.09.2014 3 z 5

první půlka knihy byla o ničem .Chtěla jsem jí odložit. Pak jsem si přečetla komentáře a vše o knize a myslela si ,že to bude víc zajímavé ,ale jen chvilka napětí a zbytek zase o ničem takže tři hvězdy a znovu se k ní už určitě nevrátím.

Itálie laviny trauma

Raine Miller
americká
2013  74%Nahá
2014  68%Dokonalá vášeň
2014  82%Třešinka
2013  78%Oči dokořán
2014  78%Vzácná a drahocenná

Kniha Vzácná a drahocenná je v